Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
17. okt 2009

dobru puska a nezabudni KURZ

babyzuzana
18. okt 2009

to tu akoze nie je nikto?? 😲 😅

alexarisko
18. okt 2009

Dobre rano jaska

babyzuzana
18. okt 2009

no neveriim ze sme tu len my dve 😎
ja idem akurat do vane a snad sa mi podari si vydepilovat aj nohy, mam ich ako medveeed a kurz plavania sa blizi 😅

alexarisko
18. okt 2009

A uz si ho vybavila pusinka?

alexarisko
18. okt 2009

Mala by som aj ja ist do vane, splachnut hrivu a tiez asi okosit travnik na nohach aj medzi nohami, zajtra idem behat s malou aj so mnou po doktoroch to zas bude den

perla200
18. okt 2009

ahojte kočky....chcem sa lenopýtat čo je s voskovkou? už priši z nemocky?

alexarisko
18. okt 2009

A co bola vosky v nemocnici, sak ja ani neviiim , perluska poinformuj chytro

inneska
18. okt 2009

ránko 🙂

alex...hej vosky išla s adamkom do nemocky, bo moc kašlal, až sa dusil...tak mu robili stery a poctivo inhalujú 😅

perli...neviem, či sú už doma...napíšem jej a vyzistím čo a ako 😉

alexarisko
18. okt 2009

Innka a trosku do smutneho, vieme o zrniku co je s nimi?

inneska
18. okt 2009

tak som volala s voskovkou 🙂

adamko má už priedušky ofkej, ale zase má dosť zlé pečeňové testy..tak je na JISke...tak voski ešte netuší, kedy pôjdu domov 😒

do kelu, sa to na nich lepí...všetky choroby, pliagy...nech sú už čoskoro domka 🙂

a o zrniku nič...teda aspoň ja neviem ☹

riusik
18. okt 2009

alex, ahoooooj, ides zajtra k bakalarovej aj? aj my, na ockovanie...

riusik
18. okt 2009

samozrejme, ahojte vsetky 😵

babyzuzana
18. okt 2009

uz som vylezena, ale kurnik raz za 100 rokov si napustim vanu odkedy mam Davida a aj to studenu 😒 😒
a nohy sa mi holit nechce veru
prihlaska poslana, uz len zaplatit...

inneska
18. okt 2009

našla som o zrnikovi toto:

zrnik1 • 2d • 13. okt 2009 o 09:14
nema vyvinute zlcove cesty ani vo vnutri peceni take male mikroskopicke zlcove cesty...zlc mu stoji v peceni a tym sa pomaly poskodzuje...cirhotizuje...
kym to pecen vydrzi, moze zit,ak nie....dufam, ze nam zostane co najdlhsie...a dozijeme sa transplantacie, ktora je uz nutna, lebo pecen je uz znacne poskodena...

a ešte písala, že transplantovať sa môže detičkám nad 5kg, a matejko má stále ešte len 3 kg...

😔 😔 😔 😔

mousa
18. okt 2009

Ahojky - jen chci oznámit, že jsem po dlouhé době přidala pár fotek 🙂

alexarisko
18. okt 2009

Riuska, ideme ale my na normalnu poradnu, ockovania uz mame za sebou, tak sa vidime zajtra? zas tak okolo osmej? 🙂 tesim na Vas na moju menovkynu 🙂 malinku, aj Lili sa tesi

Laska tak uz to doraz nech to mame naisto, juj nech uz je to tu, snad ich to unavi

Inn tak dufam ze sa dockaju tej transplant. chuda nase, nikoho ineho tu takeho nemame dufam?

inneska
18. okt 2009

mousa...jéé, málinka je krásnučká 😵 😵 😵 a s toníčkem tvoria perfektnú dvojku 😉 😉 a ako sa inak máte??? všetko v poriadku?? 🙂

alex...dúfam aj ja, že čo najskôr bude tá transplantácia...aby boli v poriadku...inak nikto nemá také trable ako zrník a matejko ..

mifinka
18. okt 2009

Hoj kočky, co to tu je za smutné téma po ránu?
Zrnik rodila hodně předčasně pokud se nepletu...? ?
A moje dítě si ze mě vysloveně dělá čurinu.. Sice usnul o půl 11 ale spal do 6.. tak jako je to normální? takže prozatím koupím jednu dávku nutráče a bude doma kdyby náhodou.. A dneska zas v klidu vydrží 2 hodky bez jídla. .

ani3012
18. okt 2009

ahojte! To som nevedela,že zrník ma také problémy s malinkým.to mi je strašne ľúto. ☹

babyzuzana
18. okt 2009

mifiiii to ako stresujes a kvoli tomu chces prejst na UM?
mne tak dieta spava od narodenia... vcera zaspal tusim 10:20 bolo, v noci 2x kojo, raz z toho prebudenie na hodinu a od 7:11 je hore...

ani3012
18. okt 2009

70.zrnik1..........12.7.........................22.7.......................chlapec............3850g.......50cm...........Matej
som našla tabuľku,takže zrník rodila v termíne.

babyzuzana
18. okt 2009

ale ak to UM ma pomoct, tak preco nie... vyskusaj, mozno sa to zlepsi, mna to zatial nenapadlo

babyzuzana
18. okt 2009

hej, hej, zrnik rodila v termine, mifi asi myslela pavcika

mifinka
18. okt 2009

Zuzy neee, mě právě spal vždycky pěkně, i přes den byl šikovný, i když toho moc nenaspí.. aale poslední 3 dny furt fnukal hlady, dýl jako hodku, hodku a půl nevydržel, i v noci se budil po max 2 a půl hodinách, tak jsem myslela že mi slábne mlíko, nebo nevím.. A jak jsme psala, dnešní noc opět klídek.. Jinak jsme z postele vylezli kolem 9 😀 většinou jak se mi probudí až kolem té 6té tak si ho hodím do postele a pak až později vstáváme spolu 😎

mifinka
18. okt 2009

Ty blaho, tak to je mi holky i malého líto, já myslela že kromě teda asi Pavči jsme všichni OK a kromě rýmičky a blinkání nás nic netrápí ☹

mifinka
18. okt 2009

Stejnak do prdele, jak je možné že při všech těch vymoženostech co v dnešním světě jsou se musí trápit miminka které nikomu neublížily a nic neudělaly..

ani3012
18. okt 2009

a o pavčíkovi niečo nové nemáme?

inneska
18. okt 2009

pavčik chodí písať do tejto témy 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a má krásne fotečky v albume 😵 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ani3012
18. okt 2009

díki ineska
ja dúfam,že malý bude v poriadku aj zrníkov aj pačíkov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre