Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
19. sep 2010

@nykyta ...no ja som sa strašne bála čo bude keď budem mať druhé ... Jurka somsi kompletne odležala - tak som myslela že aj druhé také bude - a nebolo - na šťastie - je to veeeeľmi individuálne (sme si všetci na 100% mysleli že bude komplikované tehu -a nebolo až na pár malicherností 😉 )
@ani3012 ...to naši si požičiavajú - len Jurko si myslí, že mu malá robí naschvál čo ona ešte ani nevie 😅

nykyta
19. sep 2010

no koceny bolo mi potesenim byt tu s vami 😉 🙂 idemeste s trhacmi von a pak do postele za mackom 😉 prajem vam peknu a dobru nocku 😔 😔 😔 sladke snicky 😔 😔 😔

ani3012
19. sep 2010

@nykyta dobrú noc !
Veď aj aj už pôjdem,lebo ráno škola volá! 🙂
Dobrú noc Zuzka ! @zmurkaz

a dobrú noc všetkým,čo nás čítajú ! CMUK !

ani3012
19. sep 2010

@nykyta dobrú noc !
Veď aj aj už pôjdem,lebo ráno škola volá! 🙂
Dobrú noc Zuzka ! @zmurkaz

a dobrú noc všetkým,čo nás čítajú ! CMUK !

zmurkaz
19. sep 2010

@nykyta ...dobrú 😉
@ani3012 ...ideš spinkať? ...dobrú 😉

...ja tu ešte postraším 😀 😀

zmurkaz
19. sep 2010

...aaa odstrašila som ... nachystám veci na zajtra a hor sa na nový deň 😉 ..pa pa 😵

raona
19. sep 2010

bru noc babule

ani3012
20. sep 2010

dobré ránko ! 🙂

lucia32
20. sep 2010

Dobré ránko...krásne ste sa čítali...včera ste mali plodný večer 😉 ...my kukuk Talentmániu a CS ma talent...kvôli deťuchom...preberali sme všelijaké rodiiné záležitosti (mm došiel z piva 😀 ) a vyberali meno pre psíka...ak nebude mať svoje, tak sme sa nakoniec zhodli na RONY...už vidím ako ho volá Nataly 😀
Zrušili sme postielku, bo malá si v noci vždy obuchovala hlavu a natrepkali do spálne posteľ...
Čiapočku som dokončila, ešte dorábam kvietočku....postup mám zbehnutý už len kúpiť normál vlnu a môžme spustiť manufaktúru, lebo z toho čo som hački hački je tuhá ako betón 😝 😀

ani3012
20. sep 2010

@lucia32 ale Natalke sa postel páči,že ? veľká slečna už je z nej 😵 A maminka má šikovné ručičky,krásna čiapočka...budeš aj predávať ? Som v poslednom čase tu na nete toho veľa videla

lucia32
20. sep 2010

@ani3012 jj páči sa jej, ale v noci aj tak lezie ku mne 😀
Predávať ani nie, možno čo ja viem? Skôr ako bonus k niečomu z bazárika... možno a známym, uvidím... 😉

monr
20. sep 2010

ahojky,
len nakuk
sa ospravedlňujem, že som večer zmizla, som ani comp nestihla vypnúť. miška sa zobudila so soplíkom, tak sme sa celú noc trápili, prechádzali, odsávali,
teraz zabúvala na ruke, tak neviem dobre písať.
pa všetkým.

lucia32
20. sep 2010

@monr ahojky...ako sa má Platón? 😀
Miške nech sa čo najskôr polepší....soplíky nič moc 😝

lucia32
20. sep 2010

Hotovo 🙂

ani3012
20. sep 2010

jéééj ! Krásna 😵 máš šikovné ručičky.

@monr idú vám zúbky,či nejaká choroba ?Evička tiež soplí,cez deň treba hodne odsávať,ale v noci spinká dobre.Síce bola o 4 hod. hore,ale to chcela len pohladkať,volala na mňa par krát a o piatej zaspinkala.

monr
20. sep 2010

@lucia32 krásna čiapočka. Platónovi je sveta žiť, pokiaľ je Miška ďaleko, ho naťahuje, trhá chlpy 😀

@ani3012 aj idú zuby, ale včera sme boli vonku, a dosť fučalo, mala som ju v šatke na chrbte, tak predpokladám, že z toho. Snáď rýhclo prejde, bo v stredu a štvrtok kika vystupuje na jarmoku, tak nech ju má kto ísť vyprevadiť.

monr
20. sep 2010

@ani3012 Evička spáva v inej izbe?

ani3012
20. sep 2010

@monr áno,museli sme to spraviť tak,aby si mal Patrik kde písať úlohy.tak máme teraz detskú izbu-kde je Evička a Patrik a my spávame v obývačke-rozťahujeme sedačku. A je to tak lepšie.Ako pre Patrika tak aj pre malú.Budí sa menej, niekedy vôbec. (možno aj je hore,ale ja spím 😀 )

traktor
20. sep 2010

ja len na skok, vcera mi zamrzol net 😠 ..ale vecer docitam a odpisem na vsetky odkazy a IP 😉 ...jedna velmi smutna sprava ☹ ..som tu minule spominala, ze mam tu konikovsku kamosku, co sa jej predcasne narodil adamko...tak adamko je uz anielik...maminke posielam vela sil ☹ ...sme boli dnes na poradni vaha 11200g..neviem kde, vsak je jak spageta..dlzku sa nepodarilo zmerat, lebo reval ako najaty...doktorka povedala, ze je to nasledok toho co ho vtedy pichali v nemocnici...vtedy co sa im ani na 10 raz nepodarilo zobrat krv 😠 ...ze tak vystresovane dieta este nevidela...rucky sa mu triasli, normalne znicene dieta.....musela mu pichnut injekciu na upokojenie ☹ ...strasne cosi...sme zaockovany do rucky a vzala nam zas krv , zajtra budu vysledky..ta hrcka stale nezmyzla a vidno ju...tak ze ci to nebude toxoplazmoza..ci nemame macku, tak nemame..tak verim, ze to bude dobre...

ani3012
20. sep 2010

@traktor samé smutné správy ☹
anjelíčkovi Adamkovi posielame svetielko do nebíčka ,je to hrozné ,keď zomrie dieťatko 😔 😔 😔

Chudiatko ...to teda musel byť naozaj véééľmi na tom zle,keď mu aj injekciu pichala. Je mi ťažko z toho a to som ho pritom ani nevidela. S tou hrčkou ste boli aj u inej lekárky ? Si teraz nepamätám,že či si písala a ja čítala

lucim
20. sep 2010

Aaaahojte zlatinka, 😉
som sa chviku neozvala, mali sme navstevu ....
@traktor to mi je luto maleho anjelika adamka 😔 😨

a vy ste take potvotky, @inneska sem hadze nejake foto rucnych prac, @lucia32 sa do toho hned vrhne, a aha, co potom mne z toho vznika 😉 (este treba podsit flisom alebo bavlnou) 😝 😵

lucim
20. sep 2010

a ze aha - treba to foto aj vlozit, ze?
a idem vas docitat, tusim ste boli vcera kecalkove kecalky 🙂

ani3012
20. sep 2010

@lucim no ten je krásny !
ja tu @brusinka.pusinka asi roztrhnem. Najskôr tu chodí s receptami od výmyslu sveta,teraz zase štrikuje a háčkuje...to akože ma chce donútiť k domácim prácam či čo ? 😠 😀 😀 😀
Ale nie,ja len v dobrom ,no čo keď ma to nebaví. som skúšala ešte ako dieťa hladko-obrátko ,povadila sa maminka so susedkou,lebo každá ma chcela inak učiť a tak som to nechala tak

a som zabudla povedať.Že včera som bola vo vedľajšej dedine a na križovatke stál chalan asi 16-17 ročný a stopoval.
bolo mi ho ľúto,lebo viem,že autobus už do mesta nejde,tak že ho zoberiem.
No a on na mňa : Zoberieš ma do Malaciek ? (ani pozdrav,hneď aj tykal) a si sadol.
Vravím mu že áno.
Na to sa pýtal,že koľko je hodín. Ja mu : ty máš vypité ?
že nemám !
Tak som ho z auta okamžite vyhodila,bo vypité som necítila,ale 100% bol nafetovaný alebo čo.
Najskôr z auta ani vystúpiť nechcel ,ešte ostal drzejší,že aby som už išla a odviezla ho. Ešte kúsok a asi by som sa neudržala a keby som musel vystúpiť z auta,tak ho tam tuším aj 😠
Tak stopárov už neberiem...a to som predvčerom tiež viezla jedného mladého zase z Malaciek do dediny a on bol normálny. Tak ako že zastavím,veď aj ja som bola mladá...ale už nie.
Keby bol nejaký agresívny,tak neviem čo by som spravila.
Ja sa musím tuším všetko zažiť,aby som sa poučila 😒

lucia32
20. sep 2010

@traktor to je smutné 😢 další anjelik ☹
@lucim šikulka šikovná...Maťko je v nej fešáčik 🙂 ja mám už kúpenú fialkovú vlnu a idem sa vrhnúť opäť na to 😀 A potom aj tú tvoju, bo vlny sa určo zvýši 😉
@ani3012 ty si taká dobrá duša 😉

kuchy
20. sep 2010

Ahojky,
moc děkujeme za milé gratulace, už jsme spolu všichni doma 🙂

lucim
20. sep 2010

@lucia32 ty si tiez sikulka, ta ciapocka je nadherna 🙂 🙂 🙂 a natynka na elkej posteli maly lumpik 🙂
ja uz mam ciapku aj podsitu flisom .... zlikvidovala som staru lekarnovu vestu, mam ich dort, budu mat nove uplatnenie ... chystam sa a na rukavicky .... a potom este neviem na co, nejak ma to hackovanie chytilo ... toto som spravila od vcera obeda. 🙂

@ani3012 diky diky 😵 a stopari - ja som svojho casu dost stopovala , potom neskor som brala aj stoparov, mala som taky pocit, ze to musim vratit, vlastne som nemala ani ako stopar, ani potom z 😵 u skusenost .... ale teraz uz by som asi nikoho nezobrala ... predsa len - matka, matulo ma potrebuje ... co keby ... neviem ...

lucia32
20. sep 2010

@kuchy krásna foto...aký je Matyášek veľký brat....blonďavý anjeik 🙂 a prezradíš nám meno bábätka? 🙂

kuchy
20. sep 2010

Ahojky....moji dva kluci....starší Matyáš a malý Tobiáš 🙂

lucim
20. sep 2010

@kuchy hned som ti chcela pisat, len sa mi tako zobudil - moc moc vam gratulujem, Tobiasko, vitam tam edzi dobrymi ludmi na krasnom svete, v skvelej rodinke 🙂 moc vam to pristane. 🙂 🙂 🙂
ako sa citis?

lucim
20. sep 2010

v hotovej ciapke ... ale nie som spokojna 😒 , sa mi najprv zdala volna, teraz kratka, na uska to uplne nedolieha, tusim budem musiet urobit dalsiu. 😉

lucia32
20. sep 2010

@lucim ale aspoň máš natrenované 😀
Ja idem zobrať háčik a začať dalšiu...dnes mám rušno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre