Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
2. sep 2009

majus nas ma tak 5,5 minimalne a to nepapa, len cucka. asi rastie z lasky a usetrime na mliecku 😉

majuska29
2. sep 2009

berus, to fakt a papate menej ako my. tak asi fakt rastie z lasky. ja to preberam preto lebo vsetcia nam vravia ze aky baculiacik a tak, tak som zostala ci ho nahodou neprekrmujeme......................nas zje kolko mu dame aj 120ml som zarobila aj raz 150ml a vsetko vycedil. tak ze je bezodny

beruska113
2. sep 2009

no a ja som schudla uz 20kg. boze, som bola jak tank. uz sa citim jak baletka, len skoda, ze tak nevyzeram. A muz chce, ze nech mam na svadbe origos svadobne saty, ale naco, ked budem vyzerat jak slon v bielom?

beruska113
2. sep 2009

majus, tak to je sila, nas vypije viac a uz mu to vyteka. ale jeho tato je taky na figu jedak. nas nie je ani baculaty, ale rastie dost do dlzy. za mesiac 6 cm

anavi85
2. sep 2009

majuska - to som mala aj ja, srande, ze pri porode neslo dole viacej...ja som sa vazila, ked som dosla z porodky a mala som 4 naviac...a to do leta je ideale dat dole

chcem sa este opytat, kedy vam chodi materska, my cakame prvu a som zvadava

beruska113
2. sep 2009

anavi ani neviem, ale tusim 16. alebo 15.

majuska29
2. sep 2009

aj mne okolo 15teho

majuska29
2. sep 2009

idem..............mm ze jedlo je nalozene tak idem dokym sa drobatko nezobudi

beruska113
2. sep 2009

tak tiger je hore, uz ho asi neskritom, tak idem off.
no vydrzal skoro 4hodky.

anavi85
2. sep 2009

my sme narstli o 7cm za 5 tyzdnov a aj dost priberame

traktor
2. sep 2009

materska15 a matej vazi okolo 6500g a pritom si cucka kratko a vela spi...tak asi rastie a pribera zo spanku 😀

anavi85
2. sep 2009

fuha, no uz je riadny chlap, my sme mali pred tyzdnom 4070g

traktor
2. sep 2009

anavi aj adko ma krasnu vahu 😉

anavi85
2. sep 2009

traky - no ved licka ma ako skrecok tucnucke 😀

reilyy
2. sep 2009

materska 10. 😀

hlasenie NSKV: nektarinky nejak neucinkuju ani na maleho ani na mamu 😠 odstupim z vyboru????

reilyy
2. sep 2009

uz ma zacina stvat ze na nas nic nefunguje 😠

traktor
2. sep 2009

to akoze mas protekciu ze 10? 😀

traktor
2. sep 2009

rei neviete sa vykakat ci co?

lucim
2. sep 2009

halllloooooooooooo hallloooooooooooo
tak uz sme tu z poradne - teda, tam sme boli rano, len sme este chodili s kamoskou po meste, na kavicku , k nej a na zmrzku a matej vacsinou spal, ale aj ju obdaroval usmevmi. 🙂

no , takze, sme najtazsi? 😕 mame 6650g. tak sme sa z doktorkou zamysleli, ci ho meprepchavam, ake mame intervaly, ako dlho cuca a nenasli sme moznost, ako mu ubrat. uz ma dvojnasobok porodnej vahy, co vraj ma mat az v polroku. tak to doktorka uravrela s tym, ze teraz su deti taketo "vacsie" a ked sa zacne sam viac hybat, tak to take nebude
konicky sme predviedli nadherne, aj ho skusala posadit za ruky, ze ako drzi hlavku. vsetko ok.
ALE! asi mame aj my na vajku hydrokelu ci pruh ☹ pojdeme urologovi.

reilyy
2. sep 2009

traky, som v CR 😉

lucim, aj je to vidiet ci to len doktorka nasla? tu hydrokelu...

traktor
2. sep 2009

lucim zajtra poradna uvidime... 😀 😝 ...a covsetky dokyny maju s tym problem ze vela naberaju...nasa nehovori nic, len ze to je uzasne ze pribera tak pekne....

leniccka
2. sep 2009

rei... kup si pol kila susenych sliviek a zjedz ich... uvidis ako pobezis 😀 😀

inac caute 🙂

traktor
2. sep 2009

rei zobrala si mi otazku s ust...

reilyy
2. sep 2009

leni, ani slivky nem, to tak na moju mamu ucinkuju, so mnou to nepohne 😒

lucim
2. sep 2009

rei ja som to nevidela, ked ma na to upozornila, tak to uz vidim ale fakt by som si to nevsimla.
traky ani nasa doktorka doteraz nic nehovorila, len ze pekne pribera, ale dnes porovnala asi tie dve vahy - porod a fcul, tak sme sa na chvilu zamysleli. 😉
traky som zvedava, co vas matej zajtra. 🙂

leniccka
2. sep 2009

a ako dlho ste uz nekakali??

lucim
2. sep 2009

cau leni 😉

leniccka
2. sep 2009

cauko lucim, to mate teda ale riadnu vahu... my mame za cvhilu 5,5 kg... tiez dobre na to ze len kojim, a to vecne vresti ze este chce len ju musim obmedzovat lebo potom grcka 😒

traktor
2. sep 2009

a olej si skusala rei?

reilyy
2. sep 2009

spontanne uz 3.den, rurkou vytlacil trochu husteho slizu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre