Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. mar 2010

k1 ak si vies odstriekat dost mliecka , tak je dobre urobit nemliecnu kasu do tvojho mliecka. ja kase davam mliecne, aj ked sa kojime. skusila som na vzorke a sedelo... inak, u nas kasa na noc takmer bez efektu, ale skus, mozno to zaberie. my teraz uz par dni konecne obcasne intervaly aj kusok cez tri hod., inokedy 2.

lucim
8. mar 2010

samy ahoooooooooooj, cmukame zubatku elusku ... matko dnes odkvecol o pol 8, tak ten cmuka zo spanku. 🙂
jaj, nech sa vam uz polepsi, nech si uz vsetci oddychnete.
mne dnes doobeda matko tiez zadriemal na mne, som volala s kamoskou, ze ci mam skusit kontaktne sosovky a zjavne ho nas telefonat nudil, kedze som mu nedovolila ocucavat mobil. 😵

samayka
8. mar 2010

lucim... aj naša eluš ocucáva všetko možné.. už máme odtlačky a škrábance od žubov skoro všade.. minule som tak študovala čo vykadila do nočníku a našla som tam kúsok kartónu, tak som sa pýtala drahého čím sa večer keď ju varoval zabávali a že čítali najekú krabicu... hmmm.. asi nesadla

my kaše ne-e ... ale včera jedla jogurt z DM a dala dve piškóty - večerali sme u švagrovej tak sa predviedla ako vzorné bábo... a dnes mi na piškóty a ten istý jogurt hodila doma bobek... ale aj tak ju lubkam, sýkorečku moju malu

zuzzii
8. mar 2010

Ineska, Sami, Lucim jeeej kocky 🙂 rada vas tu vidim.. uz ked nie sme tehule tak vidim ze su tu poredmejsie prispevky, to sa da stihat aj citat 🙂 Mne uz drobec haja, ma taky pekny rytmus ze spinka vzdy od pol osmej do siestej do rana, ale tak 2x sa budi na napitie.. nevadiiiiiiii uz sme si zvykli 😉

Ineska - ja ho davam aj do choditka, viem ze to moc neodporucaju lekari, ale on to proste zboznuje, je plny energie a nechce sa mi cely den len hrajkat na deke. Kupila som mu ortopedicke topanocky nech sa mu pekne formuje noha a lieta v tom jak namydleny blesk 🙂)

lucim - ja sa ho tiez snazim navigovat 🙂 jeduje ho ked sa mu snazim posuvat nozicky a krcit ich, chce vsetko sam.. snad sa to tiez rozbehne z nicoho nic, ale pocula som aj o detoch co hned chodia.. on odmalicka neznasal byt na brusku a teraz tak vydrzi dake dve minutky, snazi sa presuvat a tym to hasne 🙂

zuzzii
8. mar 2010

rao ahojky 🙂 tak to je super ze tak zacala a si ma potesila lebo Oli tiez uz par krat dozadu cuval 🙂 .. No nevaaaa cakame na zubky tak pockame aj na lozenie 😀

lucim
8. mar 2010

samy hehe , ja som karton vytiahla z krku, po tom co mu podrazdil miestecko na vyvolanie zvracania, tiez studoval krabicku. 😀 ale dnes bola matkova naj hracka jeho vlastny novy papierovy pilnik, sa nan nevedel vynadivat a vycuckat. 🙂
a to mame aj my - jeden den superrr mnamka, na druhy bleeee.

samayka
8. mar 2010

dobre dievčence... idem ja... už padám únavou a možno sa dnes trošku vyspím... (naivne si povzdychla mama a odkvecla na pol hodinu na gauč...)

lucim
8. mar 2010

samy, prijemne dobijanie bateriek. 😵

lucim
8. mar 2010

dobru, dnes zaliezam aj ja skor.

majkas
8. mar 2010

ahojki, zeby som tu ja dnes zhasinala 😕 😕 😕 ?

luci asi sa nase detuchy vymenili alebo co, lebo Tami najnovsie skor ako o 22.00 nezaspava, ale co uz narobim

len sme sa chceli pochvalit ze dneska sa jej podaril uz aj posun vpred kombinaciou stvornozkovania pravou nohou a plazenim lavou 🙂 asi meter sme na koberci dali, na podlahe jej to nejde, tam sa furt smyka dozadu

hej a k tym kasiam, ja tiez davam mliecne rozne znacky, zatial ich znasame v pohode akurat sem ju zacali davat pred kupanim nie po, lebo vtedy bola asi prejedena alebo co jak sa na posteli krutila, teraz to do spinkania trocha stravi a uz sa nekruti.
a inac tuto noc sme spali od 22.30 do 6 rana bez krmenia, bodaj by jej to uz vydrzalo 😉

tak dobru nocku

ani3012
9. mar 2010

lada82.................09.6.................Alžběta má dnes 9 mesiačikov 😵

Dnes majú 8 mesiačikov 😵 😵 😵
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole................09.7.................Sarlotka
inneska................09.7...................Erik
Kamilečka.............09.7..................Sarah
meza...................09.7...................Nela

Všetko najlepšie !

Meniny oslavuje: Františka, Erhard
Meniny oslavuje v ČR: Františka, Radúz, Rebeka

Kalendárium:
Deň paniky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀

monr
9. mar 2010

brý deň všetkým.

oslávenčekom srdečne gratulujem, posielame pusinky

lucia32
9. mar 2010

Žena príde za kňazom a hovorí :
Otče, prichádzam s problémom. Doma mám dva papagáje samičky, a tie
stále opakujú jednu vetu.
Akú vetu, dcéra ? - pýta sa kňaz.
No, hovoria : Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť ?
To je ale obscénne," - vykríkne zhrozene kňaz. Potom sa zamyslí a
hovorí :
Možno, že o niečom viem, čo by váš problém mohlo vyriešiť. Doma mám tiež
dva papagáje, samčeky, ktorých som naučil modliť sa a čítať Bibliu. Prineste
svoje slečny ku mne domov, dáme ich do klietky k Johanovi a Jozefovi a tí
naučia tie dve vaše nezbednice zbožnosti a modlitbám.
Ďakujem mnohokrát, otče, Boh vám to zaplať.
Na druhý deň prinesie svoje papagáje ku kňazovi. Keď vstúpi do bytu,
skutočne vidí v klietke dva papagáje ako držia ruženec a modlia sa. Žena s
nadšením pristúpi ku klietke a vpustí do nej svoje samičky.
Po niekoľkých sekundách sa z klietky ozve :
Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť ?
V miestnosti zavládne napäté ticho. Potom sa jeden šokovaný papagáj pozrie
na druhého a hovorí :
Odlož ruženec Jojo, naše modlitby boli vyslyšané ! 😀

ani3012
9. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tJgTFQ006QU


tu je pokus Evičky o plazenie 🙂

lucia32
9. mar 2010

Oslávenčekom všetko naj, špeci Eričkovi, Zuzi a Lotinke 😀

Ani...tak to ste na tom lepšie ako my 🙂 , my sme zatial v štádiu nos do postele a prdelka do vzduchu 😀

ani3012
9. mar 2010

poznám Luci 😀 Dobrý vtip 🙂

nina41
9. mar 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom všetko naj naj najlepšieee 😵 😵 😵
Ani zas som tu od 6.00,, budeš asi chodiť skôr 😀
Luci 😀 😀

traktor
9. mar 2010

oslavencom gratulujem 😵 erickovi cmuk 😵 , ani zlatunka je, ...aj som pridala komentar...len neviem ci k spravnemu videu 😅 ...no to som cela ja, ale uz som tu dlho tak ste si mohli zvyknut 😀 😝

traktor
9. mar 2010

..aj zuzi cmuk 😵 😵 a aj ostatnym vsak vsetci su oslavenci 😀 😵

monr
9. mar 2010

Ani, to ako keby som videla Mišku, presne tak isto sa snaží. loziť a štvornožkovať sa jej nechce, ale v postieľke sa postaví bez problémov, dorka jedna. 😀

nina41
9. mar 2010

Ani mala je zlatučka 😵

monr
9. mar 2010

a musím sa pochváliť, prišlo mi zopár látkových plienočiek, sa teším. 😀

brusinka.pusinka
9. mar 2010

krásný den všem a přejeme oslavencům to nejsladší nasvětě pusu od Mámy 😵 😵 😵 😵 😵 a my se připojujeme 😉
Holky kuki album co jsem vytvořila pro synka 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
9. mar 2010

Ani malá je šikula zachvíli ji budete honit po celém bytečku.A pošly já ji vykrmím a upusinkuji zlatou papulku 😀 😀 😀
Monr naše Karamelka Také nechce po 4 ale rovnou na nožky mrška co si bude dřít kolínka chce mít asi pěkné nožky 😀 😀 😀 😀

monr
9. mar 2010

brusi, aj kika taká bola, vôbec kolenačky, len na nohách stála. 😀
a tie torty, skvelé. 🙂

brusinka.pusinka
9. mar 2010

Děkujeme za pochvalu a i náš Domiš nikdy po kolenou nechodil rovnou na nožkách hold každé dítko jiné 😉

monr
9. mar 2010

veru, každé iné. 😀
brusi, škoda, že bývaš tak ďaleko, mišinu by som pribalila k Evičke, na tvoje dobrotky varené.

ja sa práve pokúšam uvariť drobátku brokolicovú omáčku k cestovinkám. 😀

brusinka.pusinka
9. mar 2010

Jasně holky já je vemu všechny 😉 na chaloupce místa dost jen postýlky přibalte 😀 😝 😝 My dneska máme brambory s žervé a s kuřátkem a jarní zeleninkou 😉

monr
9. mar 2010

čo je žervé?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre