Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
11. júl 2010

no parada 😀 😀 😀 som sa davno takto nezasmiala trakus 😀 😀 😀 😀
@ani3012 sa on chyta aj usi aj nos aj ma kope a konci to tahanim vlasov a nasledne sklbanim a potom zaspi a drzi v ruke moje vlasy takze sa nemozem ani odplizit prec 🙄 🙄

lucim
11. júl 2010

traky , ja si ine temy otvaram v novom okne, toto len refreshujem. 😉
ani, na FB som kecala o tom, co robit pri teplote. 😉
nyky 😵

traktor
11. júl 2010

@ani3012
@ani3012 ani ale mne nie len cas zle ukaze..ze poprehadzovane..ale aj toho co pise...najprv vas tam mam napriklad 3 co pisali a potom aj 5 a to pisali este skor....a na prvy krat mi ich vobec neukazalo....som myslela, ze zas bude daka novinka tak preto to blbne....ale uz to trva dako dlho....

ani3012
11. júl 2010

idem ja od vás,Evičke sa už v postieľke nepáči,tak sa ideme mojinkať. 😵 😵 😵

Do ticha noci vplávam sťa tieň, ak privrieš oči zmením sa v sen.
Pohladím líce, postrážim spánok. Pokojne spinkaj, som nočný vánok

Dobrú noc !

nykyta
11. júl 2010

😀 😀 😀 😀 tak na to zabudni 😀 😀 nic okrem mojich vlasov do ruky pri spani nezoberie a ani nechce 🙄 🙄 hned sa zobudi a zacne revat 🙄 🙄

traktor
11. júl 2010

@nykyta tak mu kup vlasatu babiku... 😀

nykyta
11. júl 2010

@ani3012 dobru nockuuu 😔 😔 aj mna to za chvilku caka 😔 😔 prebratie z postielky do postele 😔 😕

traktor
11. júl 2010

no ako teraz ukazalo mi nykytu a ani nie...ani az po pridani mojej odpovede...co to jeeeeeeeeeeeee....vyuzijem nasu latviu a napisem jej?

traktor
11. júl 2010

@ani3012 juj pekne a dobru noc 😉

nykyta
11. júl 2010

@traktor traky sak maaaa ale to on potom zacne nervacit a odhodi ju prec 😕 😕 ja viem ako to spravit 😀 😀 😀 😀 ostriham sa dohola a prisijem babike moje vlasy a konec ende slus 😀 😀 😀 😀 parada 😀 😀 sak to by ma mm vyhodil z domu 😀 😀

nykyta
11. júl 2010

a zabudla sooom 😀 😉 latvia vsetko najlepsie 😉 gratulko 😉 😉 nech to tam fici a pevne nervy 😉 😉 som radaaaa a prajem ti to 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

traktor
11. júl 2010

@nykyta 😀 😀 😀

traktor
11. júl 2010

... 😅 😕 som vyhrala2 aukcie od jedneho...miska chcela pre babiku nabytok...tak, ze to bude za jedno postovne...a ten pan mi odpisal, ze v ziadnom pripade, ze on to ma bobalene v krabici alebo v sacku, ze on nema ruku a bla bla bla a mam zaplatit za 2 hracky skoro 4 eura postu..aj kedto bude posielat jeden aten isty clovek...chapete?

nykyta
11. júl 2010

no nevyhodil bo ma tak spoznal 😀 😀 😀 pred 11 rokmi som bola tak ostrihana 😀 😀 takze nem problem 😀 😀 😀 no idem s trhacmi von 😉 😉 😉 a snad sa sem este vratim ☹ 😉 😉 😉 😉 a keby nahodou,ze nie tak dobruuu nocku kocenky 😔 😔

traktor
11. júl 2010

@nykyta ty si bola dohola ostrihana?..tak sem s fotkou..neboj zoberiem okulky aby si ma neoslepila...teda tvoja plesinka 😀 😀

nykyta
11. júl 2010

tak a som tu 😉 😉 neboj trakus zas taka plesata som nebola aby som ta oslepila 😀 😀 😀 a ja musim este pridat fotecky z oslavy macikovych narodenin 😉 neni ich moc bo sme boli chory,ale par sem supnem zajtra 😉 😉 nemohla som ani nic poriadne upiect,ale torticky dodali babky 😉 takze boli aj sviecky na sfuknutie 😉 😉 no ale uz koncim a ficim do pstele 😔 😔 dobruu nocku a sladke snicky 😔 😔 papa

majkas
11. júl 2010
traktor
11. júl 2010

@nykyta tesim na fotecky a dobre sa vyspi...dobru noc 😉

lucim
11. júl 2010

@nykyta u nas som krpca naucila objimat pri zaspavani roztek paplonika. lepsie ako vlasy, kedysi to tiez na mne skusal. a dobru noc ti zelam.

lucim
11. júl 2010

traky, to je pako ten predavajuci. vsak na postovnom nezarobi, ked posle 2 baliky, o co mu ide? sa robi dolezity. 😖

traktor
11. júl 2010

@majkas juj tamarka super....vsak to je uz beh nie chodza 😀 😉

traktor
11. júl 2010

@lucim ...no neviem...keby si to aspon napisal do podmienok....aj mu to napisem do hodnotka, zoberiem to ale napisem....ved by som to inak ani nedrazila...

majkas
11. júl 2010

traky dik

a este zopar novych foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

majkas
11. júl 2010

@traktor k tom u predavajucemu, asi by som mu to tiez nepisala do hodnotenia lebo to nema velku logiku, ved ked vie zabalit jednu krabicu tak hadam zvladne aj dve veci dat do jednej...

raona
11. júl 2010

Gratulko všetkým oslávencom, hlavne Tamarke a velky cmuk posielame...

traktor
11. júl 2010

@majkas ..no on napisal, ze mu to manzelka zabali dopredu lebo on je ztp..bo nema ruku 😅 ....a ked to nepreda , naco to zabali?...

traktor
11. júl 2010

@majkas krasne fotecky...tamarka sa vie tvarit...cista modelka 🙂

raona
11. júl 2010

@nykyta neboj nyky, aj mi dlho ficime, cez den dlhsie chrapkame ked su take horucavy.. a tiez zaspavame najskor na zemi v obyvke /ma pod sebou paplonik a ten je na dlazbe, ktora teraz prijemne chladi/, no a ked ideme spat, tak ju prekladam do postielky, v podkrovi by mi totiz teraz nezaspala, mame tam neznesitelne horko, takze tam musim vecer vzdy riadne vyvetrat, pustit ventilator a spat ju tam davam az ked troska izba ochladne... 😉 a v noci, potom ked kojim uz nechce ist spat do postielky tak zvacsa ju necham spat pri nas, ked sa chcem aj ja vyspat a nebehat hore dole od postielky k posteli a opacne 😀 😀 😀 😀 a neriesim to,, vsak hadam z toho do 18stky vyrastie a bude spinkavat vo svojej posteli 😀 😀 😀

majkas
11. júl 2010

@traktor pravda, naco bali dopredu

a dik za foto, tie kde sa ksichti radsej neukazujeme 😀

idem ja off, lebo este musim vyvesat plienky a obliect periny taknech zalahnem do polnoci
papa a dobru nocku 😉

raona
11. júl 2010

@majkas kráásne fotky mate, herecka s copikami, podarena je... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre