Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
12. sep 2009

tak sa tešíš.Aj ja chcem ešte jedno pôrodnééé 😵

majkas
12. sep 2009

jennka nam by mali prist teraz v septembri, ale s mm sme sa dohodli ze ich malej odlozime

majkas
12. sep 2009

ani nepoznam tu stranku

nas mala sa tiez zobudila, ideme sa s nou este trocha pohrat nech sa unavi do vecerneho spania 🙂
papa

jennna
12. sep 2009

ani to je super cena...ja som dnes kúpila v akcii...huggies 4-6kg...72ks za 9eur....

jennna
12. sep 2009

babuľky...idem chystať kupkanie....prajem vám pekný večer, majte sa krásne, nech bábätka sladko spinkajú a mamičky si oddýchnu...cmuk...a žiadne ponocovanie!!!! papa

nina41
12. sep 2009

Všetkym Mariam,Majkam želam všetko najlepšie vela zdravia,štastia ,lasky 😵 😵 😵

leniccka
12. sep 2009

cauko baby, ste tu este niekto???
mam otazku...

mozem jest vlasske orechy ked su este take biele a daju sa osupat z tej supky tenkej????
mame ich na zahrade, zacinaju padat a mam na ne straaaaaaasnuuuuu chut 😅 len neviem co to spravi s malou...

riusik
12. sep 2009

majkas: dakujem, vsetko najlepsie aj tebe 😉 a ano, som maria, ale od narodenia mi vsetci vravia ria...

ani: tomasko chodi do skolky.a rad. a je to super aj prenho aj pre mna...

vlastne dakujem vsetkym, co nam, mariam, blahozelali 😉

riusik
12. sep 2009

leni: orechy su dost silny alergen. ja jem. aj lieskovce aj vlasske.

leniccka
12. sep 2009

hmm skusim uvidim, ved sa prinajlepsom pokadi a prinajhorsom vyhadze 😒 ci nie???

riusik
12. sep 2009

inak, dnes sme sa aj my vracali zvonka s dost silnym revom. nie dlho, ale plakala. som ju totiz vytrapila, boli sme vonku od druhej a vratili sme sa domov pred siedmou. jasne, ze som jej aj dala jest, aj prebalila 2x... kupila som si rifle a tricko a malej take rozkosne fialove tricko vo vypredaji za 2eura 😵

riusik
12. sep 2009

leni: skus, naozaj sa prinajhorsom vyhadze a budes vediet. na druhej strane su orechy zdrave...

ani3012
12. sep 2009

ja hovorím,že najlepšia je stredná cesta.Že človek môže všetko,ale s mierou. Keď som kojila Patrika,tak som si dala aj fazule,ale naozaj len slušne nabraný tanier a len jeden krát.Patrikovi nerobila fazuľka problémy ani potom,keď som ho začala prikrmovať.A jahodky boli vlastne jeho prbé jedlo.To okoštoval už v 5 mesiacoch.Keďže bol malinky,tak veľa nepapal a neskôr mu tiež nerobili problémy.Veď voľakedy sa jedlo a pilo to,čo si ľudia dopestovali a dochovali a bolo dobre.Niekdy im to aj závidím.

battole
12. sep 2009

ahojte dievky 🙂, tak vidime, ze po vonku sa to pekne prechadza...aj my sme dnes boli a poriadne dlho...od pol jedenastej do pol druhej u babky,...potom na pol hodinku doma, ani sme sa neprezliekali a potom od pol tretej do osmej vonku....dost som jej dala tiez zabrat, ale teraz sa pekne napapkala a zaspinkala, tak dufam, ze bude kludna nocka.

Ja som predvcerom skusala kecup a bolo super, uplne bez problemov a vcera som si dala pizzu vecer a celu noc dobre, az nad ranom okolo siestej mala bolesti bruska, ale skor si myslim, ze to boli z toho, ze v noci po papani si neodgrgla,...tak ale prezili sme to .

vinka
12. sep 2009

Ahojte baby.Joj ale som tu dlho nebola. 😉 No niet dáko čas.A vy ako? 😉

maximilian
13. sep 2009

Dobre ranko, zdravím vás všetky.
Dlho som tu nebola a nečítala vás. Máme trochu fofry, maxík si zvyká na škôlku a ja s ním, ale už je fajn, už pochopil, že mu je tam dobre a zabaví sa a aspoň mu ubehne dopoludnie.
Ako to vyzerá s tou stretávkou? My máme síce oberačku, ale možno sa mi podarí zdrhnúť 🙂

Všetko naj všetkým , ktoré mali sviatky a podobne 🙂 🙂 🙂

adka12
autor
13. sep 2009

Ahojte, to tu zase nikto nie je ked ja prídem raz za sto rokov 😠
My sme dnes zase pekne spinkali od 20-tej do 6.30. Už to takto ťahá 2 týždne, dúfam, že jej to aj vydrží, lebo cez den oka nezažmúri a ak náhodou, tak spí ako myš na vreci a každú chvílu je hore.
A začala byť nejaká plačlivá od štvrtku, neviem, čo sa s ňou deje 😖

lusia_99
13. sep 2009

ahojky dnes ako vidim si tu kazdy pise sam so sebou 😀
tak my sa chystame prejst do lesa na cerstvy vzduch len cakam kym sa Miško zobudi a napapa 😝
Mm sa chysta o 16.15 na hokej do MI joooj tak by som sla s nim ale drobec je prednejsí ale Lucku mu pribalím nech mu neni smutno 😀 😀 😀

lusia_99
13. sep 2009

Hej a som zabudla vcera som zjedla 2 holubky (plnena kapusta) samozrejme bez kapusty a to bolo vecer plačuuuu ☹ som bola zufala tak som ho este plakat nepočula ani prso nechcel ☹ A z toho vyplyva-kým kojim holubky nem jem!!!!!

anavi85
13. sep 2009

ahojte, tak aj my sme sa vcera kocikovali...dokonca niekolko hodin, aj sme sa trosku fotili, tak som dala nove fotecky 😀

majuska29
13. sep 2009

ked si tu dnes kazdy pise so sebou, tak aj ja sa pridavam. musim nasho chrustika pochvalit ze uz od stredy nam krasne spi od cca 20h do 4-5h.uplna nadhera. mam pocit ze je aj taky kludnejsi tak duuuuuuuufam, ze nase bubatko takeho uz ostane.
manzel je tento vikend v praci, tak sme boli vcera samy len na prechadzke s inymi mamickami a dnes ma boli kuknut mamina a sestra tak bolo veselo.

anavi85
13. sep 2009

ja len nakukam,lebo Adko je hyperaktivny 😀

anavi85
13. sep 2009

som ho teraz vazila a merala, uz ma 5kg a 59cm...uz narastol 10 cm, to bude obor 😀 😀 😀

riusik
13. sep 2009

kojime a pozerame, ze tu stale prazdno... ak to znamena, ze babatenka sa vetraju vonku, tak je to len dobre 😵 aj my sme boli dlllllho vonku...

samayka
13. sep 2009

halooooo

aj my už máme videoooooo 🙂)))

nača sýkorka vždy keď zbadala kameru zamrzla trémou... až raz:

https://www.youtube.com/watch?v=3AYstnwfhl8
adka12
autor
13. sep 2009

Samy Ela je zlatučká 😵 😵 😵

adka12
autor
13. sep 2009

Aj ja som hodila nové foto, kuk: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inneska
13. sep 2009

ahojte 🙂

tak včera nás prvý krát bolelo bruško ☹ ale bolo to zrejme z urieknutia...boli sme u mm a prišla tam sesternica od mm, a večer sme plakali...ani neprdkal, ani pomocou rr nič nešlo...svokra ho ´poolizovala´ , ja ho potom trochu popestovala na rukách a z ničoho nič sa pokakal(vraj sa po urieknutí bábo pogrcká alebo pokaká) dala som napapať a spinkal ako polienko 🙂

a dnes už bolo dobre 🙂 sme doma grilovali... prišla aj segra s priatelom from irak z UK...ale sklamala ma..nedoniesla malému vôbec nič, hlavne že mne kúpila 😒 na mňa sa vykašlať, ani pre malého by som nechcela nič velké, drahé...proste nejakú malú hračku, nejaké tričulko...ale nič 😒 no čo už...

inneska
13. sep 2009

samy...elúšik je krásnučká 😵 riadne povyrástla čo som ju videla naposledy 😉

adka...aj tvoja saška je na spapanie 😵 krásna bambulka 🙂

inneska
13. sep 2009

a dodatočne všetko naj MÁRIAM 😵 😵 😵 cmukám vás všetky 😉 hlavne nech ste šťastné maminky 😉

som sa nedostala včera na net...a dnes až teraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre