Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wydata
3. sep 2009

mon ece e e a co ty?
sledujem to ale cez net no zatrial nist..

rius ja ale vazne nist...vecer sme dai biogaiu a mozno to jej to uvolnilo ale co ja? 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

no a teraz ho "tyram hladom- jedol o 8 ttrochu a po 9 dost, a uz si zurivo zuzle ruku 😝

sorry, nenapada ma praca na doma, ja to mam v mojej oblasti, cize teraz sabude otvarat a potom bysom mozno niekedy na zastupovanie a neskor na pol uvazku mozno .... alebo pomoct s administrativou, objednavkami ...

typ - minule som batikovala tricka a drahy sa ma pytal, ci sa tym nechcem zivit ... kam by sa to dalo predavat? 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

ahojte maminy

od rana vas len čítam... a teraz to žieňa moje tuším naozaj zalomilo..

bože, my nemáme ešte stále normálny režim... jeden deň tak, druhý tak... ale to bolo tuším aj na začiatku tehulkovania.. jeden deň zle druhý dobre 🙂))

ale s uspávaním už nemáme problém 😀 zachránila nás šatka a hajanie na brušku. ťuk ťuk ťuk na čelo, nech nám to dlho vydrží.

lucim
3. sep 2009

ale nachvilu som ho rozptylila, uvidime dokedy, normalne mava 3hodinovky, ale obcas chce castejsie. moj maly budha. 🙂

to bol typ pre vas ... ja neviem, ci by som to chcela robit vo velkom .. sebe - to je zabavka 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

samyyyyyyyyyyyy ahoooooj, my tak isto ... denny rezim - co to je? vcera cele doobedie prespal, len s prestavkou na kojenie ... dnes je skoro stale hore ... ale vecer satka, hop hop fit lopta a spinkame, vecer som sa tesila jak mala, som to tu uz pisala, ale matko sa vecer smial, rehotal, co si uz nepamatam kedy bolo naposledy. 😉
ti nas isu fakt prepojeni. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

monr - eluška vytuhne v šatke, a keď ju vyberám tak sa trošku preberie, ale ukecám ju - no a niekedy sa ešte stane že ju musím vybrať s postielky a trochu pomojkať. ale to stihnem väčšinou skôr ako sa úplne rozoberie. takže ani neplačeme, ani nekňučíme... mám to skrátka pod kontrolou 😀 😀

lucim - a ako ste na tom s pasenim koníčkov? viem že na to máme ešte čas, ale keď sýkorka naša len teraz objavila polohu na brušku :( a navyše... nemám sa s ňou kedy normálne bavkať, cvičiť a tak... my po jedle musíme byť aspoň pol hodku vo vzpriamenej polohe - čiže na rukách. ak ju dám do šatky tak zalomí a už sme sa dohrali 😀 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

monr - oproti tomu čo bolo doteraz, je to neskutočný pokrok... sme ju uspávali niekedy aj do polnoci... a len sa vrtela a plakala a vrtela a plakala... no hrúúúúza.. teraz je to pokladík, len nad ránom sa jej potom už asi moc nechce hajať, tak mrnčí a stoná a vzdychá...

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
voskovka
3. sep 2009

AHOJTE,MY SME po očkovani včera ´v noci vykakali až po bruško a dnes pre zmenu až po chrbatik 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

ozááááj - videli ste septembtové Dieťa??? juuuu máme tam fotkúúúúú 🙂))))

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

monr - presne tak. má zavreté oči ale priotm vydáva teké zvuky že to musia až na prízemí počuť 🙂)))

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
voskovka
3. sep 2009

akurat som ti chcela pisať samay-že sme videli🙂 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samayka
3. sep 2009

😅 😅

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
3. sep 2009

holky, je jedna robota na 😀 doma.......

traktor
3. sep 2009

ahojte tak matej ma 6540g tekze matej a matej vyhrava luciiiiiiiiiiim, tak vam gratulujeme a od dnes zvysime matkovi davku 😀 😀 😀

traktor
3. sep 2009

kukam dieta a samyktore je to tvoje? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre