Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
18. apr 2010

idem off,keby dačo volajte 🙂

inneska
18. apr 2010

ani, viem...som myslela, že už tu teraz nebudeš 🙂

inneska
18. apr 2010

ja ti budem volať istoooo, že v ktorom vagone sedíš 😀

traktor
18. apr 2010

najprv sa poobzerajte okolo seba 😀 ...si budete volat, ze aniiii kde si a ani bude sediet za tebou 😀 😀 😝

traktor
18. apr 2010

in , dobre ze si pripomenula, idem sa naranajkovat 😉

inneska
18. apr 2010

budem jej skôr volať, aby som vedela, v ktorom vagone sedí, či v predu, či vzadu, nech sa potom netrepem cez celý vlak zbytočne..
a dobrú chuť 😉

inneska
18. apr 2010

to od radosti ani nevieš, že treba raňajkovať?? 😀 😀

laurajana
18. apr 2010

príjemné stretko júlovky a júlovčiatka, počko Vám praje a potom sa tešíme na správy a fotočkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉

monr
18. apr 2010

dobre si zastretkujte a teraz idem pokuk včerajšie foto

Andrejkovi gratulujem

mata1976
18. apr 2010

dobre ranko, inn & ani - stastnu cestu na vychod... 😵 😵 😵

monr
18. apr 2010

včerajšie stretko, krásne fotečky

inn, Erik je už riadny chlop 😀

inneska
18. apr 2010

ani práve nastupuje do vlaku 😵 my za pol hodku vyrazíme...tak papa a dovidenie poobede 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
18. apr 2010

no obedik sa vai, kolacik upeceny, bruska naplnene, este umyt tie chlpky ci co to na hlave....a mozme ist 😀 ....hm, mam zobrat aj chlieb a sol na privitanie? 😀 😀 😀 😀

traktor
18. apr 2010

inka stastnu cesruuuuuuuuuu 😵 😵

asparaguska
18. apr 2010

Ahojte, onééé, ešte jeden dotaz. Keď cestovateľky dorazia o 14:30, potom sa pôjdu ubytovať, tak do 15:00, to nestihnete určite. Ešte môže aj vlak meškať. Mám stepovať pred Aidou o 15:00? Bude tam ešte niekto? Či sa mám dotrepať neskôr? Ja nemám mobil na nikoho... 😒

traktor
18. apr 2010

0910915226 moje cislo , kludne prezvon 😉

zmurkaz
18. apr 2010

ahojky 😵 😵 😵 ...vidím že prípravy na stretko KE v plnom prúde 😵 😵 😵

Nahrávam fotky na FB 😉

asparaguska
18. apr 2010

Už pozerám.... 😀 😀

zmurkaz
18. apr 2010

😀 😀 😀

zmurkaz
18. apr 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=20713&id=...

a stálo ma to zhorený Zuzkin príkrm 😅 😕 🙄 😀 😀 😀 😀

laurajana
18. apr 2010

kráááááááááááááásne fotočky...jupí julovčiatka zlaté a maminy kočky 😉

katica5
18. apr 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom, baby aj ja som rada ze sme sa konecne stretli
lucim my takto zaspavame stale 🙂
mam vymenene dieta dnes spal cez 3 hodky s prestavkami nezvyk to je ze tak vela spi 😵

traktor
18. apr 2010

ahojte, teraz sme dosli zo stretka 🙂 ...bolo super, fotky pridam neskor, ....baby su perfektne, som rada, ze som ich spoznala a objala nazivo 😵 ...a som velmi rada , ze som spoznala aj rei.....inak informujem dopredu...zas so vyrobila trapas 😅 😕 😀 , ....vsak ako inac...baby sa isli ubytovat do hotela a ja som ich zaviedla do uplne ineho, na opacny koniec mesta, ...takze sme mali stretko turu 😀 😝 ....nabuduce beriem mapu, kompas a aj jedneho riadneho navigatora 😀 😉 ...idem ulozit matka a potom pridam foto

zmurkaz
18. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 a hovoooor ... ako bolo 😵 😵 😵

monikabe
18. apr 2010

Ahojte, aj my sme boli na stretku 🙂 a vsetky baby boli zlate, mile.......srdecne 🙂 ..................deticky tiez, ja mam dobry pocit, aj ked v Aide bolo horuco a deti sa po hodinke zacali burit, bolo to rusne ale tak to ma byt 😀
Ja som nefotila, tak som zvedava na fotky. 😵

zmurkaz
18. apr 2010

no aj u nás bolo teplo - aj keď myslím, že sa to ako tak dalo zvládnuť 😉

traktor
18. apr 2010

zaciatok stretka....idem si idem a naraz sa akasi baba zacne prihovarat matkovi.....a to rei 😀 ...sumna to baba, ja som kukala po ulici, ze vysokanska statna baba a ona to primerane, akurat 😀 , petko je krasne chlapca 😵 , potom prisla lucia aj s natalkou a biankou, ju som na dialku spoznala podla kocika 😀 , tiez prima baba, tak ako na koni tak aj nazivo...a kedze bolo malo hodin tak sme sa presli po meste, a potom sme isli na stanicu po inku z ani 😉 ....tiez perfektne baby 😵 deti krajsie ako na foto 😀 , a ze sa idu ubytovat , tak kedze JA poznam kosice , tak som ich zaviedla do hotela, isli sme, isli, isli...az sme konecne ten hotel nasli....ale to nebol ten spravny, ten bol na opacnom konci/pozor, ani a inka mali velkeeeee tasky a rei plnu skatulu svadobnych kolacov a + kociky z detmi/, tak sme sa vybrali nazad, ale isli sme najprv do aidy, lebo tam nas uz cakali ostatatne baby, tiez super kocky, perfektne deti 😵 , tak sme vplavali do aidy ako jedna velka rodina, a podme prebalovat, krmit...a ine veci, kecali sme...erik nam vecne zdrhal, isel pozdravit hajzelbabu 😀 😀 😀 bolo super, hoc vela ludi a velmi teplo, ...potom sme sa presli mestom, niektore baby moni a gabi sa rozlucili a my ostatne sme isli do hotela zlozit inku z ani...podotykam do spravneho hotela....pre rei tam potom prisiel taxik a tak sme jej zamavali 😀 ...a my / inka, ani, aspi a ja + drobizg, sme si presli mesto, pofotili sa / preco ja nie som ani na jednej fotke? 😕 esteze baby fotili tiez...a potom som sa s nimi rozlucila aj ja a baby pokracovali v prechadzke....poviem vam, tolko km moje nozicky uz davno neurobili...ale stalo to zato, ....a babyyyyy....urcite na dnesny den nezabudnete/ hlavne tie co ste sa presli, a urcite uz davno spite 😀 😀 😀

traktor
18. apr 2010

a idem pridat fotky 😉

zmurkaz
18. apr 2010

😅 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😨 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
18. apr 2010

a kedze mi nejde fb tak ich dam tu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre