Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
15. júl 2010

@lucia32 mame štena,ale prehrizla mi kabel k internetu asi pôjde z domu,aj predlžovačku mi rozhrizla kurnik,ale že ju nestriaslo 😀 😀 😀 😀

nina41
15. júl 2010

@traktor ešte dobre ,že chodia radi do chladničky,naš rad chodil do wc,to bol šok 😀 😀 😀

traktor
15. júl 2010

nas na wc nie...on len tam kde je jedlo 😀

inneska
15. júl 2010

ahojte 🙂 aj my sa hlásime, že žijeme...chodíme po vonku, včera som ešte zavárala uhorky, piekla koláč 🙂 priebežne ás čítam, len z toho tepla sa mi ani nechce ťukať do kláveskov...čítam, ako si užívate, ako krásne rastiete..a dodatočne všetkým gratulkujeme k 1 rôčkom, všetkých cmukáme, objímame a moc na vás myslíme 😀

lucia32
15. júl 2010

@traktor si ma odhalila 😀 nuda jak hovado 😝 sa mi nič nechce....ešteže daňové je ďaleko 😀 aj knižku som si doniesla a nííííč ☹ Waw vonku je tak teplo že dnes ani živáčika 😲

anavi85
15. júl 2010

no to teplo je strasne, Adkovi kazde dva dni periem vankusik, co ho tak prepoti...

battole
15. júl 2010

@ani3012
@lucia32 dakujeme velmi pekne..... 😎

ozi
15. júl 2010

ahojte všetky 😉

určite ste už všetky išli spať, no ale vás aspoň pozdravím 🙂

odkedy sme s vrátili z dovči, tak mám kopec roboty, nestíham sem chodiť, čo ma veľmi mrzí ☹

v prvom rade prajeme oslávenčekom minulým aj dnešným všetko naj 😵 😵 😵

a samozrejme aj my ďakujeme za gratulácie, za to, že ste na nás mysleli 😵 ,

na dovolenke bolo fajn, počko vyšlo, len dva dni bolo chladno, raz asi 17 stupňov, zato teraz je dvakrát viac, riadny pekáč, deti v noci spávajú maximálne pod plachtou a aj tak sa ešte odkopú, čo je tak dusno aj v noci, dnes sme s mm mysleli, že konečne bude búrka a dačo poprší konečne, tak to vyzeralo, ale ani náhodou, oblaky prešli a zas je čistá obloha, veru popršať by sa zišlo

detičky sú zlaté, samozrejme majú občas svoje vrtochy, ale je to v norme

dnes som boloa s nimi na prehliadke, Saška má 7,73 kg a 73 cm, obvod hlavy 43 a Samko má 11,53 kg a 93 cm, takže moje drobčiatka, ale všimnite si tie trojky všade na konci, žeby dáke znamenie? (len škoda, že ich nemám v podprsenke 😝 😀 )

no tak sa lúčim, dobrú, tento týždeň máme ešte hektický, mm spoluorganizuje jednu dobročinnú akciu, a tak sa domov chodí len vyspať, v nedeľu má narodky, tak to ktovie, či sa aj vyspať príde 😀 a budúci týždeň vo štvrtok máme desiate výročie, viem, že aj on dačo chystá, som zvedavá, zajtra čakám, že už budú obrazy hotové a pôjdem po ne, tak som zvedavá, ako bude prekvapený 😕 😕 😕

tak dobrúúúúúú 😔 😔

ozi
15. júl 2010

@majkas
@ani3012 a ďakujem vám, že ste na nás mysleli na narodeninky, my sme mali taku malú oslavu na dovolenke, ale riadna oslava sa ešte len chystá, mali by asi o týždeň pusttiť svokru z nemocky, výsledky má dobré, tak to riadne všetko oslávime 😉

anavi85
16. júl 2010

dobre ranko, u nas v noci bola burka, rano do 8 bolo este taky fajnn vzduch, ale uz zase zacina byt horko 😉

ani3012
16. júl 2010

Dnes máme jeden rôčik !!! 😵 😵 😵 😵

@raona Sára 😵
Sárinka má dnes jeden rôčik ! Narodila sa o 10 dní neskôr a váhu mala 3150 gramov a merala 48 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/raona/album/...

@zuzulka7 Jakub 😵
Jakubko sa narodil o 9 dní skôr a mal 3360 gramov a 51 cm


@majuska29 Lukáš 😵
Lukáško sa narodil tak ako Jakubko o 9 dní skôr s váhou 3300 gramov a rovných 50 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majuska29/al...

K prvému rôčiku prajú júlovky všetko najlepšie ! 🙂

Meniny oslavuje: Drahomír, Karmela, Rút, Rúta
Meniny oslavuje v ČR: Luboš, Karmela, Karmen, Rút

lucia32
16. júl 2010

Lukaškovi, Jakubkovi a Sárinke gratulka k 1. rôčku....Sárinke špeci veľká pusinka 😲 😉
Dobré ránko....

zmurkaz
16. júl 2010

Ahoj kočandy ... ja že len pozdravím 🙂 a zagratulko - špeci cmuk pre Sárku 🤐 🤐 🤐

@traktor ... to s tou školou ... akosi nemám na výber - pred 3-mi rokmi som povedala, že už nikdy viac 😀 😀 😀 ....a vidíš 😝 .Ale musím najprv prestať kojiť 😀 😀 😀 😀 - tak som aj preto odložila tú školu - inak by som od sept. zarezávala 😝

raona
16. júl 2010

Ahojte, dakujeme za gratulky... Sarinka posiela všetkym velke CMUK 😉
Sárinka ma zrovna dneska umrnkany den, tak hadam sa to zlepsi, bo nemozem ist bez nej ani len riad umyt.. ☹

a traky, pouzila som na FB basnicku od Teba, dufam, ze sa nehnevas 😉 😉 😉 sa mi paci, tak som ju tam capla 😉 😉

krasny dnik vsetkym...

majkas
16. júl 2010

ahojki,

aj my gratulujeme oslavencekom, special kiss pre Sarinku 😲 🙂
a aj spatne koho sme zmeskali tak aj tam dodatocne gratulujeme 🙂

u nas sa cez den spi uz len raz, posledne 2 dni spala len po hodine za cely den tak mi nejako nevychadza cas sem zabehnut.ale co som za vcera pozerala tak asi ani vam sa nechcelo vecer debatovat 🙂 snazim sa orientovat v potravinach ze ktore ani, ktoer nie, a vcera som zistila ze ani Danone vyrobky okrem bielej activie nemozem... a chladnicka plna danone jogurtov 😒
ale robila som vcera bezlepkove palacinky a boli chutne, som sa vytesovala, aj Peto jedol 🙂 a este som skuala spenatovu plnku akoze palacinky na slano a fakt to bolo dobre 🙂

aj u nas je nenormalny hic, strasne teplo, v byte jak v sklenniku, rano mi svieti slnko na jednej strane a poobede zase na druhej... poobede na balkone mi teplomer ukazuje 46st ! 😕 😕 😕 ale co uz. Tami prezliekam kazdu chvilu co je furt spotena,potnicky mame vsade uz to tak skaredo vyzera a neviem si s tym poradit

dneska mam poobede gastro k vysledkom tak som zvedava co mi doki povie, ale asi uz nic nove, ved uvidime

majkas
16. júl 2010

zabudla som napisat ze je to po anglicky

brinzulka
16. júl 2010

uvodom vsetko naj detrurence zlatunke
aaaaaaaaaale bola paradna burka v noci.....

nina41
16. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵

lucia32
16. júl 2010

@nina41 ahoj...ako sa máte? Čo chlapci?

nina41
16. júl 2010

@lucia32 ahoj dnes sme doma,janik robi palacinky,jurko je vonku zo psom

raona
16. júl 2010

@majkas Ďakujeme 😉
@brinzulka kde bola burka?? u nas len par kvapiek nad ranom padlo, a to bolo vsetko ☹

dakujeme aj ostatnym za gratulacie...

aaa tortička sa v chladničke chladíí 😉 😉 😉 😎

traktor
16. júl 2010

sarinke , lukaskovi a jakubkovi vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 😵 sarinke posielame cmuuuuk 😵 😵 😵 😵
@raona tato basnicka nie je odo mna...tu som nasla na nete....nie vsetko co tu davam je moje 😉 ..ked nieco pekne najdem tak to tu len pridam, vsak clovek nevie, kedy sa to hodi 😀 ..my sme boli v meste, kupit patkovi vsetko do skoly..juj , ze dobre pocasie sme si vybrali...ale papiernictva boli prazdne tak sme vsetko v pohode nakupili, patko sa tu prechadza s taskou plne nalozenou na chrbte 😀 😀 ...kto nieco potrebuje nech ide do tesca, maju velke zlavy a akurat dokladali topvar...a ked poviem zlavy tak myslim zlavy...fakt velky rozdiel ...rifle ako na patka, perfektne necelych 6 eur...pred zlavou skoro 600 korun, som ich dlho okukavala a nekupila a dobre som urobila...a o krpatych vecickach ani nehovorim..viem, ze som mala ist radsej na kupko v tomto pocasi, ale na dalsi mesiac sa mi nechce ist kupovat veci do skoly...to bude vsade toooooooooooooooolko ludi a to ja nenavidim...inak som sklamana z mesta, vsade kde kuknes opity obcan, a aky vulgarny su...aj si nadavali aj sa bili...no otras...aj sme videli strasnu autonehodu...jaj som rada, ze uz sme doma..

nina41
16. júl 2010

@traktor a v tescu su zlavy aj na zošity?

ani3012
16. júl 2010

@majkas to bolo super ! Som to kukla a smiala sa a teraz som to vložila ja na fb 😀
Evička inak spinká dobre,len papaniu moc nedá. 🙄
výsledky z gastra ako dopadli?

@traktor my sme dnes boli pri Tescu,ale mm dal už ráno myšlienke ,že od rána do večera bude s malým na kupku,tak som sa neodvážila ani slopvíčkom,že poďme kuknúť. Bola som kupovať kočík tej malej 😵 zase 😀 ale už je to definitívne 😉 Je pomarančový,golfky.Keď sa zobudí,tak odfotím aj s ňou a nahodím.
Do školy zatiaľ nenakupujeme,lebo neviem,čo všetko od nás budú chcieť,tak to nechám na september,aby som si užila pravú nakupovaciu mániu 😝
A ja sa nečudujem,že im to je..á v tomto teple.Stačí trocha alkoholu a celkovo väčšina chlapov horšie znáša teplo ako ženy.Ja som rada,že je tak teplo a že sa môžu decká blázniť na vode.
autonehoda? 😔 nechcela by som ani vidieť.Dúfam,že nič tragické sa nestalo.


@raona u nás sa blýskalo už od 22 hod. a až okolo 3 hod. aj sprchlo a par krát celkom dobre zahrmelo.Aj tak si to väčšinou nechali Rakúšania na svojej strane.Ale okolo Trnavy je teraz búrka.
A takú chladenú tortu by som si dala.Ja pečiem koláč lenivej ženy.Ja ho premenujem aj sprostej ženy,bo v takom horku ešte aj vypekať 😝 😀


@lucia32 asi si už doma,ale nevadíííí! pekný víkendík ti prajem 🙂

traktor
16. júl 2010

@nina41 ninas zosity nie..
@ani3012 no mi sme dostali zoznam, co treba, tak som postupne, ze tasku, farbicky..a dnes sme to dokoncili, uz ma vsetko..akurat co sa stalo..on mal ten odklad ale ucitelka mu uz vtedy dalas tie predpisane zosity...takze ich mame doma uz rok...a teraz sme prisli na to , ze vsetky su ok, len jeden nie..patko donho pisal a to perom pismenka a ako na potvoru ho v celom meste nemaju...tak uvidime co nam povie ucitelka...no a nehoda...bolo to strasne aj 3 sanitky...ako na pohlad strasne tak sme isli rychlo prec, predsa len deti boli pri mne...hm..ked kazdy sa ponahla..len potom to aj takto moze dopadnut....jej a kocik..tesim na foto 😉

ani3012
16. júl 2010

@traktor ty hovoríš jej kočík a mm povedal,keď sme nasadli do auta že CHVÁLA BOHU! 😀 😀 😀

lucia32
16. júl 2010

@ani3012 nie nie som...trčím tu až do 15.30
😉

lucia32
16. júl 2010

Pardon 16.30 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre