Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
18. sep 2009

joj holky, ocakavam vela fotiek zo zajtrajsieho stretka, tak asi 50, na jeden album, so 49 fotkami sa tu ani neukazujte! 😠

josifek
18. sep 2009

souhlasím s Rei děvčátka, to my si můžem sejit tak jedině s mifinkou,jsme z jednoho města a chodíme ke stejnému dokynu 😉

maximilian
18. sep 2009

Čaute kočandy ja len na skok a letím pre Maxíka do škôlky.
Všetky zdravím, ako obvykle nestíham.Babeny tešila som sa na stretávku, ale nedorazím- Alex má soplíky a kašle, odsávame niekoľkokrát za deň, takže musíme byť doma. prenosnú odsávačku nemám a jednak nechcem nakaziť vaše bábetka. Mrzí ma to. ☹

lucim
18. sep 2009

fotak berem 😉 ak nezabudnem.
... net mi este viac brzdi, ked to taka, este len nejakych 30%. a krpec mi tu stikuta. 😝
a poslite ma niekto zehlit.

traktor
18. sep 2009

rei caff 🙂 , lucim uz aj ....sa na to vyprdni pozehlis buduci tyzden - o dovod viac minut peniazky / ze nemate co obliect.../ 😀 😀 😀

reilyy
18. sep 2009

😀 traky ty si motivacna do prace namojveru 😀
lucim, vykrcene veci su v mode 🙂

reilyy
18. sep 2009

a posielam ta zehlit, mam tu riadnu kopu, no hybaj 🙂

reilyy
18. sep 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/odrezala-penis-e...

mala mu ho najprv prejst autom az tak hodit na strechu 😝

josifek
18. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=jV6Ryf6A9ko


jojo už se těším až se bude takhle malá řehnit 😉

zmurkaz
18. sep 2009

Čaute babule🙂

na ten smiech sa tešákujeme aj my 😵 😵 😵 😵 😵

a tá ženská to mala dať zožrať psovi - ako to tam jedna písala 😎

reilyy
18. sep 2009

😀 chudak pes, taky hnus jest 😝

brinzulka
18. sep 2009

halo slnecnice

v senci na namesti, kde sa hraju deti a papa sa..sa organizacia kampan za zivot...rozhodla vyvesat plagaty s potratmi....ja som proti-ale myslim, ze toto je moc

odovzdali sme papiere na soc. urade-pridu bubasiky, vratim rodicom, co sme si pozicali, aby sme svokrovi zaplatili auto a uz len budeme prispievat mm brachovi na byt a setrit na prerabku jadra

a kupila som si echinaceu...nech sa trosku moja domoobrana telova zobudi...

brinzulka
18. sep 2009

lucim- betaglukan bude v druhom kole od vyrobcu-podpultovy...az na to, ze donaska bude meskat...nakolko spojka sa zajtra vydava

reilyy
18. sep 2009

brin, to uz rozvesali vo viacerych mestach....a mysllim ze je to dobre, male deti su uz zvyknute na krvave filmy, tinedzeri na to dlabu, tak aspon nech vidia co robia...ja by som nakazala robit potraty pri vedomi dotycnej, nech vidi jak vytahuju odtrhnuty hrudnicek, rucicku, a potom to skladaju, ci nahodou nejake to rebierko nenechali dnu

josifek
18. sep 2009

Rei to máš pravdu chudák pes za nic by nemohl né 😉 měla ho rozčtvtit 😉 jak puzzle 😀

reilyy
18. sep 2009

josi 😀 alebo postruhat na struhadle, nech ho zosivaju po drobunkych kuskoch 😝

traktor
18. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=0JZz4eJDF0s

kto este nevidel, nech mrkne, dalsie bude , ked sa matej odbotkuje 😀 😀

zmurkaz
18. sep 2009

Rei - to je síce fajn - ale neviem si predstaviť tie baby, čo jednoducho potratili alebo zo zravotných dôvodov museli ísť na potrať a sú z toho nešťastné aj bez takýchto obrázkov! Ja som našťastie v takejto situácií nikdy nebola - ale napr. moja mamina spontánne viackrát potratila a ti poviem - neteší sa!

traktor
18. sep 2009

to je tyranie psa, este by sa zadrhol 😀 😀 😀

zmurkaz
18. sep 2009

No tak kam by sme to zahodili? 😀 😀 😀 😀

josifek
18. sep 2009

traky je sladký no už máme skoro každá video 😉

traktor
18. sep 2009

zmurka, ja som tym presla 2x a este stale ma to mata ☹

zmurkaz
18. sep 2009

jéé - som si všimla že tam sú aj iné baby.... z koníka... ja stíham akurát tak nahrať na kameru a toť vše... ☹ Ale aj my sa už vieme pekne smiať a hrkútať si ... 😵 😵 😵 😵

josifek
18. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Rw-1SuE9htM

aj my čekáme kdy se povede další bez škytavky 😀

reilyy
18. sep 2009

zmurky, ale toto je interupcia, nie normalny potrat.oki, beriem na vedomie ze tie ktore nechcene potratili su z toho znicene...ale myslim ze aj vacsina takych by bola za, lebo ked si pomyslia ze oni chceli a nevyslo to a nejake kravy si to daju vziat co mohli donosit.....ja som proste za, ja mam doteraz traumu z potratov ktore som uspavala...a poviem ti, 90 percent to boli 16rocne ktore sa po prebrati z narkozy tesili ze uz niesu tehotne...a niektore tam boli uz opakovane 😠

zmurkaz
18. sep 2009

Traky - no vidíš - ja by som urobila snáď viac osvety na školách .. napr. na tej kde som učila mali výchovu k manželstvu a rodičovstvu ale len babské triedy.... a chalani čo? Tí su pri tom asi neni!!!! Ale hlas vedenia - hlas boží... ☹ ... A to ti poviem, že tie decká mali o to poriadny záujem... A učila ich to taká staručká pani... čo nechcela o ničom hovoriť.. žiadne videá a tak...

reilyy
18. sep 2009

ointerupciach sa furt len keca , nikto poriadne ani nevidel ako vyzera to telicko rozkuskovane, preto sa robia vo velkom....keby tie zeny videli tie plastove vedra jak su tam tie kusky babatka hodene, viacere by ta myslienka na potrat mozno presla...

zmurkaz
18. sep 2009

Rei - tak to sú ozaj KRAVY!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zmurkaz
18. sep 2009

Ozaj Rei - a môžeš ty vôbec odmietnuť niekoho uspať z presvedčenia....?

brinzulka
18. sep 2009

rei...ja by som bola za...ak niekto chce ist na potrat-lebo to takto vyriesi...nech si pekne pozrie obrazky, film, a veci okolo...a potom nech sa rozhodne...
vies, ze som katolik a konzervativec...a som proti interupcii....ale toto ma skor opacny ucinok...ako su ludia nahnevani, volaju kade tade...ujo z kampane nataca policiu...ako sa rozprava s holkou...a ludia okolo nadavaju...myslim, ze sa to netrafilo ucinku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre