Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. nov 2009

in a on uz sedi aj sam? ci to len tak a potom sa zvali ako zemiacik? 😀

inneska
20. nov 2009

traky..hej, chvílku sa udrží a potom bum bác 😀

traktor
20. nov 2009

tak to aj nas matko 😀 , som myslela ze uz riadne sedi , lebo tak sa tvari...ze kukajte namna nemate 😀 😀 😀

lucim
20. nov 2009

inn naaaadherne fotecky, erik je super smejko, fakt podareny krasny chlapcek.

aj my uz tak vieme sediet, strasne rad by stale, ale teraz ho bavi, ked mi stoji na stehnach a ja ho celeho hupem, a potom robime na kolena na kolena a strasne sa pri tom skeri. a ked lezi tak si nohami hadze vsetkymi smermi, chyta kolienka, drzi sa za teplacky, skusa chytit palce, takze snad sa aj cochvila pregulime. 😉

vy moji tigrici. 😀

lucim
20. nov 2009

ideme kuuupat

traktor
20. nov 2009

jasne sefa tigrikov treba okupat... 😀 😀 😵 😵

traktor
20. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., dakto myslim zhanal,teda aspon myslim, ked nie tak aj tak som to tu dala 😀

zmurkaz
20. nov 2009

Som tu na skok - idem to hodiť do postele 😀 😀 😀 ... malá je už tuhá na mne 😉
A vy zas nakupujete? 😀 😀 😀
Zabi - odváž a pochváľ sa 😵 😵

traktor
20. nov 2009

ja uz som donakupovala , grosiky sa rozkotulali....ostala mi uz len velka prazdna penazenka a mala prazdna karta 😀 😀

lusia_99
20. nov 2009

kukuk 😀
pozdravujem julovciatka...

lusia_99
20. nov 2009

haloooo haloooo je tu niekto????
ako sa mi mate babulky ako citam rastiete my sme boli na poradni naposledy ked mal Miško 1 mesiac takze ano netusim kolko vazi a meria ale uz sa chystam toho tyzdna lebo este neni ani zaockovaný....este nema uplne zahojene to ockovanie na pliecku tak sme sa neponahlali.....

jajona
20. nov 2009

Ahojte,

ja len na skok, lebo som nejaká siks unavená 🙄

žabka: gratulko, nech Ťa Filipko poslúcha

inn: krásne fotky Erička, je krásny a jak sa vie super tváriť, no hotový model

lusi: to nechodíte každý mesiac na poradňu 😕 ?

lusia_99
20. nov 2009

jajo nechodime nejak nevyslo raz som bola a bolo tam vela chorych deticiek a teraz tu bola ta chripka na ukraine a od nas je hranica nejakych 7km tak som to nechcela riskovat- chvalabohu sme zdravuckí tak naco pokusat osud 😉

nina41
20. nov 2009

inka eričko je zlatučky 😵

jajona
20. nov 2009

lusi: jaj, tak to áno. snáď sa to k vám ani nedostane
inak u nás je poradňa zvlášť

a ako sa vám darí?

lusia_99
20. nov 2009

mame sa fajn len uz Misko nechce v noci spinkat tak dlho ako ked bol mensí vedel si vystacit s jednym kojenim a teraz chce papkat aj 3-4 x za noc 😒 neviem cim to je ale uz sa ukludnil a je spokojnejsi cez den
😵 a vy ako? Matuško v noci ako casto papka???

maximilian
20. nov 2009

Ahojte babeny, všetky vás pozdravujem a ako vždy nestíham písať. Občas prečítam, ale k písaniu sa nedostanem.
Máme sa fajn, máme niečo cez 8 kíl, poradňa nás ešte len čaká, tento týždeň sme mali len rotarix, to nás nevážlili, tak až za dva týždne s druhou dávkou očkovania.liečim sa z nádchy, asi od Maxíka, ten bojuju s obľúbeným škôlkárskym bacilom- Moraxelou, už ho mám dva týždne doma a normálne už mu tá škôlka chýba.
Som rada, že sa vám všetlým dobre darí a bábetka sú krásne a zdravé.

i
Inak Ani dnes som ťa videla ráno na rohu v meste pri Volksbanke, ale nebol čas sa prihovoriť, chvátala som pre kvety a na pohreb. snád nabudúce.

jajona
20. nov 2009

ahoj max

lusi: no Matúško keď je lepšia noc tak 1 krát a potom až ráno od tej 5 - 6 h a keď horšia tak 2 krát a potom ráno. teraz sme mali takú a preto som aj nejaká rozbitá. ale dnes som aj veľa žehlila, tak aj z toho, že som vôbec neoddychovala.
ale to jedenie je veľmi individuálne. ono závisí aj od toho, kedy ide spať. teraz som ho uložila okolo pol ôsmej, tak neviem, dokedy vydrží. okolo 00:15 h príde mm z roboty, tak sa možno sa zobudí. uvidíme

lusia_99
20. nov 2009

ahoj maxi 😉
jajo aj misko dnes zaspal o pol osmej tak tiez som zvedava kedy sa zobudi mohol by aspon do polnoci vydrzat 😵
inak uz strajkuje a nechce spinkat v postielke vecer ho do nej ulozim ale po prvom kojeni uz nechce s5 chce byt s maminkou na posteli no dá sa tomu odolat??? 😀

jajona
20. nov 2009

lusi: no Matúško spáva v postieľke. k sebe si ho zvyknem uložiť, len keď má mm ranné. a to až ráno, keď sa zobudí.

jajona
20. nov 2009

ja sa už poberiem, nech si trochu pospím, pokým sa zobudí.

maj sa pekne, nech sa vám darí 😵

dobrú nôc a pekný večer tým, ktorí sem prídu 😉

majkas
20. nov 2009

ahojte,

takze tigrikovych zase pribudlo? 🙂 u nas v petrzke to nemali, aspon som to teda nenasla a dost poctivo som to presla

inn Erik je fakt krasnucky, uz neviem kto to tu napisal ze jak model 🙂

lusia_99
20. nov 2009

aj Misko spaval ale ked ho vyberiem nakojit zaspi pri tom a ked ho prekladam nazad do postielky vzdy otvorí ocicka a mrnci ked ho polozim nazad na postel hned zaspi ja neviem taky maly a uz vydzubaný 😀

majkas
20. nov 2009

jaji dobru nocku

lusia_99
20. nov 2009

jaji dobru 🙂
maji vitaj 😉

aspine
20. nov 2009

zdravim 😵
inn Erik je prtacky fesak! Ty posledni fotecky jak se smeje jsou uzasny 😵 no proste krasnej klucina 🙂

my se ted snazime zaspat.....porad tam lamentuje 😅
a ted na noc ji musim krmit vickrat nez konecne usne 😕 ze by ji uz mlicko nestacilo? 😅
holky, ktere plne kojite, davate mrnouskum uz neco navic nez mlicko?

majkas
20. nov 2009

a kuki aj my mame zopar novych foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a sipka doprava 🙂

jajona
20. nov 2009

ešte som nakukla

aspine: môj okrem mliečka ešte nič iné ani nemal 🙂

lusia_99
20. nov 2009

ahoj aspine ja nedavam sice my sme tu najmladsi po laurike ale rozmyslam ze 1.12 kupim nejaku kasičku aspon na noc mozno si pospi dlhsie ked bude mat plnsie brusko 😕 teda dufam ze to tak bude čo ja viem....
nema tu s tym niekto skusenosti???

majkas
20. nov 2009

lu 😉

aspi ja nedavam, a niektore dni mam tiez pocit ze jej to nestaci a kojim kazde 2 hodky. dneska to ale bolo fajn, zase sme boli na 3-4 hodinovych intervaloch, uvidime aka bude noc. Ale povedala som si ze nech aj kazde 2 hodky, hlavne ze papa to najlepsie co moze. Cez den mi to nevadi, akurat v noci je to tazsie, teda skor to nasledujuce rano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre