Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. okt 2009

zuz tak potom davidko spracuje vsetko to, co ostava v brusku , vsak prebitky si uz dopredu odgrckava. 😉

inn 😉

majkas
26. okt 2009

babyzuzu my sme tak kakali asi na 7.den, samozrejme predtym somaj ja skusala teplomer (rr nemame) lebo uz mi to nedalo, ale mala bola celkom kludna, prdiky boli... a potom to prislo same a poriadna naloz 😀

vendulacky
26. okt 2009

baby, když nic nejde a davídek přímo nepláče, tak bych to asi neřešila. Kamarádky malá nekadila třeba i 11 dní..

vinka
26. okt 2009

Ahojte babenky.Tak čo tu nové? 😉

vendulacky
26. okt 2009

majkas, bublinka, malá, krásná 😵 😵 😵

inneska
26. okt 2009

tak konečne erik zavrel očká 😵 😵

aj ja už mám 2 korytnákov 🙂 a aj tak som nestihla 😝

zuzi...davidko má asi super spalovanie 😀

traktor
26. okt 2009

no ...mame krasnu nevestu 😀 😀 😵 😵 😵 😵

vendulacky
26. okt 2009

tak já se loučím, jdu se po 6 týdnem naložit do vany🙂 😵 😵 😵

paaaaaa, cmuk

traktor
26. okt 2009

a ja som to stihla mam ich 9, diky ven 😀

majkas
26. okt 2009

tamarka zo sna dakuje 🙂

majkas
26. okt 2009

traky som pokukala aj zamaskovaneho Mateja, je zlaty 🙂 Len aby nakoniec nemal dlhsie vlasy jak Tami 😀

traktor
26. okt 2009

maji , dnes je to uz jedno co tam po vlasoch , hlavne ze si budu rozumiet 😀

inneska
26. okt 2009

majka...bambulka je krásny cukríček 😵 😵 😵

ven...bru nocinku 😉 😉

babyzuzana
26. okt 2009

inaac! zajtra sme mali ist s Alex na to plavanie....
dnes sme obidve isli k svojim pediatrickam pre potvrdenia o tom, ze dieta moze ist plavat.....
Alex to dr. nepotvrdila, lebo normalne vysetrovala malu a povedala jej, ze ma sople!! takze Alex musela na poslednu chvilu za storno poplatok rusit kvoli dr. plavanie.....
no a ja: zavolala som dr. ze ci si mozem prist potvrdit to potvrdenia, ona ze ok, ze ked tam budem ze nech zavolam, tak som prisla, zavolala ze som tam, ze ci mam ist dnu a ona ze kde ste a ja ze pod oknami a ona, ze aby som jej to podala cez okno, ze ona mi to potvrdi...
takze dve doktorky dva totalne rozne pristupy... Keby mal David zapal pluc, tak by to potvrdila tak isto...
a co je bonus pred 20 minutami mi volali z plavania, ze mi zajtra rusia hodinu,lebo im prasklo potrubie 😀
asi nam to plavanie nie je sudene 😉

lucim
26. okt 2009

majka tamy jeeeeej 🙂

zuz doprdele! 😲 🙂

traktor
26. okt 2009

a aj tamarka je fajnucka, buclatucka 😀 😀

majkas
26. okt 2009

inn dakujeme 😉

a kuk problem vacsiny z nas, no neostava nam nic ine len vydrzat
http://www.baby-web.sk/Otazky/q137-Nasa-4-mesac...

majkas
26. okt 2009

traki hej, sak musim kupit novu vetrovku lebo je jej uzka 😎

zuzi aspon pojdete prvykrat spolu 😉

majkas
26. okt 2009

luci a matej hacker je bezkonkurencny 😉 😵 😵

no idem sa umyt a hajat. najnovsie totiz okrem vecerneho neskoreho zaspavania vstavame o pol & a to maminka nejako nezvlada 🙂

dobru nocku vsetkym

traktor
26. okt 2009

majka dobru 🙂

lucim
26. okt 2009

majka diik a dobruuuuuuuu 😵

babyzuzana
26. okt 2009

to popisane v tom probleme mne pride ako normalne u nas...

inneska
26. okt 2009

tak holky, len kopec trpezlivosti 😅

zuzi...veru, tak aspoň môžete ísť plávať spolu s alex poprvé 😉

aspine
26. okt 2009

Zdravime 😵
takze mensi shrnuti poslednich dnu 😉

koniky paseme ukazkove a i vydrzi krasne dlouho mit zvedlou vysoko hlavicku....dneska jsme se i prekulily na brisko a moc se ji to libilo 😵
taky se krasne zvedame za rucicky do sedu...cviciliy jsme to poctive a je videt ze uz muzeme sklizet ovoce 😀

asi pred tydnem se poradne rozpovidala a kazdy ted na potkani musi vyslechnout jeji napinave vypraveni 😀

se spanim jsme meli taky trochu problem - skoncila doba usinani v osm vecer a zacala nova doba do pul jedenacte 😅 vzdycky kolem te osme usnula, ale behem pul hodiny byla vzhuru a zacala pobrekavat a lamentovat a po dlouhe dobe premlouvani a krmeni to nakonec zalomila. Tenhle scenar se opakoval nekolik dnu a vcera se zdalo ze se to zas vratilo do starych koleji....usnula po osme a spala az do peti 😉
no ale dneska horor.....usnula zas v osm ale po ctvrt hodce byla vzhuru a zacal silenej hysterak....jsme slyseli prdy tak jsme mysleli ze ma boleni briska....takze chovani a uklidnovani...teply polstarek na brisko, ale hystericky rev neprestaval.....ja uz myslela, ze ma nejakou koliku nebo co 😲 ale pak matku konecne ze zoufalstvi napadlo...ZKUS ji dat najist....a ono to zabralo! ona mela chudinka celou dobu hlad a rvala hlady 😅 jsem to ja ale matka 😀 jenze me zmatlo to ze pred tim nez usnula jsem ji krmila dvakrat takze jsem si rikala ze to hlad neni ale neco jinyho....no ted uz budu chytrejsi 😎 proste ji porad ladovat 😀
takze tedka uz krasne spokojene spinka poradne nadlabnuta 😵

ale stejne mi prijde ze uz ji to normalni kojeni asi nestaci...protoze tyhle posledni divny dny kdy tak nejak podivne usina to vzdycky skoncilo nekolikerym kojenim a az potom usnula 😕 a na to jsme zatim nebyli zvykli. vzdycky jsem ji dala jednou najist a krasne spinkala az do rana 😅
no jo casy se meni 😉

zitra jdeme na neurologii....nas tam pri 3mesicni kontrole poslala detska doktorka ze nepaseme koniky a nezvedame hlavicku pri pritahovani za rucicky.....tak uz se tesim az jim to tam zitra Markytka vystrihne 😀 to budou cucet! 😀
no a ve ctvrtek na 4mesicini....ty jo to to leti co? 😵

innes prejeme jeste v terminu vsechno nej nej Erickovi 😉 dnes ma u nas svatek 😎 at krasne roste a dela rodicum a oni jemu jen a jen radost 😵

jinak mate vsechny krasne fotecky tech svych pokladku 😵

co reily uz se ozvala?

aspine
26. okt 2009

jsem dneska asi prisla uz pozde co? 😕 😅
no dobre tak vam preju sladke sneni 😵

ani3012
26. okt 2009

ahoj aspin! Tak na tej 30 fotke je mala náááádhernááá. Fakt! No kuknite baby,že ?

traktor
27. okt 2009

dobreranko, nam vecer nesiel net, lialo neskutocne, aj teraz leje ale tak...jemnejsie 😀 , aspin male je krasnucka, na kazdej fotke vyzera uzasne...no hotova modelka 😵 , no a rei sa ma dobre , venuje sa petkovi ktory ma este stale koliky- tak mu drzim prsty nech ho to prejde a uz je z neho len usmievave babulko 😵 😵

josifek
27. okt 2009

Krásné a pohodové raníčko všem sluníčkám a mamulenkám 😉

zaba2707
27. okt 2009

dobre ranko... dnes tu nie je nikoho ci ako???

zaba2707
27. okt 2009

maminky chcem sa spytat este z cias tehotenstva si pamatam, ze sme nemohli papat plesnove syry ... a teraz to este stale trva? ked kojime???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre