Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
24. máj 2010

ahojte babulenky 🙂

no weekend bol fajn..počko vyšlo, až na včerajšiu búrku, ked sme zrovna sedeli vonku..fotečky dodám neskôr 🙂 večer sme prišli, dieťa pospalo 20 min. v aute, čo už malo byť ako nočný spánok, tak sa mu dobili baterky a do 23h vymýšlal 😀

a dnes ráno sme tu tolko mravcov mali 🙄 tak som vysávala, a ked sa erik zobudí, tak ho šupnem k dedovi a pôjdem to tu vystriekať biolitom..bo to už aj na mňa moc, ked mi mravce po paplone lozia a dokonca mi jeden pod tričkom lozil 😠

ivka...neskoro som si prečítala 😀 ked som ti už IP poslala 😀

inneska
24. máj 2010

a za 10 min tu mám kočík 😵 práve mi kuriérka volala 🙂

traktor
24. máj 2010

ahoj mon 😉 ...a uzi si chlapceka, kym jej vlasky nedorastu 😀 😉 ...jej inka, to je super, potom hod aj foto kocika 🙂 ...inak ako citam aj u vas mravce..som myslela, ze len u nas... 😠 ..na porazenie..jeden den zlikvidujem, druhy den su nazad...ja uz nechcem mravceeeeeeeeeeeeee...a vraj ma prist teplo a s nim aj komare..tak zbohom.. 😠

monr
24. máj 2010

inn, super

o mravcoch ani nehovor, že zateplený panelák, začali nám pomedzi panel liezť mravce, tak striekam tiež. 😝

monr
24. máj 2010

trak hoj, ved si miška užívam. 😀

traktor
24. máj 2010

jaj mon aj u vas? 😅 ...tak to asi maju daku vypravu po vsetkych konikovkach ci co....a uzivaj, si uzivaj...aj ja by som ostrihala ale nam vlasky akosi nerastu... 😀

monr
24. máj 2010

mňa štve to, že normálne medzi panelom je diera, a normálne odtiaľ fučí. a mravce veselo tadiaľ prelezú, brrrrr

mišina to mala také divné, niekde dlhé, niekde krátke, tak sme ostrihali. 🙂

traktor
24. máj 2010

ja uz neviem...sme vyskusali uz vsetko mozne...nic na nich neplati..druhy den ich mame zas....my inak kazdy rok mame mravce...pod oknami mame zahradku tak stade...aj cez balkon..ale stale stacilo bud kriedou alebo nastriekat a bol pokoj...teraz su to vsak akesi odolne mravce...ale idu mi uz na nerffff velmi

monr
24. máj 2010

mne zvykli pomôcť tie malé domečky, mravce cez ne prešli a domov si nanosili jed. a pekne pokapali. len teraz nemám, tak striekam savom(xi nič iné doma neni)

traktor
24. máj 2010

ake domceky...to som nepocula?..pokukam dnes daco v meste...bo uz aj v matkovom kociku su 😠

inneska
24. máj 2010

tak kočík doma..rozbalím,ke derik vstane, nejdem s tým šramotiť..a jasne, sfotím..bez toho to ani nemôže byť 😀

nám vlásky rastú pekne rovnomerne, a nie moc rýchlo,tak asi skoro strihať nebudeme 🙂

u nás tiež zo záhradky popod balkonové dvere sa tlačia hnusoby 😠 ale u nás sa objavuvú každý 2 rok..neviem prečo 😕 ešte že sa ich nebojím ako pavúkov 😝 včera taký velký hajzlák ma čakal na vani, ked som šla do sprchy, skoro som zinfakrtovala, ale na tých 100% a do pár sekúnd zaberá biolit...tak ten je vždy po ruke 🙂

zmurkaz
24. máj 2010

Ahojky ....tak dnes nám prišli balííííčky 😵 😵 😵 ...niečo fajn - niečo nem 😠 ...ale šak záhrada znesie 😀 😀 😀 ...a boli sme so Zuzi v bankách - no bolo to hektické, ale zvládli sme 😉

inneska
24. máj 2010

aj včera v receptári dávali čosi, že sa to dá a mravce si to nanosia a potom pokapú...inak mravce prežijú aj rádioaktívne žiarenie, tuším aj atomový výbuch..sú to takí nezmary 😠

moni..a máš aj fotečku miška?? 😀

traktor
24. máj 2010

nas matko ma take vlasky ako cerstvo ostrihany 🙂 ....ale sak je chalan tak je to super...juuu tak kocik doma...tak prijemne skladanie, vozenie...to je parada 😉

inneska
24. máj 2010

mne došli gate pre mňa..3/4ťové..úplne super, som sa bála po mojich negatívnych skúsenostiach s kúpou nohavíc cez mmb..nikdy mi nesadli, ale tieto ako riť na šerbel 😀

a tu prší a prší a prší 🙄

traktor
24. máj 2010

mne na linke ked boli tak som presla octom a uz nie su... 🙂 zmurka a co si objednala?...no niekedy sa stane, ze na fotke krasne a pride rentuska jak fras 😠

inneska
24. máj 2010

ivka, len aby nemal maťko mravce aj v plienke 😅 aby ho neštipli..či to len červené štípu?? 😕

zmurka...všetko zvládnete 😉 a u mňa tak zväčša 50:50 dobré a sklamanie 🙄

traktor
24. máj 2010

tu neprsi ale je trosku zatiahnute, kym klepnem aukciu mozno aj zacne, a potom klepne mna 😅 😀 ...patko uz obleceny, a furt kedy uz pojdeme...tak musi pockat..

inneska
24. máj 2010

a udialo sa tu dačo cez víkend, ked som tu nebola?? ešte som nedočítavala 😅

traktor
24. máj 2010

in len cervene stipu...a do plienky nepolezu...oni len na sladke 😀 😀 😀 teraz su vyberave mravce 😀 😀

inneska
24. máj 2010

a kam to ivka idete??? som mimo obraz 😝

traktor
24. máj 2010

cez vikend nic take, malo lidiiii 😀

inneska
24. máj 2010

tak nesmieš dávať maťkovi papať sladké, aby nemal sladké hovienka 😀

inneska
24. máj 2010

tak možno aj dočítam...ale sa mi nechce 😝

traktor
24. máj 2010

patko mal narodky tak si ide vybrat darcek...furt prsalo, tak sme neboli, mm bol furt v robote...a patko chce sam, ze si nieco vyberie..

traktor
24. máj 2010

😀 😀 😀 😀

traktor
24. máj 2010

...ako sa vyjadril...sme uz stary aby sme vedeli, co je prenho dobre...chapes to?...prdel mala 😀 😀

inneska
24. máj 2010

tak to je iná hláška 😀 som zvedavá, čo nám naši najmenší zahlásia, ked sa naučia hovoriť 😀

traktor
24. máj 2010

nooo...cim dalej je to s tymi detmi lepsie...aj ja som zvedava 😀 😀 😀

inneska
24. máj 2010

asi idem na ten kočík mrknúť, som zvedavá ako dieťa na vianoce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre