Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
30. apr 2010

trak, skús 🙂

lucim
30. apr 2010

mon a co ta zaujimalo? 🙂 povedz, ci mame lutovat 🙂 🙂 🙂
traky je mam ä s boDkami 😀 😀 😀 na notebooku vedla ú - od P druhe na pravo. 😉 skus.

monr
30. apr 2010

no nič žienky, snáď cez týždeň popíšem viac, idem sprchnúť a spať k miške, je to zaberák cestovať

dobrú noc všetkým prajem

ps: gratulujem oslávencom 🙂

monr
30. apr 2010

luci, pozerala som hlavne šatky a látkovky, a potom vzorky kaší a výživiek.
priznám, že keby som nešla hlavne kvôli tomuto, tak by ma tam až tak nič nenadchlo.

traktor
30. apr 2010

ze ....ktora je prava strana? 😀 😀 😀 😀 😀 .....aj bodky mam....ja mam vseckoooooooooooooo.....zas budem v okienku ale aha .....mäso 😎

lucim
30. apr 2010

mon, tak to tam nemusime utekat , ked je tam toho malo. dakujem moc za info a zelam prijemnu sprchu a sladke sny.
ja ani neviem, co by som si tam chcela kuknut ... skor, tak ako vlani, pochodit vsetko a pokecat so samy a inn - to bola parada a zabava 😀 😵 😵 😵

zuzinaaa
30. apr 2010

dobry večer 🙂

traktor
30. apr 2010

a s tym vystavovanim seba som si to rozmyslea....este by bol velky zaujem a co potom? 😀 😀 😀 😀

lucim
30. apr 2010

traky, vidis to, u nas to berieme s humorom a s vedomim, ze kto robi (keca) robi aj chyby,, niekde z toho maju dlhu temu. mozno by si mali cervenou fixkou opravovat tie chyby na obrazovke. 😀 😵 😵
a sikulkaaaaa, bolo tam to ä ?

lucim
30. apr 2010

aho j zuzina ako sa mate s miskou? 😉

traktor
30. apr 2010

bolo take kraaaaaaaaasnä 😀 😀

zmurkaz
30. apr 2010

ahojky....dnes je divný večer ..obe deti od ôsmej spia ... a dokonca aj Zuzanka nie je na rukách 😅 😕 😵 😵 😵 ..no a muž v krčme 😠 ...

som dačo pofotila... som zistila že máme háááábov 😅 😀 😀 😀 😀 .... a teraz idem sliediť ceny, ale ešte predtým hodím nejaké fotos 😉

traktor
30. apr 2010

aj tak budem pouzivat e...lebo to mam blizsie...a uz tukam automaticky...ze nekukam na klaversnicu....toto by ma veeeelmi zdrzovalo....a uz teraz lamem rekord v pocte prispevkov,....a chcem viac 😀

traktor
30. apr 2010

vsak preto spia, ze mm v krcme....mas super antikoncepciu....strazia si svoje 😀 ...a ides bazarikovat?tak drzim palcuchy 😉

zmurkaz
30. apr 2010

No je to trošíííčku mix ...ale nem vadí 😀 😀 😀
tie posledné sú z dneška ...pre Lucim -ako si Zuzanka odnáša korysť 😀 😀 😀 ...a ako sa napcháva anjelmi (a ja že prečo nechce jesť 😀 😀 😀 😀 ) ...ale nie - už sme v jedení pokročili - už aj večeriava 😉

zmurkaz
30. apr 2010

no uvidíme čo nabazárikujem.... veľmo nad tým rozmýšlam, bo skoro každý používa MMB 😠

lucim
30. apr 2010

traky ja mam viac prispevkov ako ty. a to tsam nemam uz zapocitane z mojejsvadby. a pocuvaj, preco do toho masa nepises a? sak - teda Vsak ked nepiseme diakriticke znamienka, tak ä bez ozdobiek je a 😉
ahoj zmuriiiiiiiiii, aj ja sa na to vrhnem ... a asi predam ohradku z prace, a zase bez bazaru, priamo tam, nech si ju hned beru a nemusim nic balit. 😉 drzim palce, nech sa to dobre predava.

zuzinaaa
30. apr 2010

dík za opytanie Luci dobre sa mame všetko ide tak jak má ,len som nejaka unavená v poslednej dobe manžel večne v práaci a ja na všetko sama čo už niekto musí zarabat keš ,ale inač parada Miška mi robí iba radost .Vidim že skalne skautky stale fičia na konovi 😉 som tu dlhšie nebola 🙂 To je dobre ,že sa tu takto držite a mate radi 🙂

traktor
30. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeej ta je kraaaaaaaaaaaaasna, tie saticky jej seknu 😵 😵 😵 ......zmurka ja pouzivam vsetko...a myslim , ze vela ludi tiez...a ked uz davas, tak daj vsade a mas pokoj...uvidis, kde pojde lepsie 🙂 ja obsah vzdy skopirujem a len pridam fotku, usetri to cas 😉

traktor
30. apr 2010

lebo mesko je mesko....masko sa mi nepaci 😢 😀

lucim
30. apr 2010

zmur jeeeej, ta je zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
a aj matko dnes lepsie papal, pol prikrmu , kuracie masko, tycinky, roztek a kyslu uhorku. 😝

zmurkaz
30. apr 2010

traky - dobrééééé ...šak som aj rozmýšlala, že to tak dám....si ťa beriem za odborného poradcu 😵 😵 😵 -môžem? 😅
No a šatky sme dostali - sa mi z tých čo má páčia najmenej ... 😎

traktor
30. apr 2010

mas viac...ale kukni kedy som tu dosla.....marnost to som taka ukecana?....sa mi to len zda, vsak...vsak ja tu ani nie som 😀 😀 😀

lucim
30. apr 2010

zuzina to vies, my sa tu vazne luuuubime ako kobylky 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 a neboj, unava prejde, zlpsi sa to s prichodom krasneho pocasia.

zmurkaz
30. apr 2010

no zas tak veľa toho nezjeme - len obed a večeru ... ale vďaka Bohu aj za to ... a spí furt jak za trest 😠 😀 😀 😀 😀 ..doobeda - tak hodku aj dačo - ale medzitým sa posadí, skontorluje, či je na mne a spí ďalej ... a od 14:00 - 14:30 a potom ju už ja nechcem dať ..čo nie je ťažké 😀 😀 😀 a o 20:00 spí 😉

traktor
30. apr 2010

zmurka ber....len ja som OBCAS zmetkar....tak bacha na mna 😀

zmurkaz
30. apr 2010

aj ja som unavko - jak taký kón 😀 😀 😀 ...ale čo už - keď deti vyrastú - teda už len Zuzanka - bo Jurko je už dosť veľký 😉 ...tak si to užijem a dospím 🙂

zmurkaz
30. apr 2010

sme dohodnuté Traki 😵

lucim
30. apr 2010

traky, fiiiha, ja som tu o 2 roky!!! dlhsie???? 😨 🙂

kocky a musim vam napisat, ze som tak rada, ze vas mam, ze sa tu mame .... ze ma tu chapete, ze sa tu chapeme , ze to co si povieme, tak aj myslime a ze ked nevieme ako to myslime, tak si to dovysvetlujeme, ze si doprajeme, aaachhhh jo, som tak tada, ze ste. 😅

zmurkaz
30. apr 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre