Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
6. nov 2009

Traky supr 😉

josifek
6. nov 2009

Se máš Jennka my chodíme sami jako celebrity 😀 😀 😀 😀

jennna
6. nov 2009

josi...ale určite si tam nájdete kamošky/kamošov... 😀

jennna
6. nov 2009

ako reaguje miminko na bazén prvý krát??? 😕

jennna
6. nov 2009

a vraj má voda 29-30st. nie je to málo?

traktor
6. nov 2009

in kde si , som ti tak pekne napisala bez chyb a ty tu uz nie si? 😀 😀 😀

josifek
6. nov 2009

Jennka my zatím otužujeme a jěště jednu vaničku23.11 a pak bazén, ale co jsem viděla tak děti jsou nadšené 😉

jennna
6. nov 2009

inak...ja ked dianke pripravím kupkanie a zoberiem si ju na ruky, tak ma od nadšenia, že sa ide kupkať ociká.. 😀 😀 😀

mifinka
6. nov 2009

josi fakt? já nedávno nad romanem přemýšlela jetsli mu říct o těch kaších.. A asi i řeknu. Tím že je jeho věk jaký je, si mylsím že bude mít starý názor... a tím pádem by mě neměl zprdnout 😀

jennna
6. nov 2009

Dianka už spinká dve hodky... 🙂

brinzulka
6. nov 2009

ja len svoj nazor: musim ist upratovat...
ano aj ja som vyrastla na pomarancoch , kravskom mlieku a inych veciach...mam astmu, vybrate mandle a furt som bola chora...imunita nijaka..mama ma nemohla kojit-bola chora, museli jej stopnut mlieko...mozno to vobec nema podstatu...kto to vie...

davida som sa snazila kojit co najdlhsie...dakujem panu Bohu a mojmu mm, ze sme mohli kojit...a mlieku sme sa branili, kolko to slo...moja mama ma teraz prave od kravicky z Dobrej Vody...tak obcas ma...davame mu plnotucne mlieko...z pred troch rokov-deti mali mat plnotucne, nie odtucnene vyrobky-ked uz sli na mlieko...lebo potrebuju dane tuky v nich obsiahnute...

maleho budem kojit, kolko sa bude dat ...potom pojde na UM, a potom na plnotucne...

Len som to chcela napisat...cafte babule...ked budem mat cas doplnim foto a konecne si popisem dufam

malka18
6. nov 2009

Ahojte ženy..ja už som zúfalá..skoro ako tie zufalé manželky až anto že sa jedná o Silvušku..boože to dieta v noci nespí..ved prečo...izbová teplota v norme ani hluk nemá nič ju netrápi.prdíkuje,kakušá grgá papa..od včera dávame už mrkvičku aj jej zachutnala..na noc som jej začala dávať mliečko s kašou že na Dobru noc a že zasytí...no prdlajs..o 11 alebo okolo 12 sa začne mrviť a to trvá až do rána ranneho a má pritom zatvorené oči-ja tomu nechápem...a papáva okolo pol piatej piatej...aj vy máte niektorá také problémy či to lej ja mám výnimočné dieťa???????????????????????????????
☹ ☹ ☹

inneska
6. nov 2009

traky...krásne si to napísala 😉 😀 erik si ma žiadal..aj teraz je na rukách 😅 a ocikal všetko..moju tvár, triko, tepláky, vankúš, perinku, seba a ušlo sa aj na zem a aj na noťas 😀

inneska
6. nov 2009

traky, ked disney, tak disney 😉 aj plienka 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

malka..aj mne sa tak erik občas mrví, ale zväčša len nadránom(5-6)..takže len takto sa ti mrví, či sa aj budí??(otvorí oči)

traktor
6. nov 2009

in budes krasna ...to je pravy neposkvrneny moc...budes mat krasnu plet.... 😀 😀 😀

traktor
6. nov 2009

in je krasny...bola si nakupovat v tescu? 😀 😀 😀 😵

malka18
6. nov 2009

ahoj in: Erik je zlatučký mooc...
no naša sa mrvi stále každu noc- naozaj...keby to bolo len občas tak to neriešim...no vie aj oči otvoriť ja neviem fakt..stále ju balím do zaviky už som ju aj rozbalila že som si myslela že jej to vadí a prdlajs okamžite bola hore..tak faaaakt neviem..

traktor
6. nov 2009

malka skus ju ulozit nabok a za chrbatik dat vankus aby sa neotocila, nas matko tak prespi celu noc... 😉 proste nevie zaspat ani na brusku ani na chrbatiku....

malka18
6. nov 2009

traky uvidím vyskušam..len neviem či mi tak zaspí 😢

josifek
6. nov 2009

MIFI sám my to nabídl, není takový tiptop dokyn.řídí se potřebami dítka 😉

josifek
6. nov 2009

děvčátka papa večer pisnu 😉

jennna
6. nov 2009

už dve a pol hodky... 🙂

malka...podľa mňa ak má zavreté oči, tak spinká..aj naša sadosť často mrví a vzdychá a mlaská..

malka18
6. nov 2009

jenn:lenže moju musím baliť do zavinky a ked sa mi začne mrviť tak sa celá rozhádže a za noc ju zavinujem aj 500x...tu ide hlavne o to a ešte že jej aj dudka vypadáva koli tomu že sa mrvi a neviem čo ešte...

traktor
6. nov 2009

mifi u nas to bola len nahoda ze sme na to prisli, bol so mnou na velkej posteli, vytocila som ho k sebe a spal, tak som skusila v postielke a spal krasne do rana... 😉 on je rad nabrusku, na chrbatiku ...ale ked zavelim ze na bok tak spime 😀 😀 😀 , skus vyskusat...moznofakt staci zmena polohy...a pocula som aj o tom ze niektore presunu celu postielku a babo zacne dobre spat....

traktor
6. nov 2009

a nie mifi ale malka 😀 😉

jennna
6. nov 2009

malka..aj ja balím...a povyťahuje sa mi pred papaním...2-3x za noc...

možno ako traky vraví...možno zmena miesta postieľky by prospela...

jennna
6. nov 2009

a čo sa dudky týka...ked vypluje, už jej ju nedávam, spí bez nej...

lucia32
6. nov 2009

čaviki...tak som už späť, a nemyslite od 1, len my dalo práce pracovať aj vás dočítať 🙂

lucia32
6. nov 2009

trakyyyy.... vidíš tú hrúbku, že my 😝 , mi, mne...ale tak ponáhľam vám písnuť, že nerozmýšľam 😝 😀

lucia32
6. nov 2009

aj naša má rada spinkanie na boku, najradšej v posteli u maminky, ked je rozkokošená po nočnom kadení 😝 😀 tak ju skrútim na bok, strčím cumeľ a o chvíľu už dudká...na chrbátiku len rozmetuje rukami 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre