Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
9. nov 2009

Naty sa tiež odráža nožkami a podhadzuje prdelkou 😀
Hadimrška je dobrý 😀

monr
9. nov 2009

čaute žienky
oslávenčekkom malým aj veľkým všetko len to najlepšie

inn a eričkovi špeci veľká gratulejšn, veď len nedávno sme boli v pôrodnici, a už má 4 mesiačiky 🙂

držte nám palce, v stredu ideme predsa na sondáž, už sa tomu nevyhneme ☹

lucia32
9. nov 2009

Ani ani my sa ešte neotáčame 😕 , a Evička nie je až taká "stará " ako sa zdá 😀

lucia32
9. nov 2009

Monr...ahoj...čo to? Nejak nie som v obraze...reflux či čo?

blani2
9. nov 2009

Ani, klid, každé mimi je originální a může se klidně stát, že se i nějaká vývojová etapa přeskočí 😉 Vše přijde, až bude ten správný čas. Hlavně ať je maminka klidná a v pohodě.

Ahojky Monr 🙂 no myslela jsem na tebe. Už bylo na čase. Ber to pozitivně. Skoční útrapy s kapáním. Já jsem zastáncem spíš časnějšího průplachu. Bude to chvilička, Miška se pomazlí a bude vše zapomenuto 🙂

Luci, Kubík vyhodí nohy ke stropu a pak s nima práskne o zem. Strašně se tomu chláme. Nejlepší je, když tak lítá v noci pytel v postýlce 😀

monr
9. nov 2009

lu, sondáž očiek, už sa nám to tiahne od narodenia

a ani my sa neotáčame, lenivec malý

monr
9. nov 2009

blani, dokina to odkladala kvôli streptokoku, stále má nález v očku
len škoda, že musím byť pri tom, budem ju musieť držať. ale beriem to pozitívne, snáď to pomôže

monr
9. nov 2009

blani aký je Kubíček smejko. 😉

blani2
9. nov 2009

Monr, to mi ušlo 😔 to nemají sestřičku na držení? To se divím, my rodiče raději vykazujeme z ordinace. Kubík to absolvoval 2x. Pravé oko už je v pořádku, levé trochu zlobí, ale mělo by se to zlepšit věkěm, jak kanálek poroste.

monr
9. nov 2009

blani, je tam jedna sestrička, ale aj výtere ju musím držať, ona sama ju neudrží.

blani2
9. nov 2009

Monr. je je 😎 pohodář, jen aby mu to zůstalo.

monr
9. nov 2009

som rada, že to máte lepšie, ja tajne dúfam tiež že sa to zlepší, a teraz nasvecujeme aj bioptronom.

monr
9. nov 2009

blani, zostane, neboj 🙂

lucia32
9. nov 2009

Mon...tak nech to máte rýchlo za sebou a nech sú už očičká oukej 😉 Včera som si niečo o tom čítala 😅

monr
9. nov 2009

lu, dík. 🙂

blani2
9. nov 2009

Monr, budu na Mišku myslet 😵 Jen nepřestávej masírovat i po sondáži. Do půl roku se většina potíží s kanálky upraví 😉

a co Miška, jak se jinak máte?

monr
9. nov 2009

našu malú voláme pitbull, zahryzne a nepustí. teda zacvakne pusu a nepustí. sa na nej dobre smejeme 😀

monr
9. nov 2009

blani vďaka, inak je všetko oki. 😀

monr
9. nov 2009

normálne si pripadám ako prvorodička, vôbec si nespomínam, čo a ako som robila s kikou, ani príkrmy, koľko kedy vážila a tak, teraz to máme všetko odznova. dokonca nai to slintanie, čo má miška si vôbec nepamätám. no čo som za matku? 😀

vendulacky
9. nov 2009

ahoj blani, emča mi právě sedí na klíně a kecá mi do psaní🙂a že děkuje za pochvalu videa🙂
Jinak se máme fajn 😉
Doufám, že u vás už je taky líp..tak vy se jedete na týden vykrmovat? 🙂

A jak se jinak všechny máme? Už někdo přikrmujete? My chcem až od toho 6m...

monr
9. nov 2009

vendy, my tiež asi až od šiesteho. 😀

vendulacky
9. nov 2009

Jinak my jdem taky od pátku na plavání, jsem zvědavá... 😕
monr 😀 však už je to pár let 😀 ..taky vám přeju, aby se vám očička uzdravily co nejdřív 😉

jo jinak, mám bolavý bradavky jak po porodu. Teda žádný ragády, ale emča si je zvykla nějak žužlat nebo co...taky asi tejdne kojím v noci bez světla, tak u toho obě usnem a probudíme se třeba až za hodku a v tu dobu mi je asi žužlá, potvora...tak zas skučím jak za starejch časů 😅

monr
9. nov 2009

ven, si to užite
veru, 7 rokov je dosť,
to žužlanie, my tiež pri tom v noci spíme, ale zatiaľ je zlatá a pustí keď sa naje a spí ďalej, to len na večer má takú mániu ožužlávať, ale zatiaľ jemne.

lucia32
9. nov 2009

My asi od 4 tého...alebo od 5 teho? Vraj od 5 je lepšie kvôli alergiám..

monr
9. nov 2009

lu, 😉

monr
9. nov 2009

dneska som robila prvýkrát guláš, snáď bude aj jediteľný 🙂

vendulacky
9. nov 2009

Já jsem četla, že kojený děti od 6m, kojený + dokrmovaný flaškou od 5m a flaškový můžou od 4m...asi to je všeobecný pravidlo, ale je to na každém...každopádně doktor říkal, že můžem od ukončenýho 4m, ale je to na každým...

monr
9. nov 2009

a idem uspávať malú, nejaká je trucovitá.
majte sa pekne 🙂

vendulacky
9. nov 2009

monr, hihi, tak tu nejsem sama prvnička ve vaření 😀

....mně se tak nic nechce....jsem dneska nějaá nezorganizovaná...venku chčije a chčije....

vendulacky
9. nov 2009

mám hov. maso na polívku, tak asi půjdu uvařit...emču hodím na deku a budu jí vyprávět postupy vaření 😀
..co už s náma..?..pak by mohla u dalšího kojo na chvilku vytuhnout a maminka si hodí kopejtka na stůl, udělá si latte a koukne na net co kde a jak...
vyberu pračku, pak pomalu koupání, uspávání a vyřazování v superstar 😀 ..oukej, náčrt odpoledne a večera by byl 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre