Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
14. nov 2009

pokiaľ ju nejaký diabol nepoužije na vlastné účely. Bola som na Patrika hodne nahnevaná,ale ani kričať som na neho nemohla,lebo krpaňa revala ešte viac !
Ja by som si aj čaj dala 😝 ,len sa mi nechce vodu zohrievať v hrnčeku. Rých. kanvica je na prd,lebo púšťa nejaké látky do vody.
Idem ju poslať do SOI,lebo bloček nemám,aby som ju reklamovala.Už som skúšala aj kys. citrónovú a aj tak tam je pachuť a aj podľa vône plastu

ani3012
14. nov 2009

rius
myslím,že pokiaľ sa nebuchla do hlavičky a je kľudná,tak ani nikam nepôjdem.Len keby sa mi niečo nezdalo,tak zavolám 155.
A že vyfacká papagája 😀 😀 😀 😀

lucim
14. nov 2009

cajik navareny, zeleny, paci sa,
uz kojim teraz pre zmenu ja. 🙂

my fackame ovce 🙂

ani3012
14. nov 2009

ďakujem 😀
Ale idem asi niečo pod zub hodiť,lebo začínam byť hladná

riusik
14. nov 2009

ani, jasne, ved vies, instinkt matky je najlepsi a ako vravis, ked je kludna, tak by sa nemalo nic stat. iba pozor, aby nebola kludna az prilis...

lucka, vdaka za cajik 😉 ja som si este nestihla uvarit, prisiel P. viete, co to bolo za prekvapenie? pekaren na chlieb.... stale som chcela a on ma stale odhovaral a dnes sa dotrepal domov s pekarnou 🙂

riusik
14. nov 2009

ani, a ona naozaj automaticky fackuje toho papagaja, co jej visi nad hlavou a veeeelmi sa tomu tesi... my sme sa uz na nej tak nasmiali 😀 a este ma oblubenu opicu, ta ma taky priblbly vyraz a s nou stale "debatuje" a pozera sa do oci takych vypulenych a ona ich tiez tak divne vypuluje.... 😝

lucim
14. nov 2009

rius som zvedava na tvoje zazitky s pekarnickou, tiez uz po nej asi rok pokukujem a uvazujem ci chcem alebo nie . 🙂
ani dobru chut 🙂

btw rius, ja som na cajik zabudla v kuchyni a tak ho cuckam vlazny. 😝

ani3012
14. nov 2009

ja som chcela stráááášne moc fritézu,s ktorou budem fritovať len s lyžicou oleja.Aj som ju kúpila, ale zistila som,že to není tak ako si myslím...ono sa tam dajú robiť len hranolky. Tak som tam volala a rušila objednávku.Čo sa zbláznili? Za 160 eur? 😀 😀 😀

Ale tu pekáreň by som aj ja.Uvidíme,čo Riuš povie,akú recenziu tomu dá 😉

ani3012
14. nov 2009

http://www.obchodny-dom.sk/tefal-fz700038-actif...
to je ona!
Ale zabudli napísať,že len na hranolky.
Názor: TEFAL FZ 700038 ActiFry1x 0x
Som vlastníkom "fritezy" avsak bol som dosť sklamany nakoľko sa nejedná o fritézu ale o teplovzdusny hrniec v ktorom napr. nemozem vyprazit rybu a pod. Daju sa tu robyť rozne jedla ale nie vysmažať..

zaba2707
14. nov 2009

ahojjjjjjjjteeee bambulky a drobcekovia 🙂

my sme dnes boli trosku tot za hranicou v Madarsku pozriet. S tym papanim to stale nebolo ok, resp. Filipko casto neplakava ale teraz posledne dni plakal a plakal a silno sme uvazovali cim to je, a podla mna to bolo hladom. Tak som sa rozhodla, ze cely den sa budem snazit odsavat moje mlieko a davat mu ho ale vecer po kupani dostane flasu nutrilonu a to co sa mi podari odsat (to mu vecer aj tak nikdy nestacilo posledne dni) to odlozime, aby celu noc a den bolo toho mojho dost. V madarsku sme boli aj kvoli tomu nutrilonu. V lekarni som musela oprasit moju deutsche sprache 😀 sranda dohovorili sme sa nejako a jedna krabica nutrilonu (900g) vysla na 244,Sk ... kupili sme Fifovi este dve bodynka a vlhcene obrusky na prdusu jeho 🙂 tak sme mali trosku vyletik

zaba2707
14. nov 2009

je tu vobec niekto... ci vsetky vychutnavate vikendik ?

zaba2707
14. nov 2009

huuuhuuuuuuuuuuuuuuu huuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuu nic: 😎

majkas
14. nov 2009

huuu huuu huhu 🙂 aj ja som dosla postrasit

majkas
14. nov 2009

zabi a kde v madarsku ste boli?

my dneska nic special, akurat ze som bola doobeda v starom meste po straasne dlhom case ale aj to len vyzdvihnut darceky pre mm na vianky oc som objednala cez net tak nech neplatim postovne 🙂

hej a kupili sme si casak cas pre zeny ci jak sa to vola s takou uz vianocnou tematikou a bola tam taka dobre vyzerajuca rolada... no jasne ze sme si spravili, suroviny sice drahe jak slak (5 cokolad, mascarpone, 5 vajec...) ale jaka je superfantstikus, mnam 😵

hej a Tami dneska znova sama zaspala 🙂

samayka
14. nov 2009

juhuuuuuuuuuuuuuu trakýýýýýýýýýýýýýýýýýýý aha čo som vydražilááááá

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1498327

už som dlho obdivovala ten váš, a hlavne ako sa tam matejko bombovo tvári... bráchov matejko mal tiež stan a strávili sme v ňom asi polovicu jeho detstva... varili sme tam, hostí sme vítali, aj búrku sme prečkali... hlavne že to bolo v izbe-fantázia šlapala... tááááááááák sa moc teším 🙂

inak elušík dnes fičala o 106.. strašne krásne sa rehnila a vyspevovala

ona huláka do takej kvetiny čo má nad hlavou keď prebalujeme...

samayka
14. nov 2009

majkas - gratulujem a tíško závidím. sýkorka zaspala sama dnes dva krát - po obede a na večer.. ale teraz... uuuuf to bol boj. v postielke sa vyškierala, potom hulákala a až do plaču to došlo... a už ani nosiť sa nestela taká bola unavená... ale nakoniec som ju ukecala.. cez týždeň začne tréning samozaspávania. keď to cez deň ide, bol by v tom čert aby to nešlo večer...

a začali sme malovať 🙂 práve prekreslujem predlohy 🙂 juchuuuu

zaba2707
14. nov 2009

ahojte majkas a samy 🙂 maji boli sme v mošonmaďari - pisem ti to ako sa to pise lebo tak ako sa to ma spravne napisat netusiiiiim 😀

zaba2707
14. nov 2009

no a nas netopiiiirek stale nespi ... bo poobede zaspal o 17,00 a potiahol to az do pol osmej takze zatial nie a nie teraz som ho dala na brusko nech sa trosku unavi a uz sa mu to tusim prestava pacit 😉

zaba2707
14. nov 2009

rozmyslam ci ho dat do postielky ale to potom budem v kuse len behat nahadzovat dudel lebo zakazdym mi ho oblucikom vypluje a ked zostane sam ... ze ma nevidi tak sa jeduje, ze ho nema v puse

majkas
14. nov 2009

samy ahoj, takze idete stanovat v obyvacke? 🙂

zabi a to kde je? to je to prve take mini mesto tu hned za hranicami?

zaba2707
14. nov 2009

tak som ho tam predsa len skusila polozit uvidime dokedy 😅 to tam vydrzi ... ale nedavam tomu vela

zaba2707
14. nov 2009

ano majus to je presne ono ... je to kusok nejakych 16 km za hranicami

zaba2707
14. nov 2009

aaa uz sa hlaaaaasi uvidime ci zacne byt nevny ... mohol by uz zabuvat ... dnes sme tata pustili von s kamosmi .. a ja som v celku KO ...

zaba2707
14. nov 2009

ale ked je dieta cule musim byz aj ja hihi 🙂

majkas
14. nov 2009

zabi to s tym cumlom poznam velmi dobre 😀 a drzim paluchy nech zabuva co najskor

co poviete na takyto darcek pre mm turistu? sa mi paci ze to ma aj kompas
http://www.elektrocoleti.sk/multifunkcny-krokom...

riusik
14. nov 2009

ahojte
majkas: taketo chutemi tu robis, mnam, to musi byt dobre...cokoladka, mascarpone - hod receptik....

samy: krasny stan 😉 a co malujes? ja mam kupeneho krtka uz nejaky ten cas a neviem sa do toho dokopat...

zabka: vyletiky za hranice vsednych dni? a mas filipka v pase? my sme boli v krkonosiach a az ked sme tam dorzili, nam doslo, ze ved sme za hranicami a malu v pase nemame.... 😕

inak, citam o tych pekarnach, rceptiky a tak
sa tesim, P prekvapil, musim aj ja nieco vymysliet 🙂

ani, ja mam tu fritezu actifry a som spokojna, aj rezne robim a rozne ine veci....

majkas
14. nov 2009

actifry maju aj svokrovci ale tusim v tom robia len zemiaky

rius sa mi nechce prepisovat... ale ze si to ty idem po casopis 🙂

riusik
14. nov 2009

majka: mila vecicka... urcite ho to potesi 🙂

majkas
14. nov 2009

alebo radsej to zajtra preskenujem a dam do albumu, ok? 😉

riusik
14. nov 2009

majka: jasne, nemusis, ved si mozem kupit casopis, alebo napis ako sa to vola, najdem na nete...mozno 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre