Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
4. okt 2010

dobry vecer 🙂 ....
@zmurkaz
@traktor co si to vy posielate? pochvalte sa. 😉
trak& ,vysledky budu ok, verim tomu. 😉 a ako rodicka? mas doma diablikov ci anjelikov?
zmur, kecalka zuzinkaaaaaa cmuk 🙂 🙂 🙂 krasne. 🙂

my mame nove ze sepkane hrdelne Páááá je ohen pali. 🙂 a robime lietadlo, aj rukami aj zvukom. 🙂

@ani3012 pc uz je vylieceny? 😉

dnes marlenka nebola, lebo kym sme sa obliekli, tak bolo vonku poprsane, tak som to neriskla , ze ist daleko, lebo by sme sa museli prezliect do nepremokaveho obaja ... tak som z trojkolky odmontovala ohradku (traky ma motivovala) a boli sme len pri ihrisku 😉 . a inak tu furt mrholi. 😒

zmurkaz
4. okt 2010

@lucim tak maťulko je šikuldoš ... naša keď hovorí Pááá tak len zdvihne rozovretú dlaň ....veeeľmi občas zamáva - sa rehoceme že jak princezná 😀 😀 😀

lucim
4. okt 2010

@zmurkaz princezne nemusia, tie musia byt zdravene a velebene, im staci sa pousmiat. 🙂

zmurkaz
4. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀 - nehovor nahlas - bo sa toho tá naš chytí 😉 😅 😕 😨

lucim
4. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 😀 pssst 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
4. okt 2010

😀 😉

lucim
4. okt 2010

... robim ozdobu ku ciapocke pre Evicku ....

zmurkaz
4. okt 2010

@lucim ...aj ja začínam veeeľmo rozmýšlať že budem niečo s rukami robiť ... Zuzanka si akosi zvykla sedieť za Jurkovým stolom, "kresliť si" a počúvať Podhradskúa Čanakyho - a to tam musím sedieť pri nej - sem tam jej niečo pvedať ... bo sa bojím, že by mi zdruzgla z normálnej stolice .... tak asi sa dám na štrikovanie štucní 😅

traktor
4. okt 2010

@lucim 😉 😵 ..rodicko super..mam doma troch anjelikov..len jednemu obcas vyrašia rozky 😀 😉
@zmurkaz krasne, ze kraa a tatra 😉 ..sikulka

zmurkaz
4. okt 2010

@traktor 😉

zmurkaz
4. okt 2010

babulky - idem of - Jurko má tento týždeň týždeň ovocia - každý deň iná farba oblečka a každý deň iné ovocie ... ..zajtra ideme v zelenom - len také niečo musím najprv nájsť 😅 😉
Tak pa pa 🙂

traktor
4. okt 2010

@zmurkaz to je super...nasi maju mat zajtra poplach v skole..len im to nesmieme povedat...ze prekvapko...potom maju mat branne, pustanie sarkanov..a kopu inych veci ich caka , tak sa tesim aj za nich 🙂 ..dobru noc zmurkovie rodinka 😉 😵

traktor
5. okt 2010

dobre ranko, tak po vcerajsom krasnom slnecnom dni nam leje....skoda..bolo tak krasne...
@ani3012 Clovek nevidi ludom do srdca,no mozno citi co je v nom.Preto ti prajem,aby sa ti to,co niekde na dne svojho srdca skryvas,co najskôr splnilo.VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
5. okt 2010

Ránko...u nás krásne, slnečno, hoci trošku chladno 😉 , ale to patrí k jeseni....
@ani3012
Veľa pohody, šťastné náhody,
žiadne nehody, významné dohody,
úžasné príhody, duchovné hody,
partnerské zhody a ďalšie výhody!

Všetko naj

_________$$$$$$$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$ $$$$$$$$$______ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______ _____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__________ ________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____________ ___________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________________ ______________________$$$$$$$$$$$$$$___________________ _________________________$$$$$$$$______________________ ____________________________$$$_____________________

hathor1231
5. okt 2010

kukam,ze ani oslavuje, a oslavuje bez pc,co? 😀

@lucia32 pekene srdenko 😵

zo mna bola vcera krkavcia mater 😀 mala bola v nursery na prve 2hodky kym som bola v skole. prisli sme tam,polozila som ju a hned bezala pre hracky a nezaaajme 😅 ani pusu mi nechcela dat ked som odchadzala a ani si nevsimla,ze som odisla 😅 pekne sa hrala az potom 15min predtym ako som prisla uz zacala byt ospata lebo spinkala len hodku,som ju musela zobudit... takze to zvladla na 1+ 😵 ale doma som zistila,ze ju neprebalili a ma popalenu prdelku lebo sa pokakala 😠 ale sak ich este sprdnem za to...

inak u nas pohodicka 😉

zmurkaz
5. okt 2010

Ahoj Ahoj 😵
@ani - zo srdiečka len to naj naj naj naj naj ti želám, nech sa ti spolnia všetky tvoje sníčky 😵 😵 😵 😵

Dnes bola skoro celá TT jeden poplach ... 2 hodiny lietal vrtuľník, húkali sanitky, malí i veľkí hasiči, policajti .... a oni že cvičenie.... tak sme kukenzí asi hodku - malá sa vôbec nebála ,.... zlaňovali sa na jednu budovu - bol to zážitok aj pre dospelákov ... 😅 🙂

samayka
5. okt 2010

@ani3012 - špeciáááálne pre teba jednu veeelikánsku pusúúúúú 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 a všetko najsamlepšie k narodeninkám odo mňa a od Sýkorky 🙂

majkas
5. okt 2010

aj my sa pripajame ku gratulaciam @ani3012 vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, poslusne detuchy a este poslusnejsieho manzela 🙂 a ostatne uz hadam pride aj same 😉 🤐 🤐 🤐

lucim
5. okt 2010

@ani3012 aj sem ti zelam kraaaasne narodky, vela lasky zdravicka a stasticka, a radost z deticiek. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a matko by poslal cmuk, keby nespal 😉

hathor1231
5. okt 2010

baby,ako je to tu s rodicovskym prispevkom? pridete vsetky o take peniaze aj ked ste si odkladali a makali 😕

monr
5. okt 2010

dobrý večer,
ani všetko naj 😉
len na skok, neviem, či sa choroba nevracia, som slabá ako čaj. Snáď to nejako dobojujem.
fotečky ste krásne podávali, horko - ťažko som dočítala, som nemala včera net, v sobotu a nedeľu tu boli naši, tak som na net ani nestíhali.

@hathor1231 hej, rovnaký príspevok budú mať všetci, aj tí čo robili, aj tí čo nie. 🤐

monr
5. okt 2010

no utekám, idem uložiť drobca, máme ťažšie noci, odúčame sa od dudlíkovnia prska, tak len napapať a spinkať ďalej. Trošku plačká, hádam bude už len lepšie.
dobrú noc všetkým.

hathor1231
5. okt 2010

@monr ja len,ci aj tu su dva tabory alebo taketo veci radsej ani neriesite 🙂 najnespravodlivejsie mi to pride pre ludi,co si dokaldali a pripalcali aby mali vyssi 😒 to mam z telky... ja by som na SR moc nedostala,ved som tam bola len ako student a potom popri studiu na dohodu 😒 takze aj to hralo rolu,ci sa vratim alebo vyuzijem,ze tu odpracovane mam...

traktor
5. okt 2010

@monr tak nech je ta slabost len chvilkova a zajtra nech uz si fit 😉
@hathor1231 tu to neriesime, naco sa vadit...kazdy ma ina nazor..a je tu dost tem o tom... 😉 ...my tu u nas len strikujeme, pecieme, vence vyjeme..a taaaaaaak...skratka je nam fajn 😀 😉

hathor1231
5. okt 2010

@traktor ved preto sa pytam,ci ste to tu preberali alebo nie..

lucim
5. okt 2010

@hathor1231 mne to az tak nevadi, ta zmena prispevku .... pridem celkovo le o 60€. takze tak.
dieta je dnes nezmar, uz je vylezene z postele, ze dnes sa nespi. ☹ a rodicia by uz oddychovali .... ako chapala by som to vcera, ked spal poobede 3 hodky , ale dnes dal len 1,5 hodiny, a je v kuse v pohybe.

lucim
5. okt 2010

@monr snad nebudes choducka ... a nech sa od dudkania dari oducit. 😵

hathor1231
5. okt 2010

@lucim coze sa s nim deje? chory alebo zubky alebo len moc aktivny dneska? inak,cim mi mala menej spi,tym horsie zaspava 😉

inneska
5. okt 2010

ahojte...mám pocit, že čím dalej tým menej mám času .. resp. viac a viac sa treba erikovi venovať..ked nie sme vonku, tak vo vnútri sa dokáže zabaviť chvílku, inak je stále na mne..či už lozí po mne, alebo sa mu musím venovať...dnes doobeda som upratovala..jedno som upratala, dalšie bolo rozhádzané 😅 lebo nám spadla garniža, tak som umývala okno(ostalo zaprášené), vysávala..a ked bolo hotovo, tak mi erik zhodil 2 kvetináče..teda jeden zhodil a druhý si zobral(už krásne dočiahne na parapetu(záclony šli do pračky) a ako mi ho niesol,tak sa zakopol a bum, hlina cez pol izby 🙄 mohla som vysávať znova .. potom pospal hodku a šli sme von...tos om sa zase stihla akurát najesť, spraviť kafe, vyniesť smeti a bol hore...a riady nám ostali na zajtra...tu je môj pomocník 🙂

traktor
5. okt 2010

@lucim tak matko dnes nabitý nergiou?..uz zaspava, ci ?
@inneska jej, pekny, sikovny pomocnik 😉 ...no mas to akcneeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre