Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
21. sep 2010

tiez neviem kde ju beru su to nezmary 🙂 no u nas to byvalo ze spaval dva krat do dna ale ten druhy krat vzdy az na vecer a to sme potom mali rososo aj do 22-23,00 tak som to zatrhla a spinka iba raz a pekne okolo 20,00 je uz odpadnuty 😀

zaba2707
21. sep 2010

idem rychlo hodit sprchu este pred ordinackou 🙂 ale vraaaatim sa

anavi85
21. sep 2010

no a uz je hore, tak idem sa venovat dubacikovi 😒

zaba2707
21. sep 2010

tak pa a cmuk aduskovi

beruska113
21. sep 2010

ahote baby, neviete mi poradit nejaky kocik sportovy alebo golfac, ktory má po zložení max. dlžku tak 80cm, aby sa dal polohovat do lahu a dala sa zodvihnut aj ta cast pod nozickami?

traktor
22. sep 2010

dobre ranko 🙂

traktor
22. sep 2010

@brinzulka Ako ruža pekne kvitne,
tak nech kvitne život Tvoj.
Nech Ti šťastie s láskou svieti,
nech Ti žičí osud Tvoj. vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

traktor
22. sep 2010

😀 ..mame nove slovo...kesik 😉

nika251
22. sep 2010

Brinzulka- vsetko najlepsie 🙂

lucia32
22. sep 2010

Ránko....
@brinzulka: Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň.Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky a k narodeninám Ti posielame Veľkú pusu. Lucia a Natálka.

zaba2707
22. sep 2010

@brinzulka: briiiiinus vsetko najlepsie k narodeninkam a od Fifa veeeeeeeeelka pusa 🙂

zaba2707
22. sep 2010

dobre ranko bambulky 🙂

brusinka.pusinka
22. sep 2010

@brinzulka vše nejlepší 😉
@traktor supr Maťko mluvicí , to budeš mít doma veselo 😀 😀 😀 cmukáme ho 😵
@lucia32
@zaba2707 ahojky babulky
jiank u nás novina máme 3 zoubek jednička vlevo nahoře 😵 😵 😵 😵 náhodou jsem na ni přišla 😉 😉 😉

adka12
autor
22. sep 2010

@brinzulka všetko najlepšie 😵 😵 😵
Tak my sme sa včera boli očkovať, všetko super, bez problémov, máme 79cm a 10, 5kg a idú nám 2 očáky, takže máme za chvíľu 14 zúbkov.
Baby a to hačkovanie je supéééér, krásne výtvory máte. Ja by som to tiež chcela skúsiť, ste ma riadne nakazili 😀 😀 😀
čo k tomu potrebujem a ako začať?

brinzulka
22. sep 2010

Ranko- naozaj dakuejm...ja nie som na nejake mile reci, mile objatia...a ine cit.veci-z mojej strany...som trochen chladna....DAKUJEM-chcem napisat...ine citove podakovania uprimne napisat neviem...VDAKA baby

traktor
22. sep 2010

@adka12 no vlnu a ihlice 😀 😀 😉 ..a navod ti daju baby....aj u nas ockovanie super...ale doktorka aj hovorila, ze po tomto nema byt ziadna reakcia 😉 ..a volala som o vysledky tak jedny mame v poriadku a druhe sa caka dlhsie, ze az buduci tyzden budu..tak som trosku nervozna..snad to bude dobre

monr
22. sep 2010

dobré ránko

@brinzulka srdečne gratulujem.

ja mám chorú kiku, čakám kým dojde od doktorky, tak sa teraz lúčim.

@adka12 super, že nemáte žiadnu reakciu na očkovanie.
@traktor všetko bude ok, neboj

a už som tu neni 😀

samayka
22. sep 2010

ahojte mamulky,
nejak sa sem neviem dostať na dlhšie, minule som napísala krásny príspevok a pripojila zopár fotiek a vyhodilo ma 2x von.. už som nemala síl pridávať to tretí krát... ale veď foto ste už všetky videli na FB, tak už sa nebudeme chváliť...

sýkorka trucuje... alebo neviem variť cestoviny ako v 4hviezdičkovej reštike... odmieta papať - zasa raz... ale to prejde, už nestresujem...

@brinzulka - vsetko najsamlepsie 🙂

majkas
22. sep 2010

ahojte maminky,

tak najprv vsetko najlepsie vcerajsim @lucim, @zmurkaz, @nika251 aj dnesnym oslavencom @brinzulka, hlavne nech ste maminky zdrave a vzdy usmiate pre tie svoje pokladiky 😉

@samayka, tak ja os meste nekukla, davam si ulohu na vecer ked Tami zaspi v normalnom case 🙂 no a cestovinky to nevies ze to musis take al dente, pre nas obycanych domacich stravnikov akoby nedovarene? 🙂 asi sykorke viac chrumkali pod zubkami 😀 a mozno sa tam len chce vratit tak preto trucuje 😀 😉

@adka12 na hackovanie skor vlnu a hacik, nie ihlice 😉

inac tie moje ihlice sa celkom hybu, sa snazim nech to do zimy stihnem 😀

a kuk zopar videi z poslednych dni, foto pridam neskor
Tamarka tancuje s Dankou http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...
Tamarka ukazuje 1 rocik a ine "dovednosti" 🙂 http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...
Tamarka sama papka http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...

majkas
22. sep 2010

opravujem posledny link, papka tu 🙂 http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...

nika251
22. sep 2010

@majkas ďakujem za blahoželanie 😉

traktor
22. sep 2010

😠 😠 😠 v kosiciach islo auto na cervenu a zrazilo zenu aj z 9 mesacnym dietatkom...dietatko zije,zena zomrela a ten co nehodu zavinil, nema ani skrabanec...to je zivot..

asparaguska
22. sep 2010

@traktor aj mne je z toho nanič... ☹ Adka sa na FB ráno vyjadrila k tomu super, hoci sa snažím vyhýbať podobným slovám, tak tu je to použité na pravom mieste a na 1000 % s ňou súhlasím.

traktor
22. sep 2010

@asparaguska necitala som adku..idem kuk...ale take ma vie riadne nasrat,.,zas doplatil nevinnyclovek...a este k tomu mamina takeho drobceka...co si mali zivot uzivat.. ☹

zmurkaz
22. sep 2010

Ahojky - ešte stále žijeme ... učíme sa, prehadzujeme byt - bo sme vykšeftovali málo používanú detskú izbičkau a aj keď to nie je môj štýl - lepšie ako nič a na čas to Žužu dobre poslúži - tak prehadzujeméééééé 😉 ...no a celé poobedie sme boli vonku - bo bolo pekne a Juri nemal žiadne úlohy 😉 😵

...a celej rodinky mi je strašne ľúto - chúďa dieťatko bez maminky 😢 😢 😢 😔

monr
22. sep 2010

brý večer,
reagovať budem na všetko, keď vyzdravieme. Kika kašeľ, my s mužom asi chrípka, bolí nás celý človek, teplota, nádcha, miška sa zatiaľ drží.
tak späť šup do postele.
brú noc.

anavi85
22. sep 2010

@traktor som to videla v spravach, to je strasne...normalne nemam slov... ☹

inak teraz trosku veselsie, uz vieme, preco bol Adusko nesvoj a v noci nespinkava, idu mu zubky a rovno dva spodne, uz budeme mat 8 😉

zaba2707
22. sep 2010

@majkas maji tami je uzasnaaaa na tych videjkach 🙂

k tej nehode sa radsej ani nevyjadrujem je to kur....y nespravodlive 😠

zmurkaz
22. sep 2010

@monr 😔 ...šup šup sa vyzdravieť 😉

@anavi85 😵

a prikladám pár fotos .... naša zvedavka a šaty mójej segry - kto má záujem hláste sa 😉

zmurkaz
22. sep 2010

@zaba2707 ...ahojky žabi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre