Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
29. jún 2010

tak drzim palec, nech dobre nakupis, ja som tiez nakupovala teplaciky a natelniky na jesen, so natrafila na aukciach na babu co mala skoro vsetky veci z Nextu a predavala to po 4e plus minus, tak som minula 20cku ale som spokojna ze na doma mame hadam do vianoc vystarano 🙂

lucim
29. jún 2010

inak, ked si zvyknes na pecenie chlebika doma, je to pohoda, my to pravidelne pecenie flakame az teraz posledne 2 tyzdne ... doteraz sme na tom fakt frcali ... som si spomenula az teraz, ze som chcela dat piect chlebik. 😒 😝

lucim
29. jún 2010

nexty z druhej ruky mam rada aj ja. 🙂 dufam, ze budes spokojna. 🙂

majkas
29. jún 2010

ale sa tym vyrobkom tesim lebo kvoli Eckam ktore su podla mna nezapametatelne by som nemohla skoro nic kedze su vsade.... a najhorsie su veci ktore v zlozeni lepok nemaju ale kedze sa vyrabaju v zavode kde sa lepok vyskytuje tak uz maju upozornenie na obale ze mozu obsahovat lepok. a teraz to mozem ci nie?
ale uz som nasla aj dlhsi zoznam a medzi nimi su aj napr pastety co som si myslela ze nemozem atd. len to musim este prestudovat 🙂

majkas
29. jún 2010

juj ale je tam dlhy zoznam tych pekarnicie, asi skusim cez google, lebo cele sa mi to nechce preklikavat

lucim
29. jún 2010

maji, myslim, ze tie , co isli len okolo lepkovych vyrobkov by si mohla, pokial nemas zavaznu reakciu na ten lepok ...
akoze, chapem taketo upozornenie napr. ked ma niekto alergiu na arasidy az do anafilaktickeho soku, ze nemoze cokoladu, ktora okolo niecoho takeho presla ... ale takto ... to musis posudit ty sama. 😉

lucim
29. jún 2010

chod len po dobrych znackach 😉

majkas
29. jún 2010

cize eta a moulinex? 😀 este elektrolux mi nieco hovori ale skor sa mi to spaja s prackou 😀
no ale asi to necham uz na zajtra lebo mi klipkaju oci

a hej, kukuricne lupienky papam aj napriek upozorneniu 🙂

majkas
29. jún 2010

dobru nocku luci 🙂

raona
29. jún 2010

ahojte a dobru noc.. som len na skok, tak tiez pridam z dnesneho kupacieho dna aj foto 😉
a co sa nocnika tyka, tak my mame najnovsie take sedatko na wc misu, ked vidim ze tlaci, alebo ked pocujem ze viacej prdi 😀 , tak ju tam supnem, vykajdi sa a je to... cca viem kedy asi pojde, tak troska na to striehnem a vacsinou kajdime rano a aj po obede 😀 😀 😀 no ale nie vzdy sa mi to podariiii... to je jasneee.. a teraz ked je horuco, tak vonku ju nechavam bez plienky, ked sme doma na dvore, ale tiez myslim, ze si neuvedomuje ked cika.. iba sa tak cuduje, ked vidi barinku pod sebou 😀 😀 😀

ani3012
29. jún 2010

dobrú baby ! 😀 nečítala som vás,len som narazila na majkas príspevok,že sa lúči 😉

ani3012
29. jún 2010

@raona vám zakážem takéto fotky sem hádzať 😠 jááááj ! Aj ja chcem dvor !
Raz,keď budem veľka..... 😀 😀 😀
Malá je zlatá,ani si nespomenie na nehodu,že ? 🙂

raona
29. jún 2010

a sakra sa mi nenacitali tie co som chcela 😉 😠

raona
29. jún 2010

@ani3012 ejj veru nespomenieme 😉 😉 i ked chrasticka ostala 😉 😉
a ze mame dvor sme nesmierne radi.. a este k tomu ked nam nikto donho nevidi, tak si tu mozeme aj nahatí chodit 😀 😀 😀 😀

lucim
29. jún 2010

ani dvor je super vec, to fakt ocenujem, ja som bola donedavna panelakove decko tiez. 🙂
a raooooooooo javam zavidim ten vacsi bazen, v matkovom si len nohy mozem namacat... a
uz idem aj ja spat. dobruuuuuuuuuu 🙂

lucim
29. jún 2010

jeeeeee, krasne 🙂

raona
29. jún 2010

@lucim Roman schvalne kupil taky velky, a ja som pre malu chcela mensi... 😀 😀 😀 prvy krat som tam malu dala, tak revala ako odtrhnuta sa bala, ale potom sme jej dali tie lopticky do bazena a bolo po placi... a tak som rada nakoniec, ze mame tento velky bazenik 😉 😉

bruu Luci..

ani3012
29. jún 2010

@raona či malý či veľký,hlavne že nejaký je,nie ? Hlavne že sa deti majú kde vyblázniť 😉

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
29. jún 2010

Dnes máme 1. rok !!!!!! 😵 😵 😵 😵

Je to sranda,ale dnes -teda pred rokom sa narodili dva chlapci,ktorí mali termín 16.7. ale sa asi medzi sebou dohodli a obaja prišli potešiť svoje mamičky o 16 dní skôr 😉

@kuchy porodila 30.6.2009 synčeka Matyáška s váhou 3330 gramov a "vysoký" bol 50 cm. 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kuchy/album/......

@zuzu_z porodila tiež 30.6. 2009 ale Jakubka s pôrodnou váhou 3000 gramov a dĺžkou 49 cm 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzu_z/album...
zaujímavé čítanie vo fotoblogu 😕 😀

zuzinaaa........30.7....................Michaela oslavuje presne 11 mesiačikov 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Melánia, Vlastibor, Vlastimír, Šárka, Vlastimíra
Meniny oslavuje v ČR: Šárka, Melánie, Teobald, Vlastimír, Vlastimíra

Gratulka od júloviek k rôčku a samozrejme aj Miške k 11 mesiačikom 🙂

kuchy
30. jún 2010

@ani3012 : jeee, děkujeme za připomenutí, dnes jsem se ve 4: 40 probudila 😀 Asi podvědomá vzpomínka , šla jsem se kouknout na želvičku Matyáše a spala dál 😉 😉 😉 Ten čas ale letí 🙂

I druhému rychlíčkovi Kubíčkovi vše nej k ročku😀

kuchy
30. jún 2010

a včem oslavenečkům... 🙂

zuzu_z
30. jún 2010

ahoj holky...
všem ostatním oslavenečkům gratulujeme k roku :-*
a moc děkujeme všem, kdo si vzpomněli... diskusi už nestíhám, ale zmínka o mně mi v téhle nové verzi vyjela jako první 😉 takže ještě jednou děkuji
Kuchy Matyáškovi vše nej a já se taky vzbudila ráno, popadla jsem kameru a foťák a letěla jsem dokumentovat 😀 to je sugesce... 😀
já od probuzení v krku knedlík a tlačí se mi slzičky, je možné že ten rok tak rychle utekl?

anavi85
30. jún 2010

@raona krasne fotecky 😀

brusinka.pusinka
30. jún 2010

krásné letní raníčko a všem sluníčkám jak včerejším tak dnešním jen to nej nej nej do dalších krásných dnů a jen lásku zdraví a ty nej rodiče 😉cmuk 😵 😵 😵 😵

jinak v albu jsou nové fota kdo chce může kuknout 😉

lucia32
30. jún 2010

Dobré ránko....Matyáškovi a Kubíčkovi gratulka k 1. rôčku....Miške všetko naj k 11. mesiačikom 😵

Od včera sme majiteľmi dvoch horných zúbkov...bol to dlhý boj, trval 9 dní 😲 😀

brinzulka
30. jún 2010

vsetko naj deturence zlatunke...

monr
30. jún 2010

všetko naj oslávencom,
k 1 rôčku veľkú pusu.
k 11 mesiačikom mišinke tiež. 🙂

náš najnovší stav po poradni. 8520, 72,5cm. a dve včeličky do nožičiek. teplotka od večera len okolo 37, snáď to tak aj vydrží.

pa babuľky, už aj staršie dietko doma zo školy, idem vymýšľať program. papa

asparaguska
30. jún 2010

@ani3012 tomu mäsu a párkom, skús opačne upeč párky a mäso uvar... 😀 😀 😀 možno sa ti mäso nescvrkne a párky nenafúknu... 😀 😀 😀

blani2
30. jún 2010

Ahojte bambulky,

letí véélká gratulace dnešním oslavencům 😵

@lucia32 gratulka k zoubkům!
@monr krásné míry, další modelka 😵 ať zvládne Miška tu reakci co nejlépe.
@lucim nakonec jsem nekoupila nic. Už jdu najisto po košili, ale neměli podle mého gusta. Kubíček začal nervačit v kočárku, tak jsme koupili nektarinky a šli se živit do parku 🙂

a krásné koupací fotečky máte. To mi připomíná. Dnes jdu pro mini bazének. Rozbalíme u pradědy na dvorku a budem se čvachtat pod meruňkou. Jen co ta rýmu bude už konečně fuč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre