Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
29. okt 2010

halooooo
to akože ja tu dnes otváram???

tak teda dobrééééé ráááánoooooooo

ideme už von a je tu riadna kosa.. berieme oteplovajdy... a zimný fusak a hááádam aj do rukavíc ju natlačím 🙂

tak teda pekný dník vám všetkým a cmukáme

samy a sýkorka

ivet78
29. okt 2010

Ahojte babule a tiež dobré ráno. No včera som končila a dnes začínam?
No teda toto, to tu už nikto nechodí si okecať?U nás sú 3 stupne pod nulou. ešte že sú prázky a sestra si zobrala deti k nim, tak mám fraj a volno. Peťuše idem navariť rýchlo nejakú rajčinovú polievku so slížami, nech má na ranajky a ja mám tachú chuť na cibulový chlieb... snád to nebude smradu až k vám? 😝 😝 😝
Potom zas nakuknem, čo ste popísali a čo máte nové

ivet78
29. okt 2010

@samayka ahoj tak pardon, ty si bola prvá na place, len mi to neukázalo, ked som písala, , tak ja som končila a ty začínaš...len sa dobre oblečte, veru je brrrrr

lucia32
29. okt 2010

Ahojky babulky...aj u nás kosa 😝 Dnes sme už aj odsávali sople 😝

Jdou tři chlapi po smrti do ráje a u brány je zastaví Svatý Petr a říká:
"Nyní mi řeknete, jak jste zemřeli a já Vás podle toho pustím do ráje."
První říká: "Přijedu o den dříve ze služební cesty a najdu ženu v posteli
úplně vzrušenou a svlečenou, tak začnu prohledávat byt, nikde nic. Pak
vtrhnu na balkon a vidím chlapa jak visí z mého balkonu na laně.
Vezmu nůž a odříznu ho. Spadl dolů a plazil se pryč. Tak vezmu starou
ledničku co máme na balkóně a hodím ji na něj. Pak mi to dojde, že jsem ho
zabil a skočím dolů."
"A ty?" ptá se Svatý Petr toho druhého. "Já si natírám zábradlí u balkonu a
najednou mně někdo odřízne. Spadnu dolů, zlomím si páteř a plazím se pryč.
Pak na mně někdo ještě hodí ledničku."
"A jak jsi zemřel ty?" ptá se Svatý Petr třetího. Ten se usměje a řekne:
"Sedím si tak v lednici...."

ivet78
29. okt 2010

@lucia32 vtípek 😀 😀 😀 😀
Sople fujjj fujjj preč od vás

monr
29. okt 2010

kuk žabky
dobehla som vás kuknúť, dočítala som, od všetkých choroby heš heš

mišina spí, kika robí neplechu, ja nervy z nej v kýbli. 😠

asi zaľahnem aj ja, nech sa trošku poohrievam v vychádzky, boli 2 stupne, keď sme odchádzali, cestou domov už bolo na slnku super.

ivet78
29. okt 2010

ahojte. no nakukam a nikde nikoho,
kde ste kto kočeny, čo tu budem dnes len ja tapetovať?
ved mi pomožte a píšte a píšte... ☹ ☹ ☹

lucia32
29. okt 2010

kuk 🙂

lucia32
29. okt 2010

To nie je možné!!!!! Zdochol kôň??? 😲 😝
😀

traktor
30. okt 2010

😀 😀 hijooo konicku, hijooo...tak vcera bol snad rekord v pisani -nepisani, ci co..najdlhsi prispevok je vtip. 😀 😀 , tak dnes to snad bude lepsie...ty brdo, u nas tma jak v rohu...cim to asi bude? 😀 😀

traktor
30. okt 2010
lucia32
30. okt 2010

Ránko....
tento je špeci pre Ani 😀

Jeden záhorák nastúpil na Hlavnej stanici do taxíka. Taxikár sa ho pýta kam to bude. Záhorák na to: enem mja vozte ! Tak sa vozili po celej Bratislave a keď už toho mal taxikár dosť vrátil sa s ním na stanicu a povedal sumu: bude to 100 eur ! Záhorák mu podal 50 eur. Hovoril som, že to bude 100 eur! Rozčúlil sa taxikár.
Záhorák na to: No a co sceš, ty si sa nevézel ?

zmurkaz
30. okt 2010

Dobré ránko 😉
@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

morningdew
30. okt 2010

ahojte mamicky 🙂

zdravime Vas vsetky za nase roztomile julovciatkove chlapciatko a prajeme krasny dnicek 🙂

monr
30. okt 2010

@morningdew ty tu nová, tak vitaj a pochváľ sa čo máš doma za drobčeka.

zdravím všetky. vidím, že si užívate ešte slniečko, kým je, hádam sa to trošku rozprúdi cez zimu.
😀 😀 😀

morningdew
30. okt 2010

Ahoj morn 🙂
dik za uvitanie 🙂
ano, nakoniec som sa nechala naverbovat na konikovanie aj ja :p avsak len kvoli tomu, ze som chcela predat zopar bambusovych plienociek (malo pouzivane)

mame doma velmi zive chlapca, fakt zvedave, komunikativne, aktivne, neposedne a poriadne mobilne :p
obcas za nim nestiham, cakame totiz v decembri (pravdepodobne) sestricku 😀 😎

ake si mala tehotenstvo Ty? 🙂

monr
30. okt 2010

@morningdew pokukala som fotečky, paráda, vidím, že máte manducu, supeeeeeer. Teším sa, keď pribudne niekto nosiaci a látkujúci.
a gratulujem k budúcemu prírastku, to bude doma veselo.
treba chodiť koníkovať, baby poradia, podporia, posrandujú, a bývajú aj stretká, takže super.

ani3012
30. okt 2010

dobrý večer ! Tak som zanedbala troška tabuľku,ale malá bola strašne uplakaná a navyše,ak by videla,že je PC zapnutý,tak by chcela klipy na YT ,čo by nebol až taký preoblém,len som ju musela držať na rukách a natriasať(akožka že tancujeme). ten čas som väčšinou využila na inhalovanie a po každý krát zaspala.Tuším to budem praktizovať stále 😀

ale dnes je také známejšie meno,tak píšem aj za včerajšok meninky :

včera meniny (29.10. )
SR: Klára, Narcis, Zenob, Klarisa, Narcisa, Zenóbia, Chiara
ČR: Silvie, Narcis, Narcisa, Silvána, Sylva, Sylvie

dnes meniny (30.10.)
SR:Šimon, Simona, Arzen, Asen, Simon, Asena, Simoneta, Šimona
ČR:Tadeáš, Arsen, Arzen, Chrabroš, Klaudián, Klaudius, Zenobie

Kalendárium-len za dnes 😉
♦ Výročie Deklarácie slovenského národa

a vtipy sú super a @lucia32 - ja som vyprávjala ,že tí Záhoráci nejsú až takí sprostí 😀

ani3012
30. okt 2010

a ma konečne napadlo teraz napísať @simonito
tak ako sa máte ? Ja vždy večre myslím aj na malého Šimonka,že čo a ako,vždy si poviem- zajtra sa jej opýtam a potom zabudnem ale myslím na vás 😉

@morningdew ahoj! vitaj medzi júlovkami ! 🙂 stretko bude,len nevieme ešte kedy...že by bolo nejaké predvianočné ? Čo vy baby na to ? Ale nie ako minule,že 19. decembra 😉 -pokiaľ si dobre pamätám

@monr aj tebe sa zdá,že nám tie baby dávaju momentálne viac zabrať ? ja som akurát maminky vravela,že aj keď ej malá kĺudnejšia,tak sa mi zdá,že mám niekedy pri nej viac roboty..ale možno sa mi to len zdá 😉

@zmurkaz dobrý večer 🙂

@traktor tak ja som sa na tú kuchynku dala,tak baby kľud! Keby už bol prihodila niektorá z vás predo mnou,tak povedzte,dám ruky preč-to len aby sme sa zbytočne nenaháňali s cenou

@ivet78 myslím,že aj minulý rok bola takáto jeseň...sa vôbec nebolo pri počítači-nechcelo sa .Ale to sa poddá 😉

ani3012
30. okt 2010

@samayka na tej fotke vyzerá ,akoby zaspala 😀

ani3012
30. okt 2010

a nezabudnite si zmeniť čas z tretej rannej hodiny na druhú hodinku 😉

morningdew
30. okt 2010

@ani3012 vdakaaaaa :D aj by som kvoli tej mojej dalsej tehotenskej skleroze zabudla 😝

ani3012
30. okt 2010

@morningdew a ty čakáš druhý prírastok ? Či ako ? 😕

ani3012
30. okt 2010

už som to našla sorry 😀
Tak teda gratulka a nech sa narodí krásne zdravé dievčatko 😵 😵

morningdew
30. okt 2010

@ani3012 chi, tak-tak...
rozdiel bude ozaj ltt, tak dufam, ze to vsetko pozvladam. uz teraz mam dost, bo ma desne bolia krize a trapi ma dlhodobe palenie zahy. pri prvom nic take nebolo, vsetko ok, plno energie... teraz skor ledva vleciem nohy za kocikom, ktory aj tak vacsinou tlacim prazdny, pripadne nalozeny kabelkou, dekou a pod :D
ktory jul ste trafili?
my sme mali termin 24.7. no vybrali sme sa na svet 14.7. 🙂 som zvedava, ci aj babulka sa vypyta skor 🙂

a dakujeme ;)

morningdew
30. okt 2010

@monr vdaka morn 🙂
nosili sme prakticky stale... ani som nevedela narabat s kocikom 😕 😅 ked mi podrastlo brusko, musela som sa to doslova ucit... dole schodmi, hore schodmi, nakupovat.. fufufuuu...
z latkoviek som nadsena 🙂 svagrinka ma eshop klingacik 🙂 tak ma vzdy niecim dobrym zasobi.. momentalne si pochvalujeme Happy Heinys AIO, bo su mega velke, zadocek je v suchu a daju sa poriadne vypchat. potrebujeme ich na noc, pretoze nas drobcek bezne za tyzden precika 7 pyzamiek, 7 plachiet a pod... nemas/nemate s tym skusenost pripadne radu, odporucanie? ako riesis noci Ty? 🙂
dikdikdik

ani3012
30. okt 2010

@morningdew my sme trafili máj 😀 ale mali sme mať 25.júl
a každé tehu je inaké 😉

ani3012
30. okt 2010

@morningdew a my nelatkujeme,takže ani neporadím 😒

ani3012
30. okt 2010

13.11 Sobota - 10:00 DIVADIELKO pre najmenších predstavenie Snehulienka a štyria trpaslíci v Hopsasa
že by sme išli? Čo poviete baby ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre