Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. okt 2009

uff..2.strana 😝

inneska
19. okt 2009

no dnes to tu nejako mrzne 😀

sme boli aj mi vonku 🙂 je tam chladno , ale super...erik mi spal 2 hodky 😎 a nakúpili sme... 😎 kúpili sme svetielka na stromček, nejaké ozdôbky a eričkovi sa ušla hrkálka 🙂 a nejaké potraviny..

a teraz ideme variť rizoto 😝

beruska113
19. okt 2009

Innes,
u nás je krásne. Sme boli už tiež vonku.

Baby kto ste tu, ak ste niekto, vy prevárate deťom aj Lucku úplne neperlivú?

inneska
19. okt 2009

ahojky beruš 🙂

ja preváram 🙂 🙂 aj neperlivú lucku 😉

lucia32
19. okt 2009

Ahoj berus...ano ja preváram Lucku, ale perlivú...neperlivú sme ešte nemali, bo nemali 😀
Tak cca 5 minút nech vyprchá všetok kysličník...

beruska113
19. okt 2009

Ja neperlivú nepreváram a dokina kázala. Nechápem načo potom je úplne neprelivá, sotjí viac a mám prevárať.
No ale posledný týždeň malý dosť kakaá, do každej plienky, aj 8krát za deň. Máme nový čaj, neprevárame lucku alebo to má možno z Nutrilonu HA a netuším, ako to mám odhaliť z čoho to je. Čakali sme zub, už som sem aj písala, že ide zub, už aj tri dni horúčkoval a zub nikde. Som z toho jeleň.

lucia32
19. okt 2009

Beruš aj moja začala teraz akoby hnačkovať, po každej normálnej kake vystrekne ešte prúdom...vodou to nie je, možno, že nám došli probiotiká...tiež hľadám príčinu...

beruska113
19. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... Zopár fotiek z 2. mesiaca.

Luci,
my berieme probiotiká stále. On kakal krásne raz za deň, ale teraz stále. Také jak sople tam má, alebo len kakne trochu také riedke. Ja som už z toho jelen. Sme boli aj na výter, ale výsledky boli dobré. Tak neviem.
Zajtra máme asi prvé očkovanie. 😲

josifek
19. okt 2009

ahojky děvčata tak jsem byla s Karamelkou venku a bylo supr, samo malá vše prospala a pořád chrní.
Beruško malý je suprový
Luci my jdeme také zítra na včeličku 😀 😀 😀
Inesko to je vánoční nákup 😀

beruska113
19. okt 2009

Josifek,
ďakujem. Super že Tvoja malá sa tak rada kočíkuje a spinká. Ja som bola von hodinku, zobudil sa a už do revu, lebo tam nič nevidel a chcel ísť na ruky. tak mali susedia na ulici koncert. On je strašný nervák keď v kočíku nič nevidí.

nika251
19. okt 2009

Ahojte babule. Vidim ze riesite kakanie- ja momentalne riesim horucku - Tinko ma uz druhy den horucky tak som hore vo dne aj v noci. Naladu ma dobru, nekasle, nekycha len teplotuje. zajtra ideme k Dr na kontrolu ze co to je tak dufam ze len 6. choroba.
Pridala som par novych fotiek fotenych minuly tyzden. 😉

josifek
19. okt 2009

Nika nemocným přejeme zdravíčko a fotečky užasné my vkládáme skoro každej týden 😀 😀 😀 😀
Beruško já mám spachtoka ona spí skoro pořád a je jí jedno kde zrovna leží 😀 😀 😀

nika251
19. okt 2009

Josi- je krasna 😵

beruska113
19. okt 2009

Nika,
my sme mali tiež od štvrtku do soboty horúčky a nič iné. Čo je tá 6.choroba. Segra mi to spomínala, ale nevedeal presne, len že je pri tom nejaká vyrážka či čo.

josifek
19. okt 2009

nika díky 😀 😀 přejeme malému aby teplotka byla jen třeba od zoubků, a neměl nic zvláštního 🙂

nika251
19. okt 2009

Na zubky je to skoro, skor ta 6. aj Dami to mal v 2,5 mesiaci

josifek
19. okt 2009

Nika o ní jsem vůbec neslyšela no asi jsem se stím nikdy nesetkala 🙂

nika251
19. okt 2009

Je to ,,lahka,, choroba. len horucky aj okolo 39 a nic ine. Na treti den ustupia a priznakom toho ze je uz po je vyrazka

josifek
19. okt 2009

no doufám že jo 😉 Ale jsou ty naše červencový mrńoukové ale krásní a to myslím všechny 😀 😵 😵 😵 😵

lucia32
19. okt 2009

Nika, aj ja to počujem prvýkrát...chválabohu my sme sa jej pri prvých deťoch asi vyhli 😝

traktor
19. okt 2009

ahojte tak o tej 6 chorobe pocujem tiez prvy krat.... 😅 ,a perliva voda sa prevara, neperliva nie....takze hladaj pricinu inde..... 😉

josifek
19. okt 2009

Čusík Traky 😀 😀 😀 jsem zase nakoupila na ježíška pro manžovy rodiče. 😀 😀 😀 😀 Chtěli dárek u kterého se nbudou hádat dostanou povlečení 😀 😀 😀 a budou mít stejně 😀 😀 😀

traktor
19. okt 2009

josi som mrkla , pekne...a ked sa pohadaju, kazdy ma svoje tak si to podelia.... 😀 😀 😀 😀

josifek
19. okt 2009

jj traky přesně tak 😀 😀 😀 😀 kukala jsem tady u nás a všude draho na jednu postel 500 a výše bléééé a tady celá krepová souprava supr.3vagrovka má taky od nich a je fajné omakala jsem si 😀 😀 😀 😀 .Ta moje cácorka už spí 5 hodin ☹ jsme zvědavá kdy se vzbudí aby s mámou pokecala ale to už tu budou kluci tak já zase utřu ☹

inneska
19. okt 2009

už som tu...ale dieťa mi mrnčalo od hladu, tarhoňa prihárala ... nevedela som čo skôr 😀 ale u je všecko o ká 😎

o tej 6 chorobe som počula, teda aj viem, že kamoškina malá ju mala(mala asi 7 mesiacov)dúfam, že nám sa vyhne...

a deťúrence sú sweeeeeet 😵 😵 😵 😵

josi, aj návliečky sú supr 😉 a velmi praktikuš darček...ja som takto riešila ježiška 2 roky dozadu švagrinej a švagrovi(a mimochodom dali vtedy aj oni nám 😀 tak sme si ich len vymenili 😀 )

josifek
19. okt 2009

Inesko hodili by se ti jěště jedny ruce co 😀 😀 😀 😀 no jasně praktické dárky já ráda 😀 😀

inneska
19. okt 2009

josi...to je u nás sen, že spať 5 hodín cez ceň 😅

traktor
19. okt 2009

ha a ja este nemam vsetko doma ale uz viem co chcem / pre chlapcou uz mam doma / ale uz mam kupeneho aj mikulasa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 / sice v obchode na mna kukali jak na blazna / ze naco tolko slaskosti ale mam.... 😀 😀 😀 😀 😝

josifek
19. okt 2009

Ines už ide taťineček tak se vsadím že se vzbudí potvůrka jedna 😀 😀 😀 vydrží do 19.30 a zase to zalomí 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre