Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
5. nov 2009

zabi; fakt Vás očkovala s rýmou? Tak to je divná 😠 . Naše se ještě ptala jestli můžeme dneska dát včeličku, jestli jsme bez teplot, rýmy, kašle a tak...holt, co doktor to názor...

a určitě bych ho nebudila. Je chudáček unavený po tom očkování a možná i tou teplotkou. Až bude mít hlad, tak se určitě vzbudí

brinzulka
5. nov 2009

zaba....aj nasho ockovali...a je taky nesvoj...papa dnes vsakovako...som rada, ak spi...momentalne je v lehatku...My sme davali nurofen sirup...zistili sme, ze panadol je po expiracii...bol taky uplakany...Ale pospal hodinu a uz je ok. MM mu preventivne meral teplotu...

zaba2707
5. nov 2009

on ma tie sopliky take zvlastne cely den je to viacmenej uplne v pohode ale nad ranom sa mu strasne zle dycha tak rano mu to vzdy odsajem sopliky su take priesvitne ... (dokina vravela ze nie su zapalove) ... a ked ona povedala ze ockovat tak snad vie co robi ... dufam teda ☹

majkas
5. nov 2009

no tak som spat, uz zacinam mat z toho kolisania svalovicum fakt klobuk dole co na rukach kolisete od zaciatku 😵
a idem kuki odsudene nech mimozog na chvilu vypne
zelam krasny vecer vsetkym a bezproblemovu nocku zvlast ockovanym 😉 papa

lucim
5. nov 2009

zrnikovi a zrnku naozaj vela zdravicka, nech priberu a nech vsetko vyjde. posielam vsetku energiu, co mozem.

zaba2707
5. nov 2009

pokecali sme aj o tom nasom krmeni ... lebo on papa iba moje mliecko ale tym ze len odsavam a papa ho len z flasky ... a niekedy je to ozaj len len ze nam to staci. Tak som sa s nou pobavila aj o UM. Pytala sa kolko krat sa v noci budi na papanie. Budi sa 1 max. 2 krat. Povedala ze sa treba pripravit ze to teraz bude moct byt castejsie ze deticky okolo 4 mesiaca zacinaju zasa viac mliecka potrebovat ... som si hned spomenula na vas ktore ste pisali ze zrazu sa vam deticky budia castejsie ako do teraz.

kochanski
5. nov 2009

zabi; a dáváš na noc třeba vlhké ručníky na topení (teda pokud nemáte přímo zvlhčovačku vzduchu)? Ono se pak těm mrňouskům líp spinká, obzvlášť když jsou třeba nějak nachlazení. Naší to pomohlo a líp se jí pak dýchalo.

majkas...na začátku to byla brnkačka...to vážily mrňouskové kolem 3 kilo 😀 . Ty to máš horší pokud začínáš s kolisanim teď 😉

inneska
5. nov 2009

krásny večer 🙂

my tiež už spíme ... zázrak 😀

traky...no neviem, čo by som spravila ja..či odstúpiť tú aukciu 😒 prípadne to skús tej predávajúcej vysvetliť, že ti do toho niečo prišlo a nemôžeš to kúpiť..ak je normálna, tak pochopí 🙂

adka...musíš tú aukciu otvoriť v ukončených a tak sem dať link...inak neuvidíme čo si vyhrala 😉 a my chceme vidieť 😉

kochanski
5. nov 2009

teda zaba, asi si to tady už psala, ale proč nemůžeš malého kojit z prsu? On nechce? To ti teda nezávidím. Mě stačilo, když jsem si musela skoro měsíc večer co večer odstříkávat a pak tím přikrmovat malou suplementorem a byla jsem zralá na dovolenou 😅

zaba2707
5. nov 2009

kochi ... mame zvlhcovacku a v noci ju mavame zapnutu a je to s nou lepsie 🙂

inneska
5. nov 2009

kochi..neviem, čo sa dokine nepáči..erik pribral za tretí mesiac 400g a bolo to ok 🙂 teda celkovo za 3 mesiace pribral 2,4kg 🙂

zaba2707
5. nov 2009

kochi .. mali sme laktacnu krizu a maly proste prestal tahat iba sa hral takze potom som aj tak len musela ist odsat a dat mu ho z flasky. Aj ked som ho nechala vyhladovat ani tak sa neprisal ... takze som si uz zvykla ... a zacala som to riesit iba odsavanim a krmenim z flasky ... ked som sa ho snazila aj prikladat bol to jeden kolotoc prikladala som ho niekedy sme sa snazili aj hodinu potom som sla odsavat krmit ho a o chvilu znovu ...

traktor
5. nov 2009

ved cim su starsi tak budu aj menej rychlo/teda pomaly 😀 😀 / priberat...ved keby isli takym tempon ako na zaciatku stale tak v roku, neprejdu cez dvere....

zaba2707
5. nov 2009

pokial bude mlieko tak som ochotna odsavat uplne kludne uz som si zvykla 🙂 len nech je dost toho mliecka

traktor
5. nov 2009

zaba aj tak mas moj obdiv, odsavat a krmit vlastnym mlieckom...klobuk dole 😵

lucim
5. nov 2009

uz som zase pri vas, len sme sa kojili a zaspali v postielke- mi bude chybat pri mne v posteli, ale niekedy zacat musime 😨

fuuuu fuuuu stipancekom,
a k mensiemu prirastku sa neviem vyjadrit, my nabrame az moc. ale uz mam trenovane ruky aj chrbat. 😉

inneska
5. nov 2009

babulky...mohlo by toto byť pre erika?? či je to viac dievčenské 😅 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7092594

inneska
5. nov 2009

žabka...a ako odsávaš? ručne či máš nejakú dobrú odsávačku?? 🙂

zaba2707
5. nov 2009

traky je to fakt v pohode kupili sme po prichode z porodky medelu minielectric odsavacku je lepsia ako ta rucna a zo zaciatku som bojavala aj so zapalmi prsnikov ... a mlieka bolo ovela viac ako maly potreboval ... proste bola nevyhnutnost odsavat mlieko .. takze beriem to oki len keby bolo toho mlieka teda dost

inneska
5. nov 2009

žabi...tak si mi práve odpovedala 😀 😀

traktor
5. nov 2009

je to krasnucke ale minie by som skor pre dievcatko 😉

zaba2707
5. nov 2009

elektrickou medelou innka a nedam na nu dopustit nebyt nej asi uz nekojim teda podla mna ucite

zaba2707
5. nov 2009

inn 😉

a podla mna je to tiez skor pre dievcatko

inneska
5. nov 2009

kurnik, chcem niečo pekné vianočné pre erika a nikde nič 🙄 teda väčšina sa mi nepáči ..a čo sa mi páči, tak je malé 😠

lucim
5. nov 2009

zabka, aj ja dolu klobukom 🙂

a este odkaz pre samy - svokru by som niekam ...drhnut babatko, ze sa nehanbi 😠 neviem co by som ja robila, ale asi by som ticho nevydrzala. 😒 😉

brinzulka
5. nov 2009

zaba-obdiv 😵 😵 😵

lucim
5. nov 2009

inn chvilku vydrz, bude vsade v obchodoch ... vcera som bola v trencine, v laugariciu v kids, tam bolo , v predeti nie a v tescu uz tiez je. skoro som aj ja kupila. bodinko my first christmas, alebo overal s ciapkou....

kochanski
5. nov 2009

zabi; jsi hrdinka 🙂 . Mě to fakt bohatě stačilo ten měsíc. Ale co bychom pro ty naše drobečky neudělaly co 😉?

umíte si představit,m že by tohle měli dělat chlapi? Já teda ne 😝 😀

innes; erik měl úžasnou váhu už po porodu, tak teď už tolik nemusí 🙂. A ten obleček bych asi taky spíš na holčičku

lucim...to jsem si taky říkala, když jsem četla to od samy. Je to ale kuřice ta její svokra...bych jí pro změnu nechala vydrhnout prdel drátěnkou 😀 😀 😀

inneska
5. nov 2009

lu..u nás tesco zatial nič..a vianočný čo som kupovala, tak nám je malý, je to len 68...a či sa kdesi do obchodov dostanem...mm šlak trafí, ked by som chcela ísť dačo obzerať aj s malým a ešte k tomu pred vianocami, ked bude všade kopec ludí, tak ho do týchto obchodákov nedostanem 😠 no uvidíme 😅

zaba2707
5. nov 2009

mam este ist pracovat ale idem radsej pohladat co to ta svokrusa vyviedla chudak nasej samy a jej krasnej sykorke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre