Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
30. júl 2010

@samayka tak to je fajn ze je to lepsie, a tiez hovorim ze jak sa tie nase chudatka morduju s tymi zubkami a este im to chvilku asi potrva
nam tiez lezu horne stolicky, trocha uz presvita ta vonkajsia strana ale este tusim nie su vonku, Tami si nechce dat velmi sahat do pusy

a inac ako sa vam dari s umyvanim? u nas dost biedne aj ked posledne 2 dni sa mi podarilo cosi tam v tej puse aj posuchat tou kefkou

@lucim dakujem za opytanie, celkom dobre, spime tak striedavo oblacno raz sa budi kazdu chvilu inokedy len raz za noc a tiez na stredacku chodi spinkat, vcera o 22.15, dneska o pol 8.
a strsasne sa zacala maznat a tulit, akoze aj predtym sme sa uz tulili ale teraz este viac, a je to take zlate
a zboznuje kupanie 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

A teraz mi Vy napiste nieco o Vas a Vasich chrobacikoch

samayka
30. júl 2010

neboooj, leto ešte bude 🙂 my piesok moc nemusíme, ale zato sa zabavíme hocičím iným.. len by to malo byť vonku 🙂

pridávam pár fotiek... pôvodne som chcela maťka a kubka premalovať.. ale nejak sa jej začala páčiť ich spoločnosť. kúpila som v IKEA tú bedničku na ktorej sedí, super vec.. je to vhodné ako lavička a aj ako úložný priestor... od kedy ju má tak si tam chodí posedieť 🙂 aj s pastierskym psom 🙂

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 so zubami sme tabulocku vyhrali my.....este nemame ziadne 🤐

majkas
30. júl 2010

@lucianna1312 ahoj a vitaj, a kde v petrzke byvate?
my sme tiez vychodniari (z BJ) a byvame teraz pri drazdiaku

lucianna1312
30. júl 2010

No pekne, malej vyslo 5 zubov naraz

battole
30. júl 2010

@samayka Eluska je vydarena na fotocka, hlavne na tej debnicke, ked sedi 😀

majkas
30. júl 2010

@samayka perfektna je, jak si sedka na tej lavici jak na truhlici s pokladom 😉 😀

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 to aj nas caka?....zeby vsetky naraz?

lucianna1312
30. júl 2010

Super, aj my byvame pri Drazdiaku, ale nie z tej strany ako je Technopol, z tej druhej a Vy?

lucianna1312
30. júl 2010

@battole moze byt? 🙂)) A prisla som tu za este priatelom, o chvilu uz za manzelom 🙂))

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 waw, tak blahozelam....kedy bude ta slavnostna chvila? a kde?

samayka
30. júl 2010

jeej ale vás tu pribudlo kým mne fotky načítalo...

my zaspávame kupodivu výborne.. ale potom to býva horšie..

kočky, myslíte že mám šancu ďalej kojiť a zároveň ju pomaličky presťahovať do svojej - teda jej izbičky??? akoooo.. bude mi strašne chýbať, ale asi by to chcelo už nejaký ten posun. aby sa lepšie vyhajala.. mám pocit že my ju tiež dosť budíme.

lucianna1312
30. júl 2010

@samayka Eluska ma krasnu stenu v izbicke, no ale ona je zlatsia - to sa musi uznat!!! Velmi zlatucka

samayka
30. júl 2010

@lucianna1312 - vitaj a cíť sa tu medzi nami dobre.

majkas
30. júl 2010

@lucianna1312 aj my z tej druhej strany, topolcianska 31

idem aj ja pridat nejake posledne foto

lucianna1312
30. júl 2010

@battole este neviem presne, asi v septembri v KE, ale bude to len nieco male, nic velke...

battole
30. júl 2010

@samayka aj ja stale kojim a mavame uz take noci, ze ked zaspi o osmej tak pospi az do siestej rano. No niekedy je hore aj 4krat. Ja som si vsimla, ze je to podla toho, aky bol den a nie podla toho, ci ma citi alebo nie v noci a ci sme "hlucni". Myslim si, ze ked ju das do druhej izby nebude ziaden problem. Ako ti vecer zaspava? s tebou alebo sama?

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 aj my sa chystame v septembi na svadbu....sesterka sa ide vydavat 🙂)...urcite sa tesis 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

@samayka aj sa tak citim, vahala som ci nieco napisat, predsa sa tu uz poznate, ale musim povedat, ze sa vyplatilo!

lucianna1312
30. júl 2010

@majkas uz som si pozrela, kde je topolcianska, to je niekde pri tom stredisku Strecnianska, nie? My sme na Jasovskej...Mohli by sme dat niekedy stretko, ak mas cas

battole
30. júl 2010

@majkas mas krasne fotocky....a moja Sarlotka nechce melon....ved je to take suprove
my mame nove fotky zo stretka v kosiciach...neviem ci ich traky tu niekde dala....su na fc

lucianna1312
30. júl 2010

Inac aj som rozmyslala, ze dam malu do vlastnej izby, aj prespi noc, lenze ona je taky mojkacik, tak neviem...Ale viem, ze maminy uz davaju deti same...popripade im daju tie vysielacky-monitory

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 ten babyfon sme my mali na dovolenke a bolo to super. Uplne bez problemov. Je to dobra vec. Treba vyskusat a uvidite, ako to mala znasa

lucianna1312
30. júl 2010

@battole no este to nie je iste, tak to beriem, tak normalne...a kde v KE byvas?

lucim
30. júl 2010

uz som pri vas .. drahy priniesol klebety, tak sme to rozoberali ...

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 na sidlisku Tahanovce

lucianna1312
30. júl 2010

@battole Aj ja tam, teda rodicia, len mi je to este take zvlastne, vzdy hovorim, ze tam este byvam...na Budapestianskej

lucianna1312
30. júl 2010

@lucim Este rozoberate? Ja tu nemam s kym klebetit, tak som rada,ze aspon s Vami...

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 my byvame tiez tu blizko pri tebe

lucim
30. júl 2010

@samayka eluska je zlatinkooooo ... malovka je perfis rucna praca, tu tam este nechaj a bednicka sa mi paci. 🙂 🙂 🙂
a o tom prestahovani drobca - myslim si, ze ak mate kam, a myslite si, ze by to dieta mohlo zvladnut - preco to nevyskusat? (ak maminke nebude chybat, ze by sa potom nevyspala maminka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre