Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
3. nov 2010

@majkas tak čo zas na Vianky? My si kupime len kozmetiku a vyriešené...nič nevymyšlame, toho roku sme si dali novú telku, tak nevymyšlame a ked z motyky vystrelí tak na výročie by sme šli na predlženy vík do kupelov... 😝 😀

majkas
3. nov 2010

tak u nas kozmetika nefici, to radime k beznej spotrebe teda okrem parfemov. a o vylete sme aj my uvazovala ale bez tami to nejde, lebo ju nemame kde nechat tak to zase nie je take ze len pre nas dvoch, sak chapete 🙂
zas sme sa bavili o tych elektrickych zubnych kefkach co so riesila uz minuly rok,ale nejako sa neviem rozhodnut, lebo jedni su za, ini zase ze je to blbost....

@traktor a co dobre varis?

lucia32
3. nov 2010

@majkas kozmetikou som myslela samozrejme voňavku, parfem, šampon či zubnú pastu si nedávame 😀

traktor
3. nov 2010

@majkas hraskovu polievku bez hrasku s parkom a zemiacikmi, pecene mäsko a zemiaky na cibulke, a zvysilo sa mi kasa, tak pridam muku , urobim sulky, vyprazim, vyvalam vo vanilke a praskovom cukre a mame kolacik..

traktor
3. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ..ked si napisala, ze pastu si nedavate , hned som si predtavila , ako by som sa tvarila, keby som ju dostala..alebo toaletak.. 😀 😀 ..a uz tu nie som, pokracujem vo vareni 😉

majkas
3. nov 2010

@traktor mnam, si mi narobila chute s tymi vanilkovymi sulkami 😝 a pravdupovediac to som este nepocula ze sa to vypraza, to je potom nieco ako siska?

@lucia32 ja som tiez nemyslela zubnu pastu, skor ze sprchovaci gel a telove mlieko a drahemu ziletky a vodu po holenia tak. to nam kupuju nasi lebo aj tak nevedia ze co 😅

majkas
3. nov 2010

@traktor teraz citam ze hraskovu bez hrasku, to sa jak da???? 😕

majkas
3. nov 2010

jak ste zahadne zmizli 🙂 idem uz aj ja off, uz mame jedno zobudenie za sebou ale uhladkala som ju, ta uz cakam kazdu chvilu. papa

lucia32
3. nov 2010

@traktor tak teraz si zabodovala...dobrá haluz 😀 žeby som dala mm pod stromček toaleťák? 😅 😀

traktor
3. nov 2010

@majkas hraskova bez hrasku- suchy hrach uvarim vo vode s bobkovym listom, ked zovrie este povarim, potom scedim, zostane mi len hraskova voda, do nej pridam na kocky zemiacky a na kolieska parku, pridam vegetu, sol, cierne korenie a struciky cesmaku...ked su zemiaky mäkke, pridam zaprazku / muka, olej paprika/- nase deti nemaju radi v polievke hrasok...a tato polievka je vyborna, najoblubenejsia nasho matka 😉 ...a sulky....ked sa mizvysi kasa zemiakova / ked sa nezvýši, tak si ju urobim 😀 /,pridam do nej polohrubu muku tolko, aby vzniklo cesto, ktore nelepi...robim sulky, dam do horuceho oleja.po upeceni,dam na obrusok, nech nie su velmi mastne a obalujem vo vanilke +praskovy cukor...nasim to chuti velmi...je to podobne ako sisky , ak nie este lepsie 😉

traktor
3. nov 2010
traktor
3. nov 2010

@lucia32 😀 😀 ..darcekovo zabalit..dam aj ja? 😀 😀

kristina1984
3. nov 2010

@traktor vypadá to chutne

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 ked niekedy nevies co varit, zakukni tu...su tu super recepty, aj s postupom.. 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/co-dnes-varite-dajte-inspiraciu/

kristina1984
3. nov 2010

@traktor Díky ale ja málinko varím u nás to má na starosti svokra

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 ja mam skôr starosti zo svokrou....a varim ja a rada 😀 😀 😉

kristina1984
3. nov 2010

@traktor Ja mám dobrú svokru a aj si dobre vychádzame a aj teraz je s malym vonku

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 tak to v dobrom zavidim 😉 a citam, ze mas vianoce uz vyriesene, pochval sa 🙂

kristina1984
3. nov 2010

Ďakujem.Nám ježiško priniesol nové autíčko(ojazdene ale nase nove)

kristina1984
3. nov 2010

@kristina1984 Čítam že tiež máte Mateja...tiež to je také malé živé striebro ?

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 jeeej..co tam potom, ze ojazdene..dôlezite , ze je vase a odvezie 😉 ..my mame staru rachotinu..ale vdaka bohu za nu..dnes byt bez auta...to ani nie je mozne..hlavne, ked treba vybavit viacveci..

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 ja neviem , ze mam dieta, sam sa pohra, vela spi...jedno usmievave stastie doma mam 😵 😵 😵 ..a matejov je v nasej teme viac 😉 ..mne sa to meno pacilo od zaciatku tehu..a som rada, ze sme ho dali.. 🙂

kristina1984
3. nov 2010

@traktor Tak tak ...my sme maly a ešte teda máme felíciu ale teraz máme volkswagen passat rok 2007...tak asi dalsie darecky uz nic len rozmyslame co malemu

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 matko bude mat odrazadlo motorku a odrazadlo lietadlo 😀 , 2 auticka a loptu...mne je tazko vyberat, lebo skoro vsetko ma..a oblecenie pod stromcek nedavam..to dostavaju deti normalne...a aj tak cakaju hracky...tak naco ich drazdit ponozkami 😀

kristina1984
3. nov 2010

@traktor Ten náš je také naše malé slniečko stále sa len usmieva len si vyžaduje všetku našu a hlavne moju pozornosť.

kristina1984
3. nov 2010

@traktor to je to že my už mame traktor,tatrovku.aj motorku polícia aj trojkolku.... a teraz radte

lucianna1312
3. nov 2010

@majkas Ahoj, je to uzavrate aj zo zadu aj spredu, kupovala som to este asi v septembri a aj mi pockala na peniaze, inac som to vyhrala som sa velmi tesila, este ze aj super cena, myslim, ze sa vola miri7na, ID 10147 a inac myslim, ze ty ani nebyvas daleko od nas, tak sa mozte aj s malou zastavit, aspon sa pohraju a ty pozries, ci take nieco by si chcela, inac neviem, ci ona este taketo ma, ale skus pozriet aj ebay...

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 🙂 ..aj nas je slniecko, a taka nasa domaca upratovacka...on miluje upratovat, rad zameta, utiera...jaj mala som mu kupit upratovaci servis..ma to nenapadlo.. 😅 😀 matko je samostatny..len sa obcas hanbi, ked k nam niekto pride..ale po chvilke je to uz dobre..ale je pravda..ze je to ine, ked ma clovek jedno dieta a ked je tu tych deti viac...on ma stale spolocnost, vela odkuka od deti..

traktor
3. nov 2010

@kristina1984 kreslicu tabulku, naradie, stolik s naradim, stan s loptickami -alebo bazen, knizky...jaj je toho kopu..len ma nepustite do hrackarstva 😀 my uz tiez vsetko mame ale stale nieco objavim..

traktor
3. nov 2010

@lucianna1312 od nej mam aj ja kopu veci...ma vyborne ceny, kvalitny tovar 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre