Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. mar 2010

he, to ja som asi ignorantska matka, matkovi detske programy zatial nepustam, iba nase obcas s nami sleduje. ale kamos mi uz chysta dvdcka s teletubies. ze nech nam to zacne pilit usi. 😉

lucim
17. mar 2010

matko este stale spi, tak ho este idu dalej vozit.

ani3012
17. mar 2010

inak tá alex má také komentáre pri fotkách 😀

brusinka.pusinka
17. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Lucim my také nedáváme moc telku ale ona kouzelnou školku miluje tak ji nechám dívat. Teletabis se mi moc nelíbí raději české pohádky 😉

zmurkaz
17. mar 2010

ahojky ... malá mi včera vracko - tak sme boli u dokiny - a že sme oki - tak som šťastná 😉

zmurkaz
17. mar 2010

inak my sme s Jurášom začínali s Krtkom 😉 😵 😵 😵

ani3012
17. mar 2010

zmurky a my zase Hľadá sa Nemo 😀

brusinka.pusinka
17. mar 2010

malá je po obědě dneska zblajzla velkou mosku kedlubnové majdy s hovězím maskem a brambůrkem 😀 😀 😀 😀

ani3012
17. mar 2010

aj ja by som si dala 😵 doma mám slepý guláš zo včerajška 😒

brusinka.pusinka
17. mar 2010

my máme bramboráky s uzeným a zelím a květákovou polívku Ani 😉

traktor
17. mar 2010

ahojte....my sme zacinali vccielkou majou 😀 😀 😀 ...a oslavencom gratulujem 😵 ....

lucim
17. mar 2010

tak ja matkovi pustim nema, to je moja najoblubenejsia 🙂

lucia32
17. mar 2010

Práve mi prišla pi..ovina, čo aninmu otcovi, že úhrada faktúry za prístup na stránku www basnici sk...ani neviem, žeby som tam vôbec niekedy bola....nasram im...sa robilo z toho halo aj v telke ...musím kuk aj na facebook, čo sa poriešilo....

jennna
17. mar 2010

ahojte.....tak my máme telku pustenú nonstop...a dianka má najradšej "lady gaga - bad romance" a "jacksona"... 😀 😀 😀 ...pri gage je ako zhypnotizovaná

chcem sa opýtať k tým autosedačkám...mala by byť opierka polohovateľná...myslím, že nakoloniť viac či menej do ležata...lebo sa mi tie na obrázkoch zdajú príliš kolmé...v tom by som ani ja nechcela sedieť...

lucim
17. mar 2010

lu no, nechapem 😠 podvodnici.
jenn vacsinou je sedak staticky, len sa zaklana.

lucim
17. mar 2010

zmur, prave vcera bolo v spravach, ze strasne vela tej grcko-kakovej chripky. 😖

riusik
17. mar 2010

hej, hej, aj ja som to videla v spravach :-/

lucim: nemo je supeeeeer, my sme mali obdobie nema asi pred rokom, vsetky navstevy museli pozriet nema najskor 😀

riusik
17. mar 2010

ahojte inak 😉

traktor
17. mar 2010

nema aj ja mozem....a u nas stale fici pat a mat- a je to...a uz mi s toho hrabe...ked pocujem tu melodiu.....pomooooooooooooooooooooooc...a patko ma celkovo rad rozpravky...toy story, karkulka, madagaskar, zvieratka na farme...matko zas nie....je mu jedno ci je telka zapnuta ci vypnuta...jeho zaujma vsetko co hraje / okrem telky/ a vsetko co bucha alebo s cim sa buchat da..

riusik
17. mar 2010

deti zvyknu reagovat na reklamy.. tomas veeelmi dlho nepozeral tv, iba sem-tam mrkol na reklamu, ked ho zaujala.. rozpravky sme neskoro zacali pustat, ani ho to nejak nebavilo, zacali sme s kanalom bebe-tv 🙂

lucia32
17. mar 2010

Lucim...veru, sú to bezcharakterné svine...poslali mi na maila faktúru, že za prístup na ich stránku a okrem môjho mena aj to napisaneho bez diakritiky a malými písmenami, nesedí ani adresa ani mesto, ba ani PSČ...takže to nie som ja...a mám po probléme...ale čo som počítala, je to podvod a netreba im nič platiť....takže bacha na básničky a podvodné stránky....

lucia32
17. mar 2010

Ma tak nasrali, že už asi hodinu nerobím...jaj a musím 😝

lucim
17. mar 2010

lu tak sa na nich vybodni, nie si to ty, kto vie, ci neodpisuju telefonne zoznamy alebo registre.
kliiideeeek
rius ahooooj, my nemame bebetv
a na reklamy reaguje aj matulik, a tak isto ho skor zaujimaju tie hrajuce veci a buchacie 😀

raona
17. mar 2010

ahojte babule..

dakujeme za gratulka vcerajsie.. a inak aj my vsetko najsamsuper a hlavne zdravicka prajeme ostatnym...

Vazime 8120g, meriame neviem kolko 😀 😀 😀 a sme stale bez zuba... a neni ani naznak ziadneho... ☹
ale zato pokusat maminu na prsko.. to dokaze aj bez zuba 😀 😝

a nechce nam vobec spavat v postielke... ja uz neviem co s nou...ked zisti ze ju tam dam, hned sa zobudi.. a ak nahodou nezisti, ze spi v postielke hned, tak sa kazde cca dve hodky zobudi a chce jest... ide ma z toho slak trafit, ked ju necham vedla nas spat, tak spi dlhsie.. ale takisto kojim cca 3x za noc..

nina41
17. mar 2010

Lucim mam to brať 1x ranno,lenže ja ho kojim viackrat zaden aj sa naje cez den,ale mam aj antibiotika Sumamed 500mg-tri tabletky

traktor
17. mar 2010

baby mam na aukcii kocik, a chcem zrusit aukciu pretoze som ho akurat predala ako to mam urobit?...poradi mi niekto?

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Traky pokud nikdo nepřihodil tak dej aukce zrušena omlouvám se a dej jiný obrázek 😵

inneska
17. mar 2010

ahojte..ivka, určite sa ti dá zrušiť aukcia..vela krát sa stretávam s tým, že aukcia je zrušená 🙂

brusi..a dakujem za tip na cícer 😉 si moja záchrana 😀 priatel na telefone 😀

sme dnes boli v centre s inými detičkami a potom sme boli sa pozrieť v centre volného času na koníky, lamy, pštrosy..a aj sme sa povozili na poníkovi 🙂

inneska
17. mar 2010

a u nás priebežne beží telka a ked je reklama , tak mám klud..sedí ako zhypnotizovaný a hladí do bedne 😀

brusinka.pusinka
17. mar 2010

Inko není zač jen se ptej pokud budeme vědět pošlem dál 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre