Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
1. dec 2009

samy tak boztek na nostek a sladke sny. 😵

vendulacky
1. dec 2009

ric pic 😉

tak emuš spí jako každý den od 7, dneska byl trochu uplakaný den, nevím, že by počasím?
Taky budu muset vytáhnout kloboučky, malá hryže, já veju a pak veje ona, páč se lekne, když zařvu🙂) chudák..ale to se jinak nedá, to je jako kdyby vám někdo zapíchnul jehlu do těla🙂 fakt se bojím každýho dalšího kojení🙂 Má už pořádný ty raťafáčky...

Jinak si ted zvykla mi tahat za rty, víčka, vypichovat oči, škubat poslední chlupy, co mi na hlavě ještě zbyly...
Je to děsný šídlo...

Jinak co týče mršky, tak to minule bylo asi k té konizaci, pač od té doby nic...

lu, tak už pečeš? Chlebíky jsou fakt výborný!! Povedlo se?

zaba2707
1. dec 2009

ahoj lucimka ... no este by som mala ist ...k pc pracovat ale kaslem nato drahy ma zajtra a pozajtra volno tak to dobehnem dufam 🙂

v praci som bola este s nasou externou uctovnickou a riesili sme otvorene salda u dodavatelov z rokov kedy som ja v nasej firme este ani nerobila ... tak to bol zaberak

maximilian
1. dec 2009

Ahojte, pekný večer všetkým čo tu sú, tým čo išli spinkať aj tým čo prídu!!
Sľúbila som, že sa ukážem častejšie, no akosi sa nedarí.
Dakujeme krásne za blahoželanie.
Máme sa fajn, Alex má nejakých 8100g, presne neviem, čaká nás vo štvrtok poradňa a očkovanie.
Možno sa vám to bude zdať pritiahnuté za vlasy, ale mi už mesiac kakáme do nočníka a pravidelne aj cikáme, samozrejme okrem plienok, malý sa z toho neskutočne teší, ked mu začne vyhrávať nočník. Robil si totiž záchodík zo mňa- vždy kakal len vo vertikálnej polohe na mne, tak sme to zmenili a siahli po nočníku a ono to funguje.
Inak je riadny hladoš, cucá cez deň aj kažú hodku až hodinu a pol, v noci sa už tiež budí častejšie.

maximilian
1. dec 2009

No vendy o hryzení vieme svoje a to ešte nemá ani zuby, je to fakt sila.
Ozaj vendul a ako si spokopjná s kočíkom?

vendulacky
1. dec 2009

ahoj zaby, otevřený salda 100 let starý jsem už taky řešila🙂 jsou to takový pikošky...ale když dodavatelé neurgujou, tak to není takovej průser jako 100 let otevřený salda odběratelů🙂

zaba2707
1. dec 2009

juuuuuuuj vendy ... bol to des a nekonecnyyyyyyyyyy som myslela ze sa ani na koniec nedostaneme ... ale zostalo tam toho uz iba par a som rada ze je to konecne na poriadku ufff ....

vendulacky
1. dec 2009

ahoj maxi, ty jo takovej otesánek🙂))) Koukám, že vás je tu víc 8mi kilovejch, vosky i 9kg...tohle nosit je asi o záda což?
jinak gratulka k nočníku, budeš mít brzy pokoj od plínek;)

kočárek si nemůžu vynachválit, absolutní spokojensot!! Jen když je plně naloženej, hůř se ta trojkolka ovládá, hlavně jednou rukou he to skoro nemožný. To aspinky xlander je v tomhle mnohem lepší.
už máme předělanej sporták, s fusakem byla v autosedačce už jak sardinka a hlubokou už nepoužíváme, potřebuje vidět a mít kontrolu🙂

vendulacky
1. dec 2009

zaby, jojo nejhorší je když nesedí rozvaha 😀 😀

ani3012
1. dec 2009

ven my máme 5820 gramov 😀 😀 😀 😀

maximilian
1. dec 2009

No fakt nosiť tých cvalíkov už nebude nič moc.
Som rada, že si s kočíkom spokojná, mne tiež pri Maxíkovi vyhovoval. 🙂

maximilian
1. dec 2009

A čo sa týka toho nočníka, s maxom sme tiež skoro začali a fakt bol potom skoro pokoj od plienok.

ani3012
1. dec 2009

maxi,to si ani písať nemala. 😠 😉
Ja budem krpaňu odúčať až po roku.Aj to keď bude šikovná,keď nie,tak bude plienková až do ďalších Vianoc

lucim
1. dec 2009

taaak sme si dali kolecko pokusu o umojkanie na rukach, tak sa mi rehnil, potom ma zacal vyzliekat, tak docuc, potom ze do postielky nie, tak na mna kukal z lehatka a zaspal , zase ako vcera. tak lubim toho mojho synacka. 🙂

maximilian
1. dec 2009

No Maxík sa nevedel vykakať do plienky po tom ako som ho začala prikrmovať, tak sme volili túto cestu. Tak som skúsila aj s Alexom a zatial sa darí. 🙂

zaba2707
1. dec 2009

idem buvat dievcatka moje ... a to stretko sme dohadovali na 12. ci nie??? lebo samy pisala o 14.teho ale to ma byt 12.12. o 14.00

ani3012
1. dec 2009

no idem ešte niečko kuknúť na net a zajtra som tu ako na koni. Dobrú noc prajem maminkám aj detičkám.Veď ták krásne pršííííí.......

ani3012
1. dec 2009

ano zaby tak 12.12. o druhej 😉 - ale neviem presne kde 😀 😀 😀

zaba2707
1. dec 2009

ani v rest. OAZA ale neviem sama zatial ako sa tam dosanem ... to nam este Majka vysvetliiiii 😀

lucim
1. dec 2009

jaaaj maxi, to mas krasne ulahcene. perfis. nas matko odkedy kaka sam bez rurky, ani nehlasi, ani hlasno netlaci, ani necervenie, ani nenadava, ze ma plno po. len obcas po kaku zmeni trooosku naladu.

ven, tie kusance nezavidim, chudatko.

zabi ven, z daleka chapem o com hadzete ekonomicku rec, ale som rada, ze na to mame vo firme cloveka. 😉
dnes mi volala nasa uctovnicka - z tej lekarne, ktora uz nie je, ze mi konci materska, ci o tom viem. 😉 zlata. 😉

zaba2707
1. dec 2009

tak dobruuuuuuuuuuuuuuuu a krasne snicky mamineckam aj drobcekom nasim cmug pa

maximilian
1. dec 2009

Dobrú noc babeny, čo idete do hajan.
Ozaj a o ten zvýšený rodičovský treba požiadať? Neviete ako to presne je?

lucim
1. dec 2009

zabi ako na antolsku, len odbocis nakoniec k oaze.

maximilian
1. dec 2009

No Luci a ked ti poviem, že niekedy si k tomu ešte hrdo vydáva hlásky a a a , tak sa rehocem s ním. Sú zlaté tie naše deťúrence.

lucim
1. dec 2009

dobru odchadzajucim 😵

maxi myslim, ze treba .. zajtra idem na urad prace, mozem sa spytat, ak nezabudnem, lebo ja nebudem mat rodicovsky. idem do prace.

vendulacky
1. dec 2009

lu, to emma si jde vytlačit oči🙂)) úplně se jí zaslzí🙂 a pak se otřepe jak pes co vyleze z rybníka🙂

mě to účtování bavilo, dělala jsem bez personalistiky...

dobrou mamušky...

vendulacky
1. dec 2009

lu, matýsek je strašně zlatý, fakt celá mamina🙂

maximilian
1. dec 2009

Dobrú kočandy

lucim
1. dec 2009

ven ndakujemeeeee cmuk 😵
maxi aj ty uz ides spinkat? super ze si nakukla a tesime sa stebou. pa. 😵

maximilian
1. dec 2009

Ešte ssom tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre