Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
22. sep 2009

inn ked ja som taka stastna ze si mozem kuknut telku... aspon ordinaciu a odsudene 😉

lusia_99
22. sep 2009

ahojky mozem sa na chvilku zapliest do vasej nočnej smeny? 😀

inneska
22. sep 2009

majka, začínajú ti odsúdené 😉

adka12
autor
22. sep 2009

lucim bože nestraššššš - inak jeden mám ešte doma, ale na to nechcem ani len pomyslieť 😖

lucim
22. sep 2009

lusi musiiiiiiiiiiis 🙂

adka 😝

inneska
22. sep 2009

ako je to s MS, neviem, ja som po odstavení mlieka mala len jednu a bola som tehotná 🙂

traky...vytvoríme klub hrazdičkových?? 😀

lusi...jasan 😉

inneska
22. sep 2009

inak som zvedavá, ktorá z nás prvá bude mať dalšie mimi 😀

majkas
22. sep 2009

joj inn dikes, bol aby so zabudla, som zapla nahravanie na NB a dokukavam ordinaciu🙂

lusia_99
22. sep 2009

baby chcem sa opytat ako dlho vam papaju detičky? My papame 20 min je to vela ci malo? nemam s cim porovnat

lusia_99
22. sep 2009

Maji aj ja pozeram odsudene 😉

traktor
22. sep 2009

zeby ja? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som srandovala 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
22. sep 2009

my sme najdlhsie jedly7 minut a odkvecol 😀

traktor
22. sep 2009

a tie odsudene su fakt dobre..... 🙂

lusia_99
22. sep 2009

traki 7 min 😕 😕 😕
ja som si mysleli ze my sme rychli 😀
traki žeby? 😉 😀

traktor
22. sep 2009

in klub hrazdickovych, klub lehatkovych, klub videonahravok, .......co pride este? 😀

lusia_99
22. sep 2009

klub tehotnych 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
22. sep 2009

my jedavame tiez tak do 10 minut max, ale nasi matejovia su dobri papkaci. 😝 ze traky. 11 min sa mi zdalo dlhoooo, ked mi davnejsie prespal 7 hodin a vstal ako cenkovej dieta vyhladovele.
ymslim, ze tych 20 min je este v pohode.

traktor
22. sep 2009

no lusi podla nas sa vobec neda riadit, matej je spavy, kratko je, ma velke prestavky medzi jedenim....neplace / tak riadne ako babetka zvyknu/, nemal koliku ani ziadnu boliestku....je to dieta moje? ci co?lubim ho....mozno mu prislo luto , ze chudak zena ma 3 deti ma dost...joj tak budem dobrucky... 😀 😀 😀

majkas
22. sep 2009

co ktoje tehotny? resp tehotna? 😎

inneska
22. sep 2009

ja odsúdené sledujem len jedným okom...nerthám sa za nimi 😀

lusi...my niekedy papáme 10 min. inokedy aj 30 min. 🙂

traky..nehovor hop, kým nepreskočíš 😀

majka...by the way..ten terminovaný vklad, dájú sa tam neskôr ešte vložiť peniažky?? či vložím a šmitec? 😕

lusia_99
22. sep 2009

on si to deli 10 min z jednej a 10 min z druhej 😀
V sobotu mal 7 tyzdnov a vazi 5350g a prepustaciu vahu sme mali 3440g takze za 6 tyzdnov skoro 2kg to je celkom slusne nie? 😝

inneska
22. sep 2009

majka...nechceš buť prvá tehulka?? 😀

traktor
22. sep 2009

hop, som preskocila 😀 😀 😀 😀 😀 nic nebude ...sa zabetoooooooonujem 😀 😀 😀

traktor
22. sep 2009

lusi ale urcite neje velmi divoko tych 20 minut vsak...to len zo zaciatku....chce byt pri mamke, tak to natahuje 😉

lucim
22. sep 2009

ja mam blbe myslienky - mne sa ten tehu stav v podstate pacil .... 😝 ale mna neberte terazvazne, ja mam odkrveny mozog. 😀

lusia_99
22. sep 2009

niekto tu planoval hned druhe sa marí nie? len si neviem spomenut kto reilly by vedela ona je vsevedko 😀 😀

inneska
22. sep 2009

lusi..určite slušné 😉 my sme prvý mesiac 900g a druhý 1100g 🙂 teda nepriberáme raketovo, ale nám to stačí, je nás aj tak dosť 😀

traktor
22. sep 2009

in len o tom nepresviedcaj ine, lebo ty budes ta prva 😀 😀 😀 😝 , ja som tak hucala do susedy a o mesiac nam vrany krakali, ze nam donesu mateja 😀 😀 😀

inneska
22. sep 2009

lusi...leniccka plánuje 🙂

majkas
22. sep 2009

inn vlozit sa daju kedykolvek, len dostanes uz potom aktual urocenie na viazanost rovnu dobe do splatnosti toho povodneho prvotneho vkladu. cize ked napr vlozis po roku, tak dostnes aktual urok na 2rocnu viazanost ale mozno bude stale taky vysoky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre