Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
23. nov 2009

Traky nechceš? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1550146 len tak okukujem, čo končí 🙂

deina2005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikabe
23. nov 2009

Oooo pani Lucia a pani Traktoristka- ved vy ste uz skusene maminky, vas by som potrebovala stretnut cim skor, ja mam kopec otazok a otaznikov este viac 😀

traktor
23. nov 2009

lucia som pozerala len neviem ci ta ada nie je nasa adka tak jej nechcem liezt do kapusty 😅

traktor
23. nov 2009

moni...taktakto ma estenikto neoslovil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
23. nov 2009

lucia moje baby zacali chodit na 9 mesiacou / len tyzden bol rozdiel medzi nimy...miska bola sikovnejsia 😉 , a patko chodil na 10 mesiacou....mame to aj na videu, ...ja som taka dokumentaristka....vsetko musim mat zaznacene.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
23. nov 2009

a urobila som ti radost... 😀 😀 😀 vsimla si si ako som napisala kedy zacali chodit...nie to cislo mam na mysli.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
23. nov 2009

Trak, môj krpec 2 týždne pred rokom a malá v 10 mesiacoch, tak som zvedavko na Naty...

monikabe
23. nov 2009

🙂 tak ja uz idem na prechadzku s malym

lucia32
23. nov 2009

hehe, všimla...to je tvoja poznávacia značka, ty traktoristka 😀

lucia32
23. nov 2009

brin brin ahoj...

brinzulka
23. nov 2009

ja jaj jaaaaaj...vycvhodnare 😀

monr
23. nov 2009

halo halo,
už doma od našich
ja prst v obväze, triesočka o rozmere cca 2cm x 0,5x 0,5cm pod nechtom bola. tak chirurga som poctila návštevou. sranda.

lucia32
23. nov 2009

Monr...a čo si preboha robila? Rúbala drevo? 😕

monr
23. nov 2009

a včuľ sa idem pokúsiť prebaliť pokak dietko. a potom spratať kuchyňu, prídu robiť revíziu plyňákov.

a dneska bude prvýkrát tatinko sám kúpkať, maminka nemôže namočiť ruku 😀

monr
23. nov 2009

lu, chytala som psa, chcel ujsť a naše predpotopné vchodové dvere mi nechali pamiatku pod nechtom. videla som všetky hviezdičky.

brinzulka
23. nov 2009

monr...aj u nas revizuju...preto musim sediet dom...

lucia32
23. nov 2009

Au au au 😲 až mňa zabolelo 😝

monr
23. nov 2009

brin, k nám prídu po štvrtej, ja zas musím čakať poštárku.

lu, fúkam. 😉

monr
23. nov 2009

prebalenie sa podarilo, ale dietko vymýšľa ☹

brinzulka
23. nov 2009

ach...to asi od nas 😀 cakam od 8mej-do 13stej

monr
23. nov 2009

žabulky, opúšťam vás na dnes, limit internetu nepustí
papa srdienka

lucia32
23. nov 2009

papa moni 🙂

brinzulka
23. nov 2009

paa a fuuuuuuuu

vendulacky
23. nov 2009

Ahojky srdíčka 😲

Tak jsem se rozhodla, že musím zase častěji zavítat, chybíte mi a když pak nakouknu na koně, tak jsem mimo, nevím co se děje a tak...připadám si jak fe´ták, kterej má období, kdy "frčí" a kdy "nefrčí" 😀 😀
Tak já teď budu frčet, jo?

Koukám do kalendáře a nic se mi nerýsuje tento týden, teda nic zásadního, tak se budu jen tak poflakovat..

Jinak chodíme na to plavání a je to fakt super, hned hodím nějaký fota do albumu. Taky jsem trhla minulej tejden rekord a byla 3x cvičit (1 thaibo, 2 power joga), váha ale stále stejná 😀 😀 Ale aspoň se cítím líp...

Jak jsem psala malá už má 2 zuby, nevím, kde se jí to tam v té pusince bere🙂 Kojení zatím bez problémů, teda dokud nezačne dudat, ale to už cítím i když u kojení v noci usnem, takže tuhle kratochvíli hned utnu🙂
Nové kousky zatím neumíme, ale žasnu jak nám ty děti rostou před očima...
Iž jsme taky přestavěli sporťák, ten fusak do autosedačky už nenarvu, teda jo, ale malá je tam jak sardinka. a v korbičce už mi madam stejně ležet nechce 😅 Ted je šťastná, že nemusí čumět na matku a má krásnej přehled🙂

traky, matko je neuvěřitelnej!!! Holt čipera po mamince🙂)

ani, to je mi líto, že musíš tohle řešit...posílám na dálku objetí a sílu tohle zvládnout. Hlavně ze sebou nenech orat, ale vím, že jakákoliv rozhodnutí jsou strašně těžká, hlavně když máš doma 2 dětičky. Ale věřím, že hlavně oni ti v těžkých chvílích dodávají sílu, že to zvládneš..

Jinak jsem nic jiného nezachytila, vše v pořádku?
Luci, jak se máte?

traktor
23. nov 2009

ven to je super ze uz mate zubky...ja stale pozeram a nic 😀 ...no a ked bude po patkovi tak sa este nacakaaaam ,patko mal prvy zub v 8 mesiacoch a mal jeden hore a jeden dole 😅 ...to teeeeda vyzeralo...som zvedava ako to budeu matka.....inac mas krasne fotecky a tie videa su neskutocne...a fakt sa tie deticky podobaju, vyzeraju ako dvojicky.... 😵

inneska
23. nov 2009

ahojte 🙂

posielam gratulky oslávenčekom 😵 😵 😵 😵 a ten deň lenivosti a deň júlovčiatok beriem 😵 😵

tak erik včera zaspal asi o 1,30 🙄 a ráno o 8,30 bol hore...v noci tuším len raz sa zobudil...teraz spinká asi 40 min...asi sa mu už tie zúbky tlačia...masírovala som mu s kefkou(na nej calgel)a tak držal..je celkovo uplakaný, mrzutý, sám nevie čo by chcel...a ten soplík do toho...

som rada, že som stihla aspoň zemiaky dať variť..a potom len stehná kuracie dám upiecť(ked rozmrznú) 🙂

traky...videjká sú krásne(potom pozriem so zvukom, teraz som nechcela púšťať, ked erik spinká), teda maťko je krásny a hlavne šikovný 😵 😵 😵

mon...juj, tireska pod nechtom..bodaj by šlak trafil tie dvere..nech moc nebolí 😉

ven...a akú ste mali noc?? 😅

ani...tiež si myslím, že je lepšie zísť z kratšej cesty...ako sa trápiť a nervovať s nejakým pakom...držím palce, aby to dopadlo čo najlepšie pre teba a tvoje detičky 😉 cmuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre