Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
1. dec 2009

dobrou maxi..

taky se vám stává, že se vám budí prďolky s pláčem? Naše docela často..pak jakmile mě vidí, tak úsměv...nevím jestli má zlý sny nebo že se probudí a já tam nejsem nebo je prostě jen tak rozlítostněná..

lucim
1. dec 2009

dopiekol sa dalsi chlebik .. ideme takto na noc kostovat? idemeeeee 😝

maximilian
1. dec 2009

Akurát som pozerala tú stretávku, možno sa mi podarí tentokrát doraziť, ešte uvidím ako to dopadne.

lucim
1. dec 2009

ven ano, obcas sa zalostne zobudi, inokedy je to zase do takeho kuzelneho usmevu ze by som ho zjedla ... a este som nevypozorovala, od coho to zavisi.

maxi fajn, prid.

maximilian
1. dec 2009

Ven tie desivé sny sú vačšinou až od roka.
Ono to je podľa toho ako je zvyknutá zaspávať. Deti, ktoré sú uspávané sa zobudia a zistia, že tam tú osobu, čo ich uspaávala nemajú a spustia krik. Tie čo zaspávajú sami, to vačšinou nerobia.

maximilian
1. dec 2009

No nič nesľubujem, uvidím.
A ako si vendul spomínla vlasy, tak ja si už prípadám ako onkologicky pacoš, hrôza.Musela som ich dosť zostrihať, valsy boli všade a riešiť to zase s Vichy a vitamínmi, dúfam, že sa to zastaví, lebo budem plešatá. 😀

maximilian
1. dec 2009

Tak babeny idem aj ja dobrú nôcku vám prajem. 🙂

vendulacky
1. dec 2009

No my kojíme, mazlínkujem a pak usíná sama...ale mám pocit, že to bude citlivka citlivá, ráček jak vyšitej

jsem se byla vyspršit, pohnojila jsem, pomohla na farmách a jdu chropit

tak pa a brou

lucim
1. dec 2009

dobru nocku, ja som bola vo vani. 🙂

ani3012
2. dec 2009

Dobré ráničko!

Streda - 02 December 2009

Maxim a Silvinka majú dnes 5 mesiacov
olianko...............02.7........................Maxim
malka18.............02.7........................Silvinka

Meniny oslavuje: Bibiána
Meniny oslavuje v ČR: Blanka

Gratulujeme ! 🙂 🙂 🙂

Kalendárium:
Medzinárodný deň zrušenia otroctva
(OSN, pripomína sa od 1984; v ten deň 1949 OSN prijala Dohovor o potláčaní obchodu s ľuďmi a využívania prostitúcie iných osôb)

vtip:
Do rádia volá poslucháč a hovorí:
- Našiel som peňaženku,bolo v nej dvadsaťpäťtisíc korún,spolu s menom a adresou majiteľa.
- To znamená,že mu to chcete vrátiť? - pýta sa moderátor.
- Nie,nie ja mu chcem len dať zahrať pesničku 😀 😀

ani3012
2. dec 2009

jéj! Zmizla mi fotka 😠 😕 🙂

nina41
2. dec 2009

Dobre ranko 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Ani maš peknu foto 😵

ozi
2. dec 2009

Brééé ránko, som tu dlhšie nebola 😅

Gratulky všetkým oslávencom. 😉

Naša malá spáva teraz otrasne, už tretiu noc, možno zuby, možno jej už mliečko prestáva stačiť, o týždeň ideme na päťmesačnú, tak uvidím koľko pribrala.

Noc otrasná, ale aj tak mám dôvod k oslave. Kúpili sme bytík, jednoizbový...hneď vedľa nášho 2-izbového 😉 . V lete chceme prerobiť a spojiť 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
2. dec 2009

ozi,tak to je super! Aj ja by som bola radšej,keby sme tak mohli spraviť,ale nehrozí,lebo aj na tento máme úver

nina ďakujem,som teda hľadala,že akú fotku dám...toto je jedna schopná.Asi ju vymazali preto,že tam bola len Evka s Paťkom

ozi
2. dec 2009

ani, aj ja som šťastná, lebo bytík by nám začal byť časom primalý, chceli sme domček, ale mm často dlho pracuje, tak neviem, kto by sa oň staral 😅 .

Sa teškám, že budú dve kúpeľne 😵

ani3012
2. dec 2009

včera som plakala 😢
S mm sme sa rozprávali(hádali-ale nekričali) a Patrik zatriasol Evke s hrazdičkou tak,že sa rozplakala.Na to mm začal nadávať,že čo jej robí a on iba povedal" nepochopili ste to"
Tak je to normálne? On chudák radšej spravil zle,aby sme sa my nehádali..... 😢 😢 😢 😢

ani3012
2. dec 2009

Ako zistíš že si dieťa 21.storočia???

1.Omylom vyťukáš svoj PIN-kod na mikrovlnku.
2.Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefonnych čísel.
3.Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4.So známymi nemáš kontakt,pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5.Na pokeci máš 300 priateľov,ale naj.kamoša v skutočnosti nemáš.
5.Zavoláš mame,či je doma,zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6.Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7.Ked odídeš z domu bez mobilu,spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8.Ráno zapneš počítač skôr,ako si urobíš raňajky.
10.Ked prídeš zo školy,zapneš najskôr telku,až potom si vyzlečieš bundu.
11.Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12.Si príliš zaneprázdnený,aby si zbadal že na zozname chýba 9 bod.
13.Naozaj si sa pozrel či v zozname chýba 9 bod.
14.Zdá sa,že si nezbadal ani to,že na zozname sú dve 5.
15.Aj to si sa opäť pozrel.
16.A teraz sa smeješ sám na sebe

ozi
2. dec 2009

Nám vypadla elektrika 😠 , ešteže len na chvíľku.

Deti najviac pociťujú hádky rodičov 😒 a potom to dajú vždy nejako najavo. Radšej akoby to mali dusiť v sebe. Ale nech je to vždy v prijateľnej forme 😉 . Tvoj malý to pekne zvládol, stavím sa, že potom ste prestali. 😀
Je to šikulka 😉

ozi
2. dec 2009

ani 😀

fungovalo to presne, ako to bolo napísané a vždy som kukla, a potom som sa zasmiala 😀

ani3012
2. dec 2009

ale je to sranda,lebo vlastne nezvyšujeme hlas ale vníma obsah.Ja som si myslela,že pozerá telku.
Ozi a kedy začnete prerábať?

ozi
2. dec 2009

Chceli by sme prerábať v lete, ale možno budeme aj skorej 😉

My si rodičia často myslíme, že deti nás nepočúvajú a potom nás prekvapia 😵

ani3012
2. dec 2009

a teraz poprosím Balváčky 😕
Kde v BA je obchod s akváriom a rybičkami? Vlastne aj okolie MA. Chceli by sme Patrikovi kúpiť pod stromček guľaté akvárko aj s jednou rybkou (keď bude poslúchať,tak aj dve) 😀

ani3012
2. dec 2009

a našla som úplne prvý prvučičký príspevok júloviek:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ozi
2. dec 2009

🙂 🙂 🙂

to bolo tak dávno...

lucia32
2. dec 2009

Brééé ránko...dnešným oslávencom všetko naj...
Ozi ahoj...tešákujem sa s tebou z kúpy bytíku...my by sme chceli na jar, v lete kúpiť v našom okolí nejakú chalupu na víkendy a časom prerobiť a možno aj nastálo 😉
Ani ahoj...pozerala som už dávnejšie prvé príspevky a prvou ozajstnou júlovkou čo sa pridala bola susy a hned za nou inneska... 🙂
manžel neposlúcha? 😝

ani3012
2. dec 2009

Tak už: "prisahám,že sme si len písal" neplatí. Už si aj volali.On ju predzvonil a ona mu zavolala ale "prisahá,že len 4 krát " 😀 😀 😀

lucia32
2. dec 2009

jééé ja som sa zaregistrovala 25.novembra...už tu straším rok a ten počet príspevkov? 😀 Držka ukecaná 😝 😀

zaba2707
2. dec 2009

anik ahoj najlepsie asi Hornbach v BA

zaba2707
2. dec 2009

dobre ranko vsetkym inak 🙂

lucia32
2. dec 2009

Ja mám v okolí podobnú kovbojku, akurát, že deti sú už dospelé 😝 a sú spolu 20 rokov...tak sa mu žienka asi prejedla 😠 ...ale radikálne to zatial neriešili...ona už nemá rodičov, nemá kam ísť...bývaju so svokrovcami, žiaden spoločný byt 😝 , ona momentálne bez práce...trvá to už viac ako 2 roky...môže toto zvládnuť jedna žena? Mne to príde také čudné 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre