Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
13. mar 2010

ahoj majik, vcera tam bol skutocne blazninec, ludi ako nasratych s prepacenim, som mala pocit ze je den pred Vianocami 😀 takze asi nestihli podokladat 😀

a na Zlatych je KIK??? kde bo to som si fakt zatial nevsimla 🙂

lucim
13. mar 2010

caute nakupovacky 🙂
samy britaxy maju v babymarkete - co mame my: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
alebo evolva http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
ja ju mam z ciech, odtialto: http://www.caryfuk.cz/autosedacky/autosedacky-0... mali sme ju za 155, alebo evolva http://www.caryfuk.cz/autosedacky/autosedacky-9..., postovne by tusim vyslo 15.

ani3012
13. mar 2010

kukáte niekto OTA ?

lucim
13. mar 2010

JO

ani3012
13. mar 2010

teraz boli super,že ? som sa rehlila jak kobyla a Evulka na mňa čumákala,že či mi nej...be 😀 😀 😀 😀

riusik
13. mar 2010

ahojte
ako sa tvarila puskarova? som nestihla, sme sa vratili len pred chvilkou od nasich..

riusik
13. mar 2010

ani 😉

ani3012
13. mar 2010

Zlatka? Normálne,bola rada že to vyhrala . Prečo?

riusik
13. mar 2010

len tak, ze cerstva mamicka 🙂

ani3012
13. mar 2010

Mala krásne šaty 😵

riusik
13. mar 2010

ano?? ake?

samayka
13. mar 2010

ahojky

tak my sme tiež minuli kupóny.. ale ako šikovno... kúpila som pyďamká, bodynká a bačkúrky. a až pri pokladni som si všimla, že len bačkúrky sú CHEROKEE... trooošku ma oblial pot, že sa budem asi hádať, ale pokladníčka si to zrejme neuvedomila a v pohode nám to odrátala 🙂)) sa tešííím...

hlavne potom,čo sme dnes elušinku museli doslova že vystrihnúť z bodynka jednoho.. táááák ale táááááák strašne sa dokakadila. nestihli sme to na nočník a keď sme ju tam posadili, tak už bolo neskoro. už stihla spraviť dva tri kotrmelce, tak to mala fakt až pri lopatkách. a dooosť vela a hustô. 😀 drahý jej to chcel ťahať cez hlavu to body, ale ja som chytila nožnice, on elušku a poď ho strihať - ako chirurgovia pri nehodách 🙂)))

lucim - takže vy nemáte evolvu? hmmm... tá first clas vyzerá výborne. no ideme budúci víkend ešte raz do Brendonu, vyskúšať si niektoré live... tak sa potom rozhodneme. ale si zlatá že na nás myslíš...

ani3012
13. mar 2010

Take biele...ja to neviem nejako opísať,ale páčili sa mi.
Idem off,lebo malá nejako nemôže zaspať a plačká.
Hej zebra 😀 😀 😀 - pozerám OTO,aby ste si nemysleli ,že mi švihá. Ale Gabika Dzúriková by to mohla vyhrať ! Podľa mňa je najlepšia herečka 🙂

zaba2707
13. mar 2010

ahojte babulky aj ja kukam oto .. si tu pomaly ucvrkavam na nich 😀

ani3012
13. mar 2010

samy- krásna foto 😵 😵 😵 len sa priprav že ti ju zrušia,lebo tam musíš byť ty.Aj mne ju tak minule zmazali 😒

zaby: tak som rada,že som si to prepla na jedničku 😀 Chcela by som si pozrieť aj film čo ide po OTOvi

riusik
13. mar 2010

pekna pesnicka.........

majkas
13. mar 2010

kuk, cakam kym doperie pracka tak som vas dosla kuki

ja som ani nezaregistrovala ze ide oto, ale uz som si to zapla 🙂 neviem ci to dopozeram ale ved urocite pojde coskoro repriza 🙂

zabka kik je v tej novej pristavbe, ako je foodcourt a tam vyjdes na 1.poschodie. My sme boli v palace asi po roku tak sme tiez pozerali ze co tam vsetko nove postavili a jak sa pomenili obchody

zaba2707
13. mar 2010

majik ja tam chodim do tesca pravidelne ale kik som si fak nevsimla ....

lucim
13. mar 2010

ahojte princezne 🙂
zlatica mala krasne naliate prsia 🙂 a peťa je perfisne gulatucka tehulka 🙂
matko dnes zalahol neskor, tak som tu nebola, ale sme sa tu super hrali, mam aj video, niekedy ho supnem.

majkas
13. mar 2010

zabka celkom pekne veciciky na babies tam mali 🙂

no doprane idem vesat a haji

dobru nocku

nina41
14. mar 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

jennna
14. mar 2010

ahojky dievčatá....vyzerá to na krásnu slnečnú nedeľu....

do rána sme boli často hore...ako posledne bežne....len ma už riadne lámalo....no ale čo už...
s mliečkom to vyzerá celkom dobre!!! dúfam, že sa to teda napravilo....aj ked tie noci sú aké sú....ale boli aj predtým...

ja tiež chcem dáku bezpečnú autosedačku....ale mm si myslí, že dať za to viac ako 100euri je hriech.....chce kúpiť dáku v metre....čo ja viem....
viem, že tam mali značku ferari...ak sa to dá nazvať značkou...bola pekná....len či aj bezpečná....

aj ja som včera pozerala OTO....dobrý program urobili.....hlavne ten začiatok s tými mrtvolami mal úroveň americkej kinematografie..... 😉

ale nič v zlom....Studenkovú som vždy považovala za krásnu ženu...ale včera z nej bola riadna "vražda"!!!! 😀

ani3012
14. mar 2010

dobré ránko !
nedeľa

Dnes majú tieto deťúrence 8 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
monr.................. 14.7..................Miška
blani....................14.7..................Jakub
Emma................. 14.7.................. Branko
puckalucka...........14.7...................Matěj

Prajeme všetko najlepšie! 🙂

Meniny oslavuje: Matilda, Metaneta
Meniny oslavuje v ČR: Růt, Matylda, Hilda, Maud

Kalendárium :
Medzinárodný deň akcií proti priehradám a pre rieky, vodu a život
(vyhlásený v marci 1997 na 1. medzinárodnom stretnutí ľudí ohrozených výstavbou priehrad v brazílskom meste Curitibe)

Európsky týždeň akcií proti rasizmu

INZERÁT- zoznamka
Hľadá sa dievča, ktoré vie pekne pi-
sať na stroji, upratovať, ako i vare-
čkou narábať, tiež tvrdé ako i mäkké ko-
koláčiky a cukrovinky piecť, prádlo, tri-
koty hladiť a vôbec veselosťou a tr-
valým spolužitím, ako i pradením a
tkaním spríjemniť život starého mládenca.

... a teraz si to prečítaj znova, ale len každý nepárny riadok .... 😅 😀
nedeľa, marca 14 • nedeľa, marca 21

ani3012
14. mar 2010

neviem či sem niektorá chodíte,ale ja som sa bavila a včera prečítala všetky stránky 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

na ukážku :
Mojmu kamosovi sa stal takýto trapas:
v staničnom bufete si kúpil párky, chleba a čaj.... Keďže neodniesol všetko naraz, vracal sa po horúci čaj k pultu a keď išiel nazad, vidí ako mu nejaký chlapík "tlačí" párky...
Keďže sme boli študenti a každý "žvanec" je na VŠ dobrý, "nasral" sa a prišiel k chlapíkovi, ktorý mu jedol párku a on začal jesť tu druhú... Chlapík na neho pozeral, ale nič nehovori...
... aj môj kamoš mlčky jedol.... Keď chlapík dojedol pobral sa preč.... Kamoš to rozdychával.... a ako sa pozrel vedľa.... na stole oproti, tronil jeho tanier aj s párkami, ktoré si tam položil....

Pridam tiez Kamaratka po sestonedeli bola na kontrole u svojho gynekologa. Ten sa jej pytal, ci uz mala sex s manzelom. Odpovedala, ze ano a on dal otazku "a ako?". A ona: "zozadu na barana" . Doktor mal co robit, aby sa nezacal rehotat a hovori, "ja som tou otazkou myslel, ci ste namali nejake bolesti alebo ine "komplikacie" kedze ste po porode "

traktor
14. mar 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem...a ani aj ja tam citam, ...ale niektore mi pridu ako uz 100x pocute a akoze vlastna historka 😀 ...ale niektore su fakt super, take zo zivota 😉

nina41
14. mar 2010

Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ani aj ja tam čitam 😀

samayka
14. mar 2010

ahojteeee..

môj drahý zobral naše dve krásavice na prechádzku a ja som hajala.. ale nedá sa mi tak že mrknem na net čo nové. ani tá téma je na odlákanie z júloviek?? som sa tam zasekla a asi tam prispejem.

oslávencom všetko náááááááááááááááááj

a ozaj, zajtra majú narodeninky - presne rok naši bračekovci-mravčekovci... bože ale to letí, len nedávno sme mali v rodine paniku že budú dvaja a oni už majú rok... zlatíčka moje maličké 🙂))

monr
14. mar 2010

ahojte

ďakujeme za gratulky, pripájame sa aj my ku gratulantom,
Kubíčkovi posielame božtek

dlhšie som sa neozvala, nebola som schopná ani čítať, chorá som už niekoľko dní, už to chytila aj Kika, MIšina zatiaľ odoláva, dúfam, že to udrží.
tak sa o nás stará muž, dokonca aj mama mi bola pomôcť

niekedy vás dočítam, tak sa zatiaľ všetky držte aj s drobátkami našimi krásnymi.

brinzulka
14. mar 2010

ahojte krasavice
srdecne pozdravujeme z habovky a zuberca 😵 len snezi a snezi....
aj sme lyzovali...chvilu jeden manucoval...a jeden zjazdil a naopak...pridam fotken...tak sa tesime 🙂
snad prideme domov v poriadku....bo nas zasnezi 😉

inneska
14. mar 2010

fúú, normálne sme prachom zapadli 😀

dnes som total unavko zo zumby...erik prechílou zaspal, tak idem aj ja...dobrú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre