Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. dec 2009

žabka ahoj....

ani3012
2. dec 2009

a vy teraz čítate staré príspevky? 😠 Ja že kde ste 😀 😀 😀
Aj ja som pozerala,prvé a potom aj posledné 😉

zaba2707
2. dec 2009

ahoooj luci ako sa mate s naty??? a co pracka ... perie o 100 600?

lucia32
2. dec 2009

zabka perie, perie, pomaly ani nestíha, ale nie je kde vešať 😀
Máme sa fajn...rovnako, spíme, nespíme, plačeme, kadíme, papáme 😀 Akurát včera mala viac nervný dníček, ale inak pohodka...
Chcem vybrať nejaké foto a ísť dať urobiť fotky do fotoslužby, pre nás a pre babinky s rámikmi pod stromček 😉

ani3012
2. dec 2009

luci,mala sa ti už otáča?

zaba2707
2. dec 2009

ja som dnes v noci nechaaaapala ... nas Fifo vecer dostava ten Nutrilon, a vecer stiahol 220 ml v noci sa par krat budil mrnkal, ale nahodila som dudel pohladkala a bolo fajn spalo sa dalej ... skusala som mu davat papat ... to uz dostava moje mlieko a on vobec nechcel ... od 20,15 jedol dalsi krat az rano o 06,30 je to vobec mozne???? ze by nebol vobec hladny???? ci sa nieco deje a uz nechce tolko papat???

ozi
2. dec 2009

bré ránko luci a zabka a zároveň čaute, ideme von, je krásne 😉

lucia32
2. dec 2009

ozi čaviki...

lucia32
2. dec 2009

sa mi nezapísal predchádzajúci príspevok, vrrrrr...som písala, že naša v noci tiež veľa nevypije, ale občas niečo aspoň od smädu scucne 😉 minimálne 30 ml...max.120 😝 , 220 ešte v živote nevypila 😲 😀

zaba2707
2. dec 2009

lu on cez den pije pomenej ale vecer sa doslova nazere 😀

lucia32
2. dec 2009

zabi...no naša presne naopak 😀 ...s plným bruškom sa dobre spí, ale s prepchatým? 😅

zaba2707
2. dec 2009

asi sa boji ze v noci mu nedam 😀

vendulacky
2. dec 2009

Ahoj,
tak dnes opět budíček v 6 ráno, aůůůůůůůůůůůůůůůůůůů....proč se mi emuš takhle "rozbila"? 😅 Je jak časovaná bomba, břinkne 6 a je jak torpédo...a pak už jí neuspím ani u prsa, chce jen ven z postele, píská, kňučí, tak mě vykope z peří....
..zase mi usíná v půl sedmý-sedmý, tak co bych chtěla, že...ale zaspává tak od narození, ale vstávala okolo půl osmý..to jen od toho zimního času blbne🙂 A posouvá si budík na dřív a dřív...a když máme jít v pátek plavat a vstávat ráno v půl sedmý, tak jí musím budit, tak malá a už mi dělá takový naschvály 😅 😝

ozi, to máte super vymyšlené, netušila jsem, že se něco takového vůbec dá!! 😵

zabi, asi měl dost, já malé taky nahodím jen dudlíčka okolo 12 a pak okolo 2 se vrtí a spí dál..ve 4 už se nenechá ošálit a chce pít 😀

ani3012
2. dec 2009

baby ale viete čo mi robí Evička? Stiahne na seba plienku a robí kuki kuk.
Keď bude niekto u nás,tak to natočíme a hodím na web 😀 😀 😀

lucia32
2. dec 2009

Vendy beruš, čo sa ti nepáči? Mne šla malá spať okolo pol 10 a v šesť je aj tak hore, občas aj pol 6 😝 napríklad ako dnes...ale posledné dni ide spať už okolo 7, ale to sú len také udrndávačky do 9 😝

lucim
2. dec 2009

dobre 🙂 raneckoooo 🙂
ani, posielam veeelku pusu patrikovi, je to mudry uzasny chlapec, normalne som zaslzila, dojala sa ked som to citala, ze zatriasol hrazdickou. 😵
a mimochodom, akvarko s rybkou sa blbo bali do balicka 😀

my sme mali krasnu noc .... a matko o 4 tak krasne hrkutal a mojkal sa, ze som bola v 7.nebi.

ozi, super, byt s 2 kupelnami, parada. 🙂

zabi papkac je to. 😝

vcerajsi nocny chlebik, nebicko v papulke , teraz sa miesi na knedlu. 😉

lucia32
2. dec 2009

lucim 😀 aj ja som chrústala ešte o pol 11 chlebík čerstvo upečený 😝

lucim
2. dec 2009

jaaaaj , dobry vianocny darcek mame 🙂

vendulacky
2. dec 2009

lucia, taky vstáváte tak brzo? Já jsem se nenaučila vstávat nikdy, jsem noční pták a raní spáč...emuš se potatila🙂 Ale jsem radši, když večer usne dřív a je jkid na starém bělidle🙂 Ráno jí prosím, ještě 5 minut, ještě 5 minut... 😀

ani, to člověk nepobírá, jak se dokážou tyk malý stvoření projevit...je to dojemný

vendulacky
2. dec 2009

Tady jsem vložila pusu "plnou" zoubků🙂 Ve skutečnosti jsou už ale větší🙂
..šipka doleva (plavání)
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucia32
2. dec 2009

druhá strana 😝
Vendy...Emma je s tými zúbkami rozkošná...šelma zubatá 😀 a vidím, že ste tiež Kittynky 😉
Plavecký výcvik chváááálim 😉 Ja velmi nočný vták nie som, ťahá ma to skoro do postielky, ale občas sa zadarí aj do polnoci 😝 a ranné ptáče tiež nie som 😝 spinkať, spinkať to je moje 😉

lucim
2. dec 2009

ja to tu kukam, ze si trosku poprecitkavam a vy nic? 😕

ven emus ma uuuuuuuuuuzasne zubocky, krasa. 😀 zubatka 😀

cau luuuu

bola som na urade prace ... treba vyplnit tlacivo a mat potvdene od socialky.
len ja to mam zase komplikovane, lebo firma kde som robila je vedena v BA a v SE mi to nevedia potvrdit ... v dnesnej dobe, ked su online vsetky mozne data, socialka je v praveku. aaach jo. 😨
a nasrrrrrr....dila ma tam uradnicka, normalne som sa slusne spytala, za akych podmienok vyplacaju prispevok na opatrovanie dietata ked ho strazi niekto na zivnost (btw tuto moznost mi spominala ona sama minule) a zrazu sa ku mne spravala ako k odludovi, ako ze idem hadam niekoho okradat , ked som jej povedala, ze snad suseda by mohla, co je doma a este k tomu bez podpory, tak ze snad jej chcem uskodit, no hruuuuuuuuuuuuuza ... a pochopila som, ze jej problem je, ze nema NIKOHO, kto by to takto riesil, takze sa NEVYZNA, tak jej to asi KOMPLIKUJEM 😠 .... som sa vyzalovala.

nepoznate niekoho, kto si nechava dieta strazit niekomu co ma zivnost? aj sa daju tie peniaze cerpat, tak ja za tym pojdem. ved na mne usetria, ze mi nedaju rodicovsky.

inneska
2. dec 2009

ahojte 🙂

oslávenčekom gratulujeme 😵 😵 😵

som bola u dokiho s tým kolenom...nič na ňom nieje, zrejme to bude nadváhou 😝 tak budem zatial len mastičkami mastiť a uvidíme či prejde..ak by nie, tak potom ma doporučí na reumatologický rozbor krvi...tak uvidíme 😅
a vyprevadili sme babku na bus do práce a ostali ešte vonku, bo je nádherne...a už sme doma a erik stále spí..tak pôjdem aspoň riady umyť, ked už mám príležitosť 😝

a čo sa týka spania, erik chodí pravidelne spať okolo polnoci, ale zase ráno mi pospí skoro vždy do tej 9-10...občas vstane aj o 8(minule o 7,10)ale to potom za takú hodinku sa mu drieme a zaspí ešte...ale asi mi viac vyhovovalo, ked mi zaspal večer o 20 a spal do 7 rána...ale čo už...už si aj na tento režim zvykáme 😝

vendy...páni, hubenka plná zúbkov 😀 😀 malá šelmička rozkošná 😉

lucim
2. dec 2009

inn ahooooooooooooj. 🙂
matko ma podobny rezim, ale zvyknuti uz asi sme tiez. uz ani neviem kedy to bolo, co chodil spavat okolo 7- 8. tusim ako dovrsil 3 mes. a potom si to posunul. 😉

lucim
2. dec 2009

inn kolenko fuuuu fuuuuu, pekne si ho maz, ja si myslim, ze ho mas presilene, lebo zdvihas valibucka nadherneho ... aka nadvaha, co to je? take nem poznam. 😝 natieraj natieraj, kto maze, ten jede. 😉

malka18
2. dec 2009

Ahojte babenky a detičky...dakujem vám za Gratulácie..teda Siluška dakuje...nemám čas sem ani chodiť..ved to dieta mi dáva teda riadne zabrať ak to bude takto pokračovať tak ma odvezu...bola dobrá ked sa narodila ale postupne vôbec neviem čo sa s nou deje..už je to aj dva mesiace len sa jeduje po zobudení..ja neviem či jej idu zubky ..nedokáže sama zaspať aj ked vidím že sa jej chce..už ani na rukách nezaspí..musím ju uspavať v kočíku ..dnes som bola donutená vziať kočík domov dnuka lebo vonku je zima ako v rusku a už sa mi tam stále nedá vydržať...v noci spí ako tak no dá sa..ráno stávame ešte pred sliepkami dnes o pol piatej...boože ženy prečo sa stále tak jeduje a plače a neviem čo..aj vy máte také problémy..pomožte mi lebo fakt neviem...

malka18
2. dec 2009

ajoj INN: tak aj ja mám problémy s kolenom..ako je toto počasie domotané tak bolíííííí a bolííííí ja ho mám po uraze a už mi ho nikdo nedá dokopy..tak tiež len mastičkujem :(((

lucim
2. dec 2009

jeeeho hanbami, dnes som negratulovala, tak teraz oslavencekovia vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵

malka my len vecer bojujeme so spankom a ked sa tomu vazne brani, tak vyhlasim, ze aj tak nie je matkova hodinka, polozim ho do kresielka - posledne 2 dni, tam sa na mna spokojne pozera a zaspi .. a potom ho prelozim ... co bude dalsie dni - neviem. 😉

malka18
2. dec 2009

lucim:dakujeme...to máš dobré že len pozerá a zaspí to naša herečka nevie..vravim celé dni mi len preplače..zobudí sa a za pol hodku sa začne z ničoho nič jedovať a jedovať a jedovať a trvá to dovtedy kým ju niako neuspím...noo a trvá to už aj dva mesiace a toto mám každý deň už ani mamina nevie čo je s nou ani muž..a dokina mi povedala že asik zubky..tak ja faaaakt neviem

lucim
2. dec 2009

malka skusas jej davat na dasienka nejaky ten gel? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre