Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
10. jan 2010

krásné raníčko všem 😉 u Nás zase sněžíííííí 😀 😀 😀 😀

Vendy my máme ten samý nočník žlutý 😀 😀 😀 😀 😀 a dík zy pochvalu hopíka,
My dáváme jen na chvilku hopsat jinak by nám upadly ruce moc jí to baví a děkujeme Reilly že jsme také pořídili 😉

46.reilyy.............15.7..........................10..7...........Peter
47.voskovka........17.7.........................10.7............Adamko
48.monikabe.......17.7.........................10.7 ...........Tibor

všem velké cmuky k půl ročku 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
10. jan 2010

mata1976..............................10.7.........................Emma 😉

voskovka
10. jan 2010

dakujeme josifek..... 😀 inak bre ranko...
aj my gratulko ostatným....peknu nedelku... 😵

ani3012
10. jan 2010

ja čítam a čítam a zrazu čo nevidím? 😕
Som si dala najskôr na varenie,aby som mohla trocha posedieť pri PC 🙂

Nika
mne Patrik tiež na nočníčku sedel už od 4. mesiacov a v 1,5 roku nemal plienky.Ale dostali sme sa do nemocnice a tam nám nočník nepovolili,vraj je ešte malý, že dieťa je zrelé až od 2 rokov. A zase sa naučil do plienky. Definitívny koniec bol v dvoch rokoch aj v noci.
V chodítku Paťko bol často a nemal problém s chodením. Len raz sa tak rozbehol,že skoro prekotil chodítko o prah (zlomil jedno koliesko) a to je dôvod,prečo lekári odsudzujú chodítka. Vraj sú nebezpečné,hrozia úraze .Paťko bol v chodítku skoro,bol veľmi šikovný ale Evičku tam určite ešte nedám,lebo ona je oveľa lenivejšia.

ani3012
10. jan 2010

vosky všetko naj,hlavne zdravíčka aj Peťkovi a Tiborkovi 😵

lusia_99
10. jan 2010

ahojky je tu niekto???

prosim si radu 😎
vcera sa tu varilo myslim vsak alebo predvcerom tie kuracie prsia s nivou... a ja by som chcela urobit ale bravc. mäsko takto co myslite bude to jedlé 😕 ????

voskovka
10. jan 2010

ani diiiik... 😉
.idem variť... 😒
celu noc som nespala tiekla som jak cisterna...fúúúj..... 😖

mata1976
10. jan 2010

ahojte, dakujeme pekne a aj my zelame vsetkym dnesnym oslavencom vsetko naj...

dnes zaciname s mrkvickou, juj jak sa tesim na tie Emmkine grimasy na tvari 😝 😅 🙄 😨 🤐 😵

lusia_99
10. jan 2010

aj ja gratulujem oslavencekom 😵 baby ako tan cas letiiiiiiiiiiiiiii vsak? 😀

lusia_99
10. jan 2010

baby pomooooooooooc sak poradte treba mi zacat varit ved uz je aj cas 😀 😀 😀

lusia_99
10. jan 2010

takze nic??? ☹

ani3012
10. jan 2010

lusi kľudne sprav aj s bravčovým mäsom. 😉

lusia_99
10. jan 2010

jeeeeeeeej Ani diki uz som myslela ze budeme hladní 😀
ani a ako sa to vlastne robi??? ty si robila nie?

ani3012
10. jan 2010

maťa: tak máte dnes veľký deň,však?

ani3012
10. jan 2010

mäso si osmaž (so soľou opatrne-záleží,ako veľmi je slaná niva)
Nivu si nakrájaj na malé kocky(kusky) daj na panvicu k mäsu, trošku ohrej,pridaj mäso z vývaru (nie veľa) a dolej sladkú smotanu.
Ja inak omáčku robím zvlášť,aby sa mi lepšie miešala niva,než sa rozpustí a potom to pridám k mäsu a povarím ešte s tým

lusia_99
10. jan 2010

Ani dakujeeeem si poklad.... 😵
tak idem nato 😉

k1k2k3k4k5
10. jan 2010

Ahojte, rada by som sa pridala do Vasej skupiny, uz dlhsie sa na to chystam 🙂 mam tiez juloveho synceka, 15.1. bude mat pol roka a pomaly zacinam studovat o prikrmoch 🙂

zmurkaz
10. jan 2010

Ahojky kočky - po druhý krát 😵

Tak ja myslím, tiež že by to nemalo byť zlé - my zapekáme mäso (najprv osmahneme z oboch strán, potom na každý kúsok dáme trošku cibulky, hríbiky a obyč. syr - ale myslím, že aj niva by mohla byť 😉 ... a potom pred dokončením sa to zaleje zahustenou smotanou 😝 😝 😝 😝 - to akože slintacíííííí

No a chcem priniesť trošku dreva do hory 😀 😀 😀 - moja skúsenosť:

Nočník: ja som malého odúčala 2 mesiace pred 2-hými narodeninami a išlo to zo dňa na deň - bolo leto tak sme vonku cikali kade-tade a on tým, že to videl sa mu to strašne zapáčilo tak sa mi hneď sám začal pýtať a noci boli zázračné - nepocikal sa ani raz..... No a s nočníkom problém nebol - sme mu len hovorili že to je nočník pre detičky tak ako je vecko pre dospelákov..... a tam tiež videl čo vytvoril (sme hádali čo vykakal 😀 😀 😀 😀 - húseničku, slimáčika 😀 😀 😀 😀 😕 ..no a samozrejme že sme hneď každému ospevovali aký je šikovný a tatinkovi a babinke sme hneď volali 😅 😀 😵

Chodítko - Jurko aj malá ho majú - Jurko mi dokonca nechcel ani loziť - reval jak tur! Ale bol veľmi pevný (bol veľa nosený - tak asi aj preto mal chrbátik aj nožičky pevné) a mali sme ho na dosť nízko - aby keď chcel ísť sa musel postaviť a urobiť krok a zas keď bol unavený aby si mohol dobre posedkať .... nechodí po špičkách , chrbticu nemá krivú .....a sám chodil v 9-tich mesiacoch. Ono je dôležité podľa mňa to dietko poriadne sledovať - keď je už unavené ho hneď vybrať 😉
Toť moja skúsenosť

zmurkaz
10. jan 2010

Ahóój ale máš ťažké meno 😕 😅 😀 😀 - ja som tiež z TT - vitaj vitaj vitaj 😵 😵 😵 😵 Nasadni na koňa 🙂

zmurkaz
10. jan 2010

My budeme dnes dávať tretí deň mrkvičku 😵 😵 😵

ani3012
10. jan 2010

ahoj k1 (ako ťa vlastne máme volať ?) 😕 🙂
malého pridávam do zoznamu 😉 .

ani3012
10. jan 2010

ahoj zmurky

zmurkaz
10. jan 2010

Ahoj Ani 😵 -idem malému odmerať teplotu - a poobede zbehneme na pohotovosť - si nechcem zopakovať tú dnešnú noc - chudák ani poriadne nadýchnuť sa nemohol.... ked mal ten záchvat kašla ☹

josifek
10. jan 2010

ahojky Zmurky a Ani 😉

K1 nebo K5 ahojky 😉 😉 😉 a nějaké Foto tvojeho sladkého malého drobca chceme 😉 😵 😵 😵

josifek
10. jan 2010

Zmurky fukáme aby byl brzo zdraví 😅 😅 😅 😅

Ani a jak Evička jak ji je?

zmurkaz
10. jan 2010

Ahoj Josi 😵 😵 😵 -ďakujeme - no teplotu našťastie nemá 🙂

k1k2k3k4k5
10. jan 2010

neviem, ci tu mate nejaku katku, ale predpokladam, ze asi ano 🙂 mozte ma volat aj k1, budem na to reagovat, alebo ako chcete ..uz ma nebavilo vymyslat stale nick od mena katarina, vzdy uz nieco take vsade existovalo ..ale chapem, je to narocne na shift stlacanie 🙂 ..ok, nieco dam do albumu ..je vas tu viac z TT a okolia?

zmurkaz
10. jan 2010

K1 tak z Trnavy sme tu asi len my dve 😉 - si budeme musieť vystačiť 😅 😀 😀 😀 - som to tu ťahala sama....
Aby baby sú tu fajn - tak mi to kompenzovali 😵 😵

zmurkaz
10. jan 2010

...šak jak tatar!!!! aby baby 😀 😀 😀 😀 - ale baby sú tu FAJN 😵 !

ani3012
10. jan 2010

josi, dnes je to 10.deň,tak chrastičky by už mali odpadávať.Inak je bez teploty,len raz som bola u lekárky,lebo sa mi nepáčil výsev vyrážiek -ako pri ružienke.Ale asi to mala z fenistilu,lebo do 24 hodín to aj zmizlo.
Evička to znáša oveľa lepšie ako Patrik.

zmurky
tak ma napadlo, či to nieje laryngitída 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre