Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
15. aug 2009

monr ja vim, ale je to hrozny pocit kdyz dite tak rici a nechce se uklidnit 😅 ale posledni pomoc je vzdycky prsicko 😀 jeste ze je mame co? 😉

gabi me prijde ze misto aby se intervaly mezi kojenim zvetsovaly kdyz dite roste tak u nas se spis zkracuji 😅 ze 4 hodin na 3 😕 snad to nebude pokracovat a v pul roce skoncime s hodinovymi intervaly 😀
jinak ja mam rano prsa jak kameny kolik je tam mlika 😵

holky taky mate podobny stavy? casto se mi v noci zda ze je mala v posteli a vzdycky na manzela vybafnu at da pozor ze ji zalehne anebo si myslim ze je porad u nas v posteli a kdyz se poradne proberu tak zjistim ze je mala v postylce a krasne spinka a ja si ani nepamatuju ze jsem ji tam davala.....no pakarna uplne mi to leze na mozek 😀 manzel uz to bere tak nejak jako soucast noci 😀

gabrielkabj
15. aug 2009

no ja ked nezaspím pri kojeni v noci tak ju prekladam do postielky a ked zaspim tak je pri mne na mojej polke posteli tak mm može kľudne spinkať ale už ho aj pušťam k PC tak dobrú nocku baby zajtra dufam nakuknem pa pa pa

aspine
15. aug 2009

gabi dobrou 😵
my jsme asi predevcirem usnuly obe dve pri kojeni najednou 😀 ale ja se vzbudila prvni! 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

erik večer spí v postielke, potom v noci si ho už nechávam u seba 🙂

aspi..môže byť, že je človek taký zblbnutý, že ani nevie čo robí..proste si stále v strehu, aby sa jej niečo nestalo..syndrom nás mamičiek, strach o dieťatko 🙂

inneska
15. aug 2009

gabi, mon...dobrú noc vám prajem a kludnú 😉

aspine
15. aug 2009

inn co probio? pozorujes neco?
ja mozna trochu ze je ji lip...ale zase se nam to kreje s ti ze se ji vraci to mlicko nahoru ale zkousim ji kojit ve svislejsi poloze a uz se tolik necuka jako driv 😅 a jeste k tomu ty nase kalhotky na klouby....nekdy nevim jestli se kvuli prdikum vzteku jen kvuli nim samym anebo kvuli tomu ze je zafixovana a nemuze se tolik vykopat nozickama aby ty prdiky vyhnala 😅
takze nemam moc sanci poznat jak probio zabiraji 😕 ale je pravda ze uz tak casto nebojuje jako driv 😉 tak snad to nejak ucinkuje 😎 klep klep

inneska
15. aug 2009

aspi...práve som to spomínala dnes, že zatial zmenu nepozorujem...práve včera sme celkom dosť grckali a 3 deň sa sám nevykakal...čo sa mu predtým aspoň občas podarilo, ale poprdkávame...a lucim napísala, že treba dať probio čas 14 dní, než začnú účinkovať 🙂 tak budem čakať 🙂

a my balíme naširoko a musím dávať 2 plienky látkové na pampersku, tak erik má tiež dosť naširoko nožičky a možno aj preto tiež mu to tak nejde ako by malo...ešte tak budeme baliť do novembra, teda 3 mesiace 🙄

aspine
15. aug 2009

14 dni? 😅 no tak to teda musime vydrzet a ja doufam a verim tomu ze zaberou 😉
nevykaka se sam? chudinka malej, ale ono se to urcite spravi neboj 😉
to my kakame o sto sest...zrovna dneska na tom vylete se tak pokajdila ze zase plina nestihala 😕 tak jsem ji musela prevliknout jeji hodobozovej oblecek za normalni hadrik 😀 a letela jsem to hned vyprat 😅
nastesti tohel resit nemusime....

takze taky balite nozicky? je to otrava vid, ale hlavne ze jim to pomuze. a vam nedali neco podobnyho jako nam? staci balit pliny? no tak v tom aspon neni nase Margareta sama 😉 ma kamose 😵
my jdeme na kontrolu na konci zari (ve 14 tydnech) a doufam ze nam reknou ze je to v poradku a uz kalhotky nebudem potrebovat..... 😅

zkusim dat par fotecek z dneska 😉

inneska
15. aug 2009

u nás orto dr káže baliť do 2 plienok každej mamičke, a ked nám v blave povedali, že ten jeden klbik nieje úplne taký ako by mal byť(tento náš dr povedal, že je ok), tak poctivo balím, aby som niečo nezanedbala, tie 3 mesiace vydržíme 🙂 a otrava to je baliť, a určo aj pre erika to nieje príjemné...len neviem ako budem baliť o mesiac dva, lebo teraz ledvo zapnem najväčšie poštolky 😅
kakáme len s pomocou rr...dúfam, že sa to po tých probio zlepší, ale doki mi povedal, že je to zatial v poho 🙂

a chceme foto, tešíme 🙂

aspine
15. aug 2009

inn jo jo je lepsi balit nez potom aby mel mrnousek problemy a 3 mesice utecou jak voda 😉 a oblecko budes muset holt koupit jak na rocni dite 😉 😀

tak jsem pridala nejake to foto 😵

uz se taky loucim a mazu do sprchy. mejte se krasne a preji klidnou noc 😉 paaaa

inneska
15. aug 2009

aspi..markétka je strašne krásnučká 😵 😵 😵 a oblečko, ani navrav...ako som začala baliť, kopec vecí je malých 😅 ideálne bodynko je 74 😕

a dobrú nocku 🙂 idem aj ja ...papaaaaaaaaaaaa

perla200
15. aug 2009

no my sme sa zobudili hladní a zaspali.... baby vy vsetky kojíte?

inneska
16. aug 2009

ránko 🙂

o 7, ako obvykle, po 2 hodinovom pučení a tlačení Erika som mu šla pomôcť s rr...zvihnem mu nožičky a taká gejzír z neho vytryskol 😀 tak dnes sme zatial bez rr 😎 teraz mi podriemkava na rukách 🙂

inneska
16. aug 2009

perla.. o 1 sme spali, aspoň my, kojili sme o 2 🙂

adka12
autor
16. aug 2009

Dobré ránko, aj my sme už hore 😵
Prebalený, urobená ranná hygiena a samozrejme napapkaný.
Perla ja nekojím - papáme Nutrilon 1 HA
Inneska tak super, ked ste bez rr. Neboj, však ono sa to upraví a bude všetko OK a na rr si už ani nespomeniete 😉

Inak babule mám na predaj plienky Tesco mini tie fialové 3-5kg po 7€.
Ak by ste mali niektorá záujem tak mi napíšte do IP.

inneska
16. aug 2009

ahoj adka..ja som rada za každé jedno vykakanie bez rr 🙂 len ešte keby sa tak dlho netrápil tým tlačením 😅 a plienočky by nám boli malé, inak by som zobrala... 🙂 lebo sa míňajú ako keby sme ich jedli 😀

inneska
16. aug 2009

ja som si pre tú srandu začala zapisovať, kolko plienok minieme...takže vám môžem presne povedať, kolko ks sme zatial minuli 🙂 268ks, teraz mám otvorený 5 balík 🙂

inneska
16. aug 2009

269 😀 zase sme kakali 🙂 ale s pomocou rr 🙄

josifek
16. aug 2009

krásné sluníčkové rámo srdíčka přejeme 😵

vinka
16. aug 2009

Ahojte baby.Joj musím sa vám vysťažovať.Mala som včera zlý deň.Stratila som tewlefon a ešte mi nešlo zablokovať paušál.Lebo ten servis zákazníkov je tak super. 😢 😢 😢 Joj som si aj poplakala.Muž ma vyziapal,že čo plačem ved to nebolo moje dieťa.Ale bol nový mal len 3 mesiace. ☹ ☹ A našiel ho niekto lebo sme volali a už ho niekto vypol. ☹

alexarisko
16. aug 2009

caute zienky, tak aj ja sa musim pochvalit svojou blbostou ako som si vcera v noci dala s mangom pri filme za dve hrsti popcornu a mangel na mna ze to mozes, ked kukuricu nemozes? a ja ze do kelu, som ja ale tava, tak som si to neska rano uzila za secky drobne az som nakoniec musela dat rurku a uz je snad dobre, chuda moje , cera sme boli na kolibe, bolo naaadherne 🙂 hodim fotecky

josifek
16. aug 2009

No tomu se Vinka říká den B - jako blbec 😉 ale vše bude dobré 😉 dneska ti posílám sluníčko a voňavý dník 😵 😵 😵 😵

inneska
16. aug 2009

vinka...tak to je smola...ale zober to tak, bol to len telefon, aj ked nový..ked sa nič horšie nestalo...zoženieš druhý telefon a bude fajn 😉

josi...už máte navarené?? či sa ešte len obedík chystá? ja som stihla len rajčinovú polievočku a mäsko dojeme zo včera(teda vlastne z predvčera, mám v marináde namočené) 🙂

alex...takže ani popcorn nem? aj ked je to vlastne kukurica...tak snád je už lilinke dobre 🙂 a čakám na foto 🙂

josifek
16. aug 2009

Inesko my už máme navařeno dělala jsem zapečeného pangasiuse v koprovo- smetanové omáčce a brambory, a polívečku máme mléčnou se zeleninou a ovesnými vločky,a puding s piškoty a s kompotovanými třešněmi se chladí v lednici 😉
Alex to je fajn že si užíváte a malá to zvládla pěkně 😉

alexarisko
16. aug 2009

Foto hodene, popcorn vyradeny, zas raz mam pocit ze mi ostava tak suchy stary chleba namoceny vo vode, a potom sa necit jak prasa 😀 Si pamatam jak ich babka krmila ked som bola mala, teraz, kebyze este nejake chova, tak sa k nim proste pridam, klaknem a pustim sa do toho

leniccka
16. aug 2009

caute babule, tak ja som pred chvilkou vstala, nakojila som malu pomedzi to som sa aj ja napapkala a mala zase zalomila 😀 😀 😀

alexarisko
16. aug 2009

Leniccka , machrujes? moja mala mi nezalomi jak je den dlhy a napapam sa len ked manzel vstane okolo druhej a so strasnymi poznamkami sa mi nakoniec uraci urobit nejake ranajky, mozno, dufam , malastale visi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre