Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
23. sep 2009

in ptfuj ptfuj, tak nech je vsetko dobreeeeee a peknu prechadzku, papa 😵 😵

riusik
23. sep 2009

brin: ak sa ti da, urcite daj davidka do skolky, z vlastnej skusenosti viem, ze pre to dieta je to lepsie... dokonca mne vcera nechcel ist zo skolky, ze preco som prenho prisla tak skoro. a ucitelka tiez na mna, ze preco tak skoro ponho chodim, ked sa chce este hrat. ale ved my vzdy zostavame vonku na ihrisku s detmi.... som sa jej spytala, co by si o mne mysleli, kebyze chodim ponho neskor, kedze som doma... iba sa usmiala...

riusik
23. sep 2009

inn: prijemny dnik a hlavne nech na kardio je vsetko ok 😉

josi, trak: 😵

trak: ja tiez vylievam a vyhadzujem, ale moj P sa na to hneva, ze treba najskor ochutnat...

riusik
23. sep 2009

ja idem zehlit, asi desat kosiel ma caka (+10 triciek k nim) a pradlo z dvoch susiakov...

lucia32
23. sep 2009

Ahojky kočky...už ste vstali? 😀
Ja o chvíľu padám k malej, mama musí k lekárovi, tak sa ideme voziť autíčkom tutúúú, do druhého mesta, bude to jej prvá jazda medzimesto 😉

lucia32
23. sep 2009

Ja som hrozná 😝 , prvý deň a už takto flákam 😀 😀 😀

reilyy
23. sep 2009

holaaaaa

ohladne toho vigantolu som sa pytala, tak sa ma vraj fakt do lyzicky s mliekom lebo ze vraj ked dame do pusy tak sa nalepi na bukalnu sliznicu(licka) a ze sa nerozpusti.....aj ked sa mi to nezda tak radsej na tu poondiatu lyzicku budem davat 😝 aj ked mi je divne preco sa kanavit na lyzicku nemusi davat, ved je to to iste 😠

reilyy
23. sep 2009

ozaj, ako riesite sopliky ked zatekaju do nosohltana? malemu vysajem vysavacom co sa da ale pocujem jak pri dychani mu to niekde vzadu prebublava

reilyy
23. sep 2009

Tři muži se vybrali na výlet.
Došli k velmi prudce tekoucí řece, přes kterou
se museli dostat za každou cenu, ovšem
neměli žádný nápad jak by to mohli
uskutečnit.
První muž se začal modlit k Bohu:
« Bože, prosím Tě, dej mi sílu, abych
překonal tu řeku! »
Puff! Bůh mu dal dvě svalnaté ruky a dvě
svalnaté nohy a s jejich pomocí za dvě
hodiny řeku přeplaval, ale málem
dvakrát utonul.
Když to viděl druhý muž, začal se modlit
k Bohu :
« Bože, prosím Tě, dej mi sílu a
prostředky abych se dostal přes řeku! »
Puff! Bůh mu dal člun se dvěma vesly a
za hodinu byl na druhém břehu řeky, i
když dvakrát málem převrhl člun.
Povzbuzen zkušenostmi svých kamarádů
se třetí muž obrátil k Bohu se slovy:
« Prosím Tě Bože, dej mi sílu, prostředky
a rozum abych překonal tuto řeku!»
Puff! Bůh jej proměnil v ŽENU!
Podíval se na mapu, šel asi 200m dál
podél řeky a … přešel přes most.

monr
23. sep 2009

čaute žienky
my máme očnú za sebou, vzala jej zas výter z očka, mala tam predtým streptokoka? hm nepamätám, tak budeme zas čakať na výsledky.
a tak strašne sliní dorka malá, akonáhle ju niekto pohladká, tak sa vrhne na ruku a obhrýza, sa rehoceme, aká je pri tom zlatá, a keď nič nenájde, tak šup pästičku do pusy.
aj pri kojení občas tak poriadne stisne, uffff
inn, držím dneska palčeky

zajtra sa u nás začína jarmok, tak zrejme pôjdeme s kuknúť pekne v nosiči alebo šatke.

a keďže sa drobec preberá, tak idem prebaliť, kojiť, a potom niečo variť.

papa všetkým

monr
23. sep 2009

rei, stadiaľ mu to nevysaješ podľa mňa, neviem, sme to pri malej nikdy nemuseli riešiť.

laurajana
23. sep 2009

samy - úprimnú sústrasť k susedke...

Baby nám minulý týždeň umrel kamarát...strašné, fakt som si myslela, že sa to len v zahraničí stáva v riadnych kluboch futbalových a to aj u nás v Sielnici, mojej rodnej dedine...úprimnú sústrasť aj touto cestou rodine nášho kamaráta, úžasný, čestný, slušný, pekný a fajn chlapec to bol...fakt, nech odpočíva v pokoji.

V nedeľu hrali Sielničania futbal na jeho počesť, v kabínke hostí vysel dres s jeho číslom, fotka a horeli sviečky...baby je to strašné...

prajeme len veľa zdravia, lebo je najvzácnejšie, všetkým

http://zvolen.sme.sk/c/5022097/futbalista-zomre...

malka18
23. sep 2009

ahojte žienky cem sa len opýtať čítate detičkám rozprávky??ja len že oni by ešte asik nevnímali či???? 😖

lucia32
23. sep 2009

halooo, dnes je tu poriedko 😝
Lauri...je to smutné, brr, ani mi nevrav, nám takto kamarát zomrel pred pár rpkmi, pred očami môjho muža a syna...teda skolaboval a ostal v kome, rok sa ešte trápil a potom si ho pánbožko povolal k sebe, mal 28 a pol ročného chlapčeka ☹ ☹ ☹
A ja mám doma 2 futbalistov 😠 , s malým chodíme pravidelne na kontroly kardio, všetko je oukej, teraz chceme požiadať o záťažový test, chceme mať istotu...

malka: moja staršia dcéra občas číta malej rozprávky, riekanky...podľa mňa je dôležité že s nou niekto komunikuje, je jedno, či číta, či spieva, alebo sa len prihovára 😉 Detičky vnímajú tón hlasu, samo, že nerozumejú, čo im človek vraví, ale ako im to vraví 🙂 asi áno....

traktor
23. sep 2009

malkaano, je uplne jedno co citas, mozes aj sportove spravy 😀 , dolezite je komunikovat s dietatkom 😉

traktor
23. sep 2009

rei vies co je na tom najsmutnejsie, ze je vas tu kopu , co ste davali priamo do pusi / vigantol/, si predstav , ze tie 3 mesiace zbytocne....je to smutne, ze je to tak ako to je 😖

reilyy
23. sep 2009

traky, si nemyslim ze sa nic nedostalo tam kam malo...okrem toho, v CR sa dava 1kvapka do mlieka, tak ked som dala 2 kvapky do pusy tak nieco sa len urcite rozpustilo

brinzulka
23. sep 2009

babenky...volala som do skolky...je ich tu asi 5....a teta hovori, ze sa mam zastavit za riaditelkou...ze deti odchadzaju...stahuju sa...mam si pytat prihlasku a budeme v poradi...
Riaditelku som stretla...stocila ma medzi dvermi, ze mi nic neda...to by takto mohol kazdy...ze si mam po nu prist v marci, ked je zapis-tak teda ok...a pytam sa: lek.potvrdenie je dobre mat uz v ruke, a ONA: ze to a ine veci necha na mna a moje posudenie 😕

brinzulka
23. sep 2009

mna by zavrela socialka...ako davama ndavam D vit.----furtky na to zabudam...mi to pride na mysel, ked som mimo izbu a uz kojim ☹

reilyy
23. sep 2009

by som taku riaditelku poslala do pitvora 😠 to co je za chovanie?obehaj ine skolky

laurajana
23. sep 2009

lucia32 áno a strašné to vidieť na vlastné oči...šport je super, ozaj človeku dodáva energiu, len fakt človek aby bol 100% fit...neviem, on nemal žiadne zlé výsledky, všetko mal ok, teda Kamila myslím...no ale vidíš, asi to tak malo byť...

inak idem obedovať, malá spinká, aj keď viem, že keď sadnem k stolu...zobudíme sa...papa

reilyy
23. sep 2009

sme sa ucili ...o futbalistoch...ich vacsinou skoli myokarditida(zapal srdcoveho svalu) predpoklada sa podiel imunity , ale celkovo nezname preco vlastne vznika....ani nejake priznaky nema...proste srdce zlyha pri zatazi

traktor
23. sep 2009

rei i ja vecne zabudam , aj pri ostatnych detoch sa mi to stavala / ale su v poriadku 😀 /, aj tak je to take....niekde kazu 1 kvapku, niekde2 niekde 3, kazdy inac....to je resne ako stym ockovanim, niekde hovoria zeto treba nechat tak, u nas sme museli cistit....tak si myslim ze vsade by to malo byt rovnako, ved vsetky deti su si narovnako 😖

traktor
23. sep 2009

veru aj ja by som radsej pohladala inu skolku....u nas tiez bola taka * super* riaditelka, ze sme skoncili u psychologa a radsej sme dali aj odklad 😠

brinzulka
23. sep 2009

prisiel kurier ja neeeeeem doma prachy,,,esteze svokra ma doma robosov a ma nejake v suplicku

reilyy
23. sep 2009

😀 brin, ta to jak to ty nepripravena 😝 😉

brinzulka
23. sep 2009

sa ho pytam, ci ide zatial hore...sa potesil...tak som mu hned dve deti ukazala...tak siel dakam na pol hodku...kym nazbieram bubase

brinzulka
23. sep 2009

inak takto sa tesit chlapa...som davno nevidela 😀

reilyy
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 chudak

ochvilu idem natrhat truskawky 🙂

brinzulka
23. sep 2009

sa stretneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre