Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
16. nov 2009

Lucimka, cmuky cmuk oběma 😵

S tím buzením jsme se taky pohoršili. Byly šťastné doby, kdy Kubík prospal i celou noc v kuse. Ale to bych byla moooc rozmlsaná. Teď usneme kolem 20.hod, vstáváme kolem 1. a pak kolem 5. Majkas, Kubík pije taky krátce. Tak kolem 7 minut. V noci je to super. V sedě nakojím a jakmile se odpojí, už vlastně spí. Nečekám ani na brknutí a šup do postýlky.Dokonce je to jediná doba, kdy usne sám i pokud je probraný. Večerní uspávání je trochu složitější 😠 Taky máme novinku. Asi se v noci budí na jídlo později než dřív, protože, jakmile ho přenesu na přebalovák, tak strašně řve, že mu nechci dát najíst. Takže přebaluji ob jedno probuzení a v postýlce..

Tak cmuk všem a pádím se věnovat manželovi.Dobrooou

traktor
16. nov 2009

lucia ...to akoze mala zubok a uz nema? 😅 ...ci ako?

zaba2707
16. nov 2009

nie to som nebola ja lucik ... zatial ziadny vycnelok v puse sme nemali

blani2
16. nov 2009

Lu, to o tom výrustku jsme my 😵
Traky, my ti to přejeméééééé 🙂

blani2
16. nov 2009

Traky, normálně se objevil tvrdý výrustek v místě asi spodní pětky vlevo. Tvrdý jako sklovina a asi po týdnu zmizel. Stalo se to i mé známé. Asi zoubek cestoval???

zaba2707
16. nov 2009

my sme este nezazili aby prespal Filipko celu noc 🙂 ale raz snad aj to bude 🙂 prespal max. 6 hodin

lucim
16. nov 2009

blani, preratala som, u nas bola este vyhodnejsia cena v akcii, takze zatial na nakup nevyrazam. 🙂

lucia32
16. nov 2009

😀 Blani: 😀
Zúbok Coperfield

blani2
16. nov 2009

Lucim, oki 🙂 pááááááá

majkas
16. nov 2009

babulky idem sa venovat knizke a potom haji

dobru nocku vsetkym

lucia32
16. nov 2009

Ani my sme ešte neprespali celú noc...či sa od 10.00 do 4.00 ráta? 😝

lucia32
16. nov 2009

majkas...knižka? čo to? ja mám asi 10 z antiqu od minulého roku a zatiaľ som zvládla jednu a štvrť 😝

lucim
16. nov 2009

my sme este neprespali tiez noc, ja uz ani neviem, ci by som to ja zvladla prespat ... 3 hodinovky mi nevadia, ale ked sa strhava po pol hodinke to ma nici, priznavam. 😉
alebo - cca od 22 do cca 7 20 s dvomi tromi cucaniami v spanku, to sa tiez rata, ze prespi noc? 😀

majkas
16. nov 2009

ani my sme ste neprespali celu noc...
luci knizka verny priatel, sme tam sme s mm jak stari dochodcovia s knizkami namiesto ineho programu😀

no idem uz fakt
papa

majkas
16. nov 2009

malo by sem tam sme 🙂

traktor
16. nov 2009

no u nas prespi matko celucku noc...ale ja nemozem spat...som na pc, ...potom kukam do blba...spim 2 hodky a koniec...no je to normalne...?

lucia32
16. nov 2009

majkas ...no môj mm je skôr na ten iný program 😀 , vidno nie? 😝

lucia32
16. nov 2009

trak...2 hodky? ja by som to neprežila 😅

traktor
16. nov 2009

- dobra cena, kebyze uz nemame....tak by som mozno chcela este skor ako chodak 😉 http://www.babybazar.sk/Odrazadlo-3v1-id2114424...

traktor
16. nov 2009

no aj ja sa cudujem ako to mozem vydrzat...ale ja fakt viac nespim....a to nepijem ani kavu.....proste ked zaspim tak spim tvrdo ze ma nic nezobudi ...ale len takto kratko...a to mam vzdy tak asi od porodu do 2 rokou....cize furt nespim 😅

asparaguska
16. nov 2009

Ahojte...

Traky si bola v Tescu? Dnes aj ja... Nevidela som ťa? 🙂

traktor
16. nov 2009

ahoj bola v hyper a ty ? asi okolo 1... 😉

traktor
16. nov 2009

som mrkla fotky....mala ma uzasneho kohuta 😀 😀 😵

asparaguska
16. nov 2009

Ja som bola len v starom. A akurát na parkovisko došlo auto s KS značkou a mali bábo, ale nejako sa mi kočka nepodobala na teba.... 🙂

No malá ma super vlásky, hore dlhé, na bokoch normál a vzadu pleš... 😀

Som pozerala fotky a aj Maťko s tou parochňou je super, takéto dlhé hore ešte nemáme...

asparaguska
16. nov 2009

Uf, to už je toľko hodín? Idem si ľahnúť, som zvedavá do kedy... 🙂

Prajem dobrú noc...

traktor
16. nov 2009

ahoj a dobru noc uz vsetkym papa zajtra 🙂 😵 😵

vendulacky
16. nov 2009

Ahojky, jsem včera nějak vytuhla...ani chodura jsem už nedala 😅

Dneska je malá strašně hysterická (chudinka), asi jí jdou další zoubky, jde se strhnout jak by žužlala, ale když má něco v pusince, tak začne kvílet...to víte, a když jí dám ruku na cucání, tak už to bolí, jak mě hryže 😀

Ještě jste se ptali jak jsem na zoubek přišla...v neděl v 7i ráno, po té pařbě-ještě v delíriu se jí snažím uspat..dám jí mojí hnátu, ráda si s ní hraje a počítá mi prstíky, no a šupla mi jí do pusinky a hryzla...a delírium byl ta tam a já začala lítat po bytě a hulákat, že máme zoubek 😀

aspi, jinak dudlíčky avent výborný, ještě jednou děkujeme!! Nejdřív nám vypadával, ale ted ho miluje..za 1.) si ho může vyndavat a zandavat, protože má to ouško a za 2. je ten silikon tvrdší než ten u MAM a dělá jí dobře na dásna, když ho kouše

Jinak my máme gel na dásna citrovital a zdá se, že vůbec nezabírá, asi zajdu tady v DE, jestli neprodávaj nějaké analgetikum, dneska jsem jí dala už 2x nurofen, fakt kvílela až do slziček

jo a zítra jdem na poslední trojvakcínu, zase do obou nožiček...to bude zas den..do toho zuby, paráda 😖

brinzulka
16. nov 2009

Ahojte babuse...

nase dieta zuje ruku, ceca mlieko...mrkoce...tak sme mu kupili sadu keficiek...a dologel-nas odhovorili Lucim, ze udajne len to davaju detom do 6mesiacov...Tak mu to na gumenu kefku dame...a mlady muz masiruje o dusu...A normal utichol...Tak sme sa tesili...

vecerne zaspavanie...treba sa mi zriect TV...ist pekne do spalne...Dat ho pod "home made" hrazdu...na snurke zvieratka z kluceniek...I love you...bee-to take zvuky vydavaju...nebyvali na klucoch...tak maju aspon vyuzitie konencne...A dieta sa tam hra...potom cucne...a potom odpadne..A ak sa mu strati mama za pol hodinu je po spanku a ma rano...ale aj som niekde po ruke...Mladatko buuuuuuuva..Tak som prisla na to, ze mozem citat knihu za knihou...a TV nepotrebujem...

Vsetkym vsetko dobre....

Inak samy...ja bych tu svokru...joj 😠 😖

vendy...ach...sa drzte na ockovani...

brinzulka
16. nov 2009

😀 😀 a nam dieta vyplesavelo...ma blondate malinke...a vzadu na krku jednu stetinu a na chocholnej hlave druhu tmavu a koniec..."posledny mohykan" z neho...a idem buuuuuvat...dobru noc....nech babatka buvaju celu noc 😉 - tak najskor asi o 3roky, ze ano 😀

inneska
16. nov 2009

tak konečne už 15 min. spíme....je to normal? kde berie tú energiu byť tak dlho hore a každý deň takto...tak idem aj ja spať...brú nocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre