Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. sep 2010

@jajona 😀
@battole jééé to je krásna princezná...šatičky ste kupovali?

lucia32
28. sep 2010

@zaba2707 perky? to je čo? pirohy? či halušky?

zaba2707
28. sep 2010

nieco medzi tym je to cesto v tom je slivkovy lekvar a vyvarene vo vode osmahla som struhanku a poliala maslom a este cukor a da sa to na moje prekvapenie 😀

battole
28. sep 2010

vsetkym vam velmi pekne dakujem....si predstavte, to taky profesionalni fotografi sa obsmietali okolo kostola fotili male deti.....

zaba2707
28. sep 2010

@battole je to na tych fotockach trosku aj vidno su superske a mala je fakt krasna .... ale ved nase deturence su vsetky prekrasne vsak dievcata 😎 😎 😝

zaba2707
28. sep 2010

idem dat papat malemu a prebalit ho 🙂 tak zatim holky

battole
28. sep 2010

@zaba2707 :su vsetky prekrasne.....
@lucia32 ano satocky boli kupene, ale tie kvietocky dole som na ne dosivala a aj celenku som jej robila....teda ten kvietok som dosivala

jajona
28. sep 2010

@zaba2707 tak dobrú chuť 😝

lucia32
28. sep 2010

@battole fakt je rozkošná...a tá pelerínka... 🙂
@zaba2707 tak si pochuťte 😉

jajona
28. sep 2010

no tak už mám aj vyžehlené a oškvrčala som malému "cicu" na zimnej bunde 😖

lucia32
28. sep 2010

@jajona prílišná horlivosť sa občas nevypláca 😝
Bola ta bunda nová??? 😅

ani3012
28. sep 2010

@jajona a ty žehlíš bundu ? 😕

ani3012
28. sep 2010

@battole krásna je malá,nádherná...super! máte krásnu pamiatku na tento deň-hlavne Lotinka 😵

ani3012
28. sep 2010

@zaba2707 ja by som si skôr dala tú klobásu či čo kto to písal ráno........ 😝

ani3012
28. sep 2010

@lucia32 ešte v práci ? ti nezávidím.V MA máme strašné počasie

lucia32
28. sep 2010

@ani3012 jj, ešte chvílku...dokončujem čiapočku, dnes som dala len asi 6 riadkov 😝 A to som ju chcela dokončiť...teda aj kvetinku uháčkovať...

lucia32
28. sep 2010
nika251
28. sep 2010

Ahojte. My už máme zúbkov 13 ks. Zákeráci konečne vyliezli 😀 ale idú ďalší

hathor1231
28. sep 2010

ahojte,hlasime sa 😉
konecne priberame ako mame- 9,5kg a 78cm. priblizujeme sa s vahou k idealu a ak to takto pojde dalej,tak o 4m nas prepustia od pediatra a bude zdrave dievcatko 😵 7ho ideme ku dietologovi a asi dostaneme prvu davku kravskeho mlieka,tak drzte palce 😉 co som na sr dala robit celkove testy aj na alergie,tak dopadli super 😉 mala je spokojne dievcatko a robi len radost 😉 dneska spinkala len hodku lebo ju zobudilo hoviasko- zubky- uz mame 18,dneska som nepozerala ale vyjdu coskoro aj ostatne dva 😵
mama sa vratila do skoly a robi si certifikat z anglictiny a buduci rok snad na vysku 😉
vsetko ako ma byt 🙂

kukam,ze hackujete. ja som tiez kedysi hackovala pre mackov a babiky 😀 ale tu je takze zohnat veci na hackovnie,takze si davam robit u jednej tety na mieru strikovane a hackovane ciapky. ale asi by som mala aj ja zacat 😀 oo0

lucim
28. sep 2010

Ahojte kecalky 🙂
@blani2 kubik je nadherna holcicka 😀
@lucia32 gratulko k prespatym nociam a natalka je peknuckaaaaaaaaaa babika, dievcatko na vybozkanie v tej ciapocke 🙂

@ani3012 mlieka sa daju predpisat do roka, potom ,ak je to potrebne, tak na vynimku revizneho lekara z vasej poistovne, ale treba obehat papierovacky.

lucim
28. sep 2010

@zaba2707
@traktor cmuk, pohodove baby 🙂
@laurajana sikovnickovia ste a pekne to robite .... ste motivaciou, aj my take mozno raz s matkom dokazeme 🙂
@jajona ponozku ti mam uz poslat? po tom tuzis? my ti ich posleme aj viac, ked chces ... ale uzavrieme to, az ked budete cupkat, bo je to o posledneho cupkacika 🙂
@battole jeeeeeej, krasna babulka, vie sa nosit v slavnostnom 🙂

lucim
28. sep 2010

@nika251 pekny pocet zubkov 🙂
u nas 7 a 8my asi na ceste. matko kadi ako lion 😉
@ani3012 aj tu je priserne pocasie, este ze doobeda bolo sucho, boli sme na prechadzke na postu, ktora musela byt akurat dnes zavreta. 😖
ale aspon sme sa vyvetrali a odovzdali ruzovu ciapocku. 😉
dnes som dohackovala 1 dospelacku, trooosku vacsia vysla, este podsit a nejaku aplikaciu vymysliet.

@hathor1231 18 zubakov? fiiiha. 🙂 a pekne miery 🙂 drzim palce, nech sa mate dobre. 😉

...odovzdavam pc drahemu, chce vraj pracovat na nom. ... ozvem sa snad, ked drobec zaspi .

laurajana
28. sep 2010

@lucim ďakujeme pekne 😉

hathor1231
28. sep 2010

@lucim dakujeme 😉 snad uz bude len dobre,som uz ani nedufala,ze sa nad 9kg dostaneme 😝 a posledne dva razy zakazdym pribrala tolko,co predtym za 3m 🙂 takze sa tesiiim 😵 a dufam,ze mlieko uz budeme moct lebo je to hruza ju vkuse v niecom obmedzovat a zhanat nahradky 🙄 zubky vecer spocitame,ale uz to dlho nebude trvat 😉 a aj my kadime,to je jej jedina reakcia na zubky-kakanie a potom popalena prdelka,ale uz sme na to nasli kremik,tak super 😉 co som nasla probiotika,tak to obsahovalo mlieko 😒

blani2
28. sep 2010

Ahojky
@lucia32 jejda omlouvám se...Já sem vždy vletím jako velká voda bez přípravy a pak to tak dopadá. Natálka je rozkošná v čepičce i Šarlotka od Bat. No mají se naši chlapi tu na koho dívat, no ne?? 🙂

A téma zoubky. Já jsem dnes sáhla do tlamičky a našla jsem všechny 4 stoličky 😎 To bude jíné pokousáníčko. A to nebylo ani žádné rodeo. Snad jediný varovný příznak, serinkání od rána do večera 😎

A dnes jsme se tomu příšernému počasí nedali. Vyrazili jsme na Macochu i v dešti. No zážitek. My dospěli nic moc, ale plášťěnkový skřítek byl radostí u vytržení 😀

zaba2707
29. sep 2010

dobre ranecko vsetkym vam 🙂 my uz sme pol hodku hore vyvesane pradlicko a teraz trosku vegetik

ani3012
29. sep 2010

@zaba2707 ahoj Gabi! Tak mi ideme s tým prádlom na striedačku ? ja idem dať do pračky 😀

laurajana
29. sep 2010

ahojte maminy ...takto pred 4-rokmi sme sa s ockom stali najšťastnejšími ľuďmi na svete, lebo prišiel na svet náš prvý synček Mattiasko. Prajeme Ti všetko len to najlepšie do života a ďalších rôčkov, veľmi Ťa ľúbime aj so sestričkou Laurinkou...ste naše najväčšie lásky na svete...

...pripájame pár fotoš 😉

zaba2707
29. sep 2010

aaaaaa vsetkym miskom a miskam prajeme krasne meninky a Fifco vsetkym posiela pusinkyyyy 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 cmukacie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre