Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
23. dec 2009

josi. dakujeme 😉 😉

josifek
23. dec 2009

my sice hryžeme jak tazmanský čert ale zuby v dáli v nedohlednu 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
23. dec 2009

Josi ahoj....
Zmuri....naša ide spať okolo 8, okolo pol 10 vypije trochen mlieka, cca 60 ml...okolo 1 je hore zasa, potom okolo 3, ak má dobrý deň zaspí, ak nie, zvyčajne sme 2 hodky hore...budí sa okolo pol 7 😝 , potom zaspí okolo 8 potiahne takú pol hodku-až hodku a tak dookola celý deň, dokopy spí možno 2 hodiny 😝 , iné je to vonku, ale teraz boli mrazy, tak sedela doma 😉

lucia32
23. dec 2009

Malka...gratulka k zúbkom 🙂

monr
23. dec 2009

bré dopoludnie
gratulko oslávencom aj k zúbkom

malka18
23. dec 2009

josi: ani sa nenazdáš a budete aj vy pirane 😀 😀 u nás to bolo také nečakané....ale sme radi

lucia dakujeme

inak ked sa bavíte o tom spánku u nás je to takto: večer chodí spať okolo pol osmej osmej...pospáva tak divoko cumel jej podávam dosť často...ale dá sa...ráno sa budi sice skoro ale nechávam ju do takej pol siedmej v postielke potom ide papať ..inak v noci nepapame už dlho..potom si pospí okolo pol deviatej tak hodku...potom zase papa..ide buvať tak okolo pol dvanastej...tak na hodku ..potom zase papa..potom si pospí aj dve hodky takm okolo pol tretej tretej a potom ide až zasde večer buvať 😀

monr
23. dec 2009

malka, to ti pekne spí 🙂

lucia32
23. dec 2009

Moni ahojte...ako sa majú dievčence? 🙂

monr
23. dec 2009

ahoj lu,
Mišina horúčkuje po očkovaní, inak pohoda.
doma nič napečené, nevyzdobené, sranda.

lu a ty už doma? alebo v robote?

lucia32
23. dec 2009

Heh, dnes ešte v robote...ale od zajtra 4 dni voľna 😝 😀
Nič si nerob, ani u nás nie je popratané, včera som robila šuhajdy a vanilkové rožky, ale to Natalka už zaspala a mna začala zmáhať zimnica, ale doklepala som ich, ked som už mala všetko povyťahované 😝

lucia32
23. dec 2009

Ešte mi ostalo jedno cesto na vanilkové, urobila som nakoniec ešte jedno, bo z 1. dávky tých rožtekov nevyšlo veľa 😝 a chcela by som ešte tie bratislavské rožky a capucino keksy, ale uvidím...zajtra ešte makovník...orechovník, ak budú stačiť orechy 😅
Mišinka fúkam, nech teplotka odíde, aj ja som ráno mala a nič moc 😝

adka12
autor
23. dec 2009

baby a to vašim drobcom nič nebolo ked im išli zúbky? Ja neviem, či pri nás idú zúbky, ale saška strááášne soplí už asi 2 týždne, takže vysávame, davam jej nasivin a nič....
Slintá, všetko si strká do úst a zuby nikdeeeeeee 😠

lucia32
23. dec 2009

Mišinku 😀

monr
23. dec 2009

snáď na teba nič neleze
4 di, to normálne nebudeš vedieť čo s voľným časom 😉
aspoň nepriberiem, ked nie je napečené 😀

lucia32
23. dec 2009

Adka aj my máme všetky príznaky a zubov nikde 😝 , teda maminka nejaké má 😀

hathor1231
23. dec 2009

bre ranko 😀

lucia32
23. dec 2009

jj, budem válať gule 😀, sedieť pri krbe, Nataly na jednej ruke, v druhej vanilkový rožtek, v tretej medovinka 😀 , oči kuken na telku 😀

lucia32
23. dec 2009

Hathie ahoj...

adka12
autor
23. dec 2009

luci 😀
no ja som strááášne zvedavá, kedy nám vylezú 😀
inak akurát idem piecť štrúdle, tak sa už teším... ale nie na to valkanie, ale na to jedenie potom 😀 😀 😀
mňam, mňam

hathor1231
23. dec 2009

lucia,skoda,ze nemas tehu brusko, tam by si si mohla polozit tanier so salatom a reznom 😀

monr
23. dec 2009

lu, dík.
makovník a orechovník musím zajtra aj ja upiecť. ale na ostatné kašlem. ešte ani strom neni ozdobený.
a sa lieč, nech máte pekné sviatky

monr
23. dec 2009

adka, vykuknú ani sa nenazdáš

hathor1231
23. dec 2009

len vkuse vypekate! ja urobim kokosove gulky a hotovo. moj drahy moc kolace nemusi a mne sa s tym nechce prplat 😀

hathor1231
23. dec 2009

my uz mame 2 dolne 😀 horne sa nam tlacia uz par mesiacov a stale su pod diasienkami 😒

josifek
23. dec 2009

čusík jsem zase na chvíly zde už je hotovko i chlebíčky vánoční a teď čekám až vystydnou korpusy na ořechové dortáky 😝 😝 😝 😝 . Jinak všem přejeme prýma předvanoční pohodu 😵 😵 😵 😵 😵

adka12
autor
23. dec 2009

Hathor sa máš.....
ale ja tiež idem piecť len tie štrúdle, lebo ostatné budeme mať od mojich rodičov a svokrovcov 😀 😀 😀

lucia32
23. dec 2009

Ja bežne nevypekám, teda len makovník a orechovník na svioatky, to je už tradícia, ale toho roku ste ma navnadili 😝 😀
Kokosové guľky a podobné jednohubky urobím na Silvestra 🙂

monr
23. dec 2009

josi, ty ale fičíš 😉

hathor1231
23. dec 2009

😀 ak nestihnem alebo sa mi nebude chciet,tak si dam prave anglicke a posunieme to o den 😀 to je luxus,co? mozem si vybrat,kedy mam naladu na vianoce 😀

lucia32
23. dec 2009

Dnes ešte chcem ísť do DM na tie akciové pampersy a kúpiť nočník a ešte ma čaká nákup 😝 Béé dnes na to nemám vôbec chuť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre