Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
30. okt 2009

ááá matej.. eluška pozdravuje.. ale už je na balkóne a chrní aj s mackom...

inak luci, tá ovečka je úžasná. naša sýkorka má zatial iba také malinké hračky, až na toh okatého mroža.. k tomu keď sa pritúli tak mu nevidí do tváre :((( ty si tú ovečku kupovala v dráčiku?? asi spravím ďalšiu exkurziu..

lucim
30. okt 2009

to mato aj nejak odoslal, ja som tam dopisovala, ale zobrazilo sa iba jeho cast 🙂
samy odkukala som od vas, ze sa teraz deti super hraju s tymi vacsimi plysakmi a my sme tiez mali len male. tak som mu to skusobne v draciku supla do kocika a uz ju skoro nepustil .... 🙂

lucim
30. okt 2009

mi tu zaspal pri bradavke, asi uz nechce papat 😝

lucim
30. okt 2009

jeeeesuse, teraz este rozmyslam nad tym mojim fusakom, nebude to male????? nie som ja krava? ☹

lucim
30. okt 2009
mifinka
30. okt 2009

Hoj kočeny,
já jen na skok oznámit, že nám fakt roste zub... Ty blááááhooooo... No jo , je to tam a už jde krásně nahmatat špička, ale musím říct že je to tak 3 týdny co se mi zdálo že leze a fakt že jo.. Tak mu každej den sahám do pusiny jak blbka a kochám se tou špičkou 😀

lucim
30. okt 2009

mifi no tedaaaaaa 🙂 zubaty vojtisej 🙂 a to niesi blbka, to mu robis masaz 😀

lucia32
30. okt 2009

mifi..aj naša má už asi týždeň takú špičku tvrdú pod ďasienkom, nie ešte prerezanú,ale nie na 1 rezáku, ale na 2, je to možné???Teda už mám nejaké deti odchované, ale toto fakt neviem, tststs 😝 😅

lucia32
30. okt 2009

Aktualizujem 😝

Teda niečo som našla na nete, že poradie zúbkov môže byť v ojedinelých prípadoch aj iné, tak možno budeme výnimka... 😀

voskovka
30. okt 2009

ahojte...kde ste????chystate vence a sviečky??????? 😕 🙂

riusik
30. okt 2009

ahojte, no je tu nejako mrtvo...

hracky - hmmmm, tazko ist okolo a odolat 😎 ja som dnes tiez bola v drakovi, ale slusne som odisla iba s jednym bioniclom pre tomasa a dvoma zabkami - drziakmi na zubnu kefku s presypacimi hodinami pre tomasa a kamaratku klarku 🙂
zato so kupila dalsie dve hracky v bubline (dalsi hrackarsky obchod, u nas vedla draka...)
a minula som vela peniazkov, som zvedava, co na to P, ked bude pozerat na ucet 😒 no, co uz, tomas potrebuje pancusky a ciapku a mikinu a alexandra pancusky a menzestracky a... a vobec 😎

my zubky zatial nemame a nepatram, ci idu, mozno aj hej, ruka stale v ustach a slinyyyyyyyyyyy, ale to asi u vsetkych, tak cakam, kedy bude, vtedy bude...
lu: stava sa to, ze poradie vychadzajucich zubkov nemusi byt "ucebnicove"...

fusak - mam po tomasovi a taky stry klasicky, ale tiez by som chcela ten emitex, co tu uz niekto daval... a je to jedno, ci z boku alebo v strede zapinanie si myslim...

lucia32
30. okt 2009

rius ahoj....ani ja by som neriešila zuby, ale ona tam fakt niečo má 😅

riusik
30. okt 2009

lu: sak, ja sa tesim s tebou 😉 ked tam ja nieco objavim, tiez budem riesit... asi som sa zle vyjadrila 😖 🙂

lucia32
30. okt 2009

rius však ja to nepíšem preto 😀 , ja sa len čudujem, že jej niečo " už " lezie 😝 😀

riusik
30. okt 2009

lu: ale priznaj sa, ze ty zato nieco chces- u nas sa tradovalo, ze kto uvidi prvy zubok u babatka, dostane darcek 😉 neviem sice preco, ale vacsina tychto ludovych tradicii sa nezaklada na logike 😅

riusik
30. okt 2009

aha, ale hej, to ja veeeelmi indivindi 🙂 podla mna lepsie ako rocne bez zuba....

lucia32
30. okt 2009

Posledný týždeň je nervná, v noci nám poriadne nespí, len si kúše ručičky, sliní sa ako buldog...a ked som jej šturila svoj prst do pusy, teda hánku, tak som pocítila, že tam má niečo tvrdé...a pod svetlom je tam biely fliačik, ale ešte uväznený v dasienku...

riusik
30. okt 2009

jaaaaj lu, tak to bude zubok, len sa kludne moze stat, ze este dlho nebude.... oni mrchy niiekedy idu velmi dlho. ale prajem vam, aby to bolo co najrychlejsie 😉

lucia32
30. okt 2009

hej, to som aj ja niekde dnes čítala, že vraj nové handry 😀
U nás prvý zub u syna v 5,5 a u dcéry v 7 😉 , ale ktovie ešte aj mesiac-dva vraj môže byť neprerezaný, len jednoducho " svrbí " 😀

riusik
30. okt 2009

ale sak ty vies, ty uz mas iste skusenosti 😀

lucia32
30. okt 2009

Však my si počkáme 😝
Ja sa nákupov na zimu normálne desím...Naty treba všetko a starším pomaly tiež, sú v období ked rastú a to treba všetko-topánky, bundy, nohavice 🙄

lucia32
30. okt 2009

No ako keby ostatné deti nerástli, že? Ale puberta je puberta, to sa rastie raz-dva 😎

lucia32
30. okt 2009

Pančušky som minule malej kúpila, v Kik majú po 2 €, tak som zobrala troje, ale v 62/68 sa aj tak topí 😀

lucia32
30. okt 2009

do prdelky práce...vyvrela mi voda a varil sa mi prázdny hrniec...a koník je tomu na vine 😝 , ešteže sa nič nestalo....kvalita sa pozná 😀

riusik
30. okt 2009

lu: ako pises - des a hroza, aj tomas rastie ako z vody 😖
musi prchat, ale vratim sa.....

lucia32
30. okt 2009

idem aj ja, malá sa zobudila...a ten hrniec to nakoniec neprežil...to sendvičové dno je odchlípené 😝

voskovka
30. okt 2009

a zas niktoooooooooooooooooo... 😒

brinzulka
30. okt 2009

ahojte...
emitex-super fusak...idem ho konecne vybrat a pouzivat aj pri mrnusovi...o mesiac uz musi do sportaku...vana na x-lander je len tak tak....

kapsa na manducu...super, hadzem na manducu, ked zacne plakat...vyberiem z kocika, dam do manduce, kapsa a sme vonku aj dalsie dve hodky...a je mu teplo..kapsicka ho hreje...v obchodoch kapsu zlozim...a sme v klude

zubky...ked je moc nervozny, zuje rucky...ze az...masirujem mu umytou rukou dasienka...Zatial nic...este nech pocka...ked sa kojime...nech ma neobhryzie 😀

riu...my sme oplieskali vyplatu pocas tohto tyzdna..ale kupili sme vsetko, co sme potrebovali....Ked to treba..tak treba...kamaratka povedala, ze mm sa cuduje, preco tolko minie na jedlo..Ja som jej poradila nech vyriesi pri troch detoch tak...ako aj u nas...Treba dat mm zoznam a nech nakupuje...a pytat sa uz nebude...pochopi...

idem na farmu...strasne...ale ma to tesi a mm mi "da" cas sa hrajuskat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre