Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. aug 2009

wyd sa chvalis pracou? 😝 ja som dnes len konovala a hrala sa z matkom a v banke som mu zalozila ucet a v DMke sme si vyzdvihli kupony na zlavy.

a kojilaaaa, jasne. 😉

ste mi pripomenuli mojich spoluziakov a spolubyvajucich z irska a tu ich suslavu spanielcinu, ale portugalcina sa mi paci viac - aj brazilci. 😅

maximilian
28. aug 2009

Babenky ja som poludštena a zdrhám do postele, hodiť prvý spánok než dorazí mm.
inneska dakujem, skúmam stále z čoho sa so mnou točí svet, dúfam že to prejde.
Tak si dobre pokecajte.
ešte k tej stretávke ten termín a miesto stale to isté, alebo ste niečo zmenili? Vdaka.
Tak papa a krásnu jnoc, nech babatka buvajú. 🙂

wydata
28. aug 2009

si proste da best 🙂
sikovnica sikovna, klobuk dolu rei 😉

reilyy
28. aug 2009

fuuuu, portugalcina ze jake hala bala techtle mechtle, to je jazyk ze som nechapala, ci ma ten dotycny autizmus s obrnou pol tvare abo cvo 😕 😕

inneska
28. aug 2009

ja som prala začiatkom týždňa....dúfam, že ešte aspoň týždeň nebudem 🙂

maximilian
28. aug 2009

rei dobruuuu

reilyy
28. aug 2009

maaaaxi, ty si poludstena, ja som si chcela aspon ksicht oplachnut ale nejak sa mi nechce prejst tych 5 metrov 🙄

ja uz fakt idem

inneska
28. aug 2009

rei...tak dobrú a výdatný spánok prajem 😉

maxi...možno aj teplom, alebo celkovo...aj mm sa stále sťažuje na hlavu a že je akýsi otreštený 🙂 cez week má byť chladnejšie, tak sa normal teším 🙂

lucim
28. aug 2009

inn tak to potom ma ericko vecicky len raz? mne sa zda, ze mi nejak rychlo ten nas mrnus z veci vyrasta, tak aspon na 3 x nech mu to obleciem.
ozaj, co v lidli, uz tam je ta akcia na vecicky?

maxi zatial miesto aj cas plati.

rei brubrubru m.

wydata
28. aug 2009

ne trt sa nehovori trt sa robi 😀 😝 😀 😝
rei,maxi bju nocku
luc a de si zakladala ten ucet, aj mi by sme celi malej zacat spporit ale vsade je to spoplatnenie, daj typ de je to najvyhovujucejsie pls, thank U 😝
a nechvalim sa ja sa chvascem 😝 😝
konecne som si totiz citila ako zena a ne ako v hotely...okrem veci okolo malej sa ku nicomu vdaka svokruske nedostanem...dokonca som dnes aj manzerlikovy langose na veceru porobila 😀 😀

inneska
28. aug 2009

rei..ešte si tu? 😀 😀

wydata
28. aug 2009

luc akcoska je tusim az od pondelka - sa tam chystam hned rano 😀

lucim
28. aug 2009

wyd ja mam csob a raz som tam sahla po letaciku este ako tehoska, a v pobocke je moc sikovny chalan, vsetko mi vysvetlil , tak sme tam dnes s krpcekom boli. a kym natukaval udaje, my sme sa kojili 😝 vola sa to slonik.
pockaj skusim najst ... tu http://www.csob.sk/Default.aspx?CatID=416

inneska
28. aug 2009

lu..nieee, nemá ich len raz...bo my máme všetko 68, 74...niečo málo 62..občas prekutrem veci, čo sme ešte nemali oblečené a nájdem také, čo už neoblečeme...v podstate teraz nosíme len bodynká a tých máme tak zo 30ks...čo sa najviac špinia...a podbradníky, sem tam nejaké dupky, ponožky(od hovienok,ked sa podarí pichnúť nohu do plienky, alebo ocikať 😀 )osuška 🙂 a plienky periem samostatne, bo aj tých mám zo 40, nech stále neperiem 🙂

a akcia na vecičky in lidl ešte neni...som šla len na bežný nákup..ale v pondelok sa chystám 🙂

inneska
28. aug 2009

a dnes som kúpila aj ten ophtalmo-septonex , tak kvapkáme, snád nám to prejde 🙂

lucim
28. aug 2009

wyd sa mi paci tvoj humor 😀 a zzivaj si, ked budete v dome, nikto ta neobsluzi 🙂 ci to si sa zase chvastala tou svokrou? 😝
inn ja ponozky preventivne vyzuvam, paticku predsa len lahsie utries po prebalovani 😀

inneska
28. aug 2009

inak by ma zaujímalo, či jennka pozerá tv...na nove je kuriér a jej jason 😀 😀

inneska
28. aug 2009

wyd..tak ideme spolu na nákup 😀 😀

lu..aj ja dávam dole, ale občas sa to jednoducho nestihne 😀 že ťuk a ponožka od hovienok 😀 😀 ked ma nenapadne ich dať skôr dole ako rozbalím plienku 😀

lucim
28. aug 2009

my nemame novu 😒 myslis ze jenn to nema na dvd? 😝
a kvapkaj, snad to prejde. nam nezabral.

lucim
28. aug 2009

inn to my uz mame s matyskom ponozkove ritualy, uz mi nastrka nozicky na vyzuvanie aj obuvanie. 🙂

inneska
28. aug 2009

jasan, že jenn to má na dvd 🙂

tak to si ma nepotešila, že vám nezabral ☹ ☹ no uvidíme...a ako často si kvapkala??? je tam že po 1 kvapke každú 1-2 hodiny...zatial som kvapla poobede a večer pred spaním 😕

inneska
28. aug 2009

mne sa erik strašne lakal, ked som mu ich vyzúvala...tak som sa snažila tak pomaly a jemne, ale aj tak ho vždy trhlo 😀 už si ale zvykol, už sa nelaká 🙂

lucim
28. aug 2009

inn kvapla som vzdy ked ma napadlo a bol hore... 4-5x d?

wydata
28. aug 2009

inn tak tu ponosticku f plienke presne vidim ako to funguje, mi to robi malinka celkom pravidelne !! 😝
sa tam tusim postretame viacere v tom lidli 🙂

lucim
28. aug 2009

ponozticky su len malinka pohroma, ja pravidelne casto po RR prezliekam dupky ... bud mi to ocika fontankou, ked uz je vsetko von , cistucke a nakremovane a uz len vymienam suchu plienku , alebo to proste pretecie. 😠

wydata
28. aug 2009

luc svokra je bestova az moc a vsetkeho moc skodi... takze si asi domyslis ako to je... a nie je to malou ona je a bola taka vzdy...
naj je ze neznasam klebetnice a co je ona?
klebetna jak.... 😖
jj podme kedy sa tam chystas - myslim lidl...
co si kvapkate? jak na dno? do dna!!! 😀 😝

zaba2707
28. aug 2009

jaj bambule bola to hruza ale uz sme doma ... som najstastnejsi clovek na svete ... a to keby niekto mi rozpraval tak to ani neuverim ale teraz ked sme si to tam zazili ... hruza fakt .. lezali sme na dojcenskom oddeleni a sestricky mi tam prisli aspon podaktore velmi zlate a fakt je to asi o tom ze sa netreba nechat len tak odbijat ... ja sice hubu mam riadnu ale v takychto situaciach som nie az taka silna ... teraz si drobcek spokojne spinka vo svojej postielke poriesili sme aj nanny takze zasa o kus kludnejsie budem hajat aj ja 🙂 a inak v nemocke dal rekord a prespal od 1,00 do 05,30 to sme este nemali 🙂

wydata
28. aug 2009

luc dakujem za link v nedelu ideme do toho... 😉
no moje zlato okadi zasa kazdy uteracik 😝

inneska
28. aug 2009

wyd...ale ešteže každá v inom meste, aby sme sa nepobili o vecičky 😀 😀 a ponožky, to je proste pol sekndy, ako trhne nohou a už sa v tom vála 😀 alebo vyutieram riťulu, trhne sa mi a naspäť lahne do tej pototo plienky 😀

lu...no asi budem aj tak kvapkať, ked ma napadne..nechcem opakovať,ale vidím, že to tiež tak bude 😉

lucim
28. aug 2009

wyd chapem, ja som rada, ze byvame sami .... prilis sladkeho skodi aj ked je dobre. 😝

zabulka - filipkovi veeeelikansky cmucisko posielam . 🙂 a som nasrrrr... za teba, ze su tam take podmienky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre