Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. mar 2010

samy nespi...ak je marta tak drazi 😀 😀 ...vitaj v nasom klube 😉

lucim
27. mar 2010

zmur, tak ma napadlo, ze vsetko je na konovi, skus si najst nejaku temu o satkach, konikovky kecaju o vsetkom. 🙂

traktor
27. mar 2010

lucim ko aj k.o...viem...len nestiham...chrrrrrrrrrrrr 😔

zmurkaz
27. mar 2010

A čo dražíte?
Ja som nevedela 😅 ...som myslela, že keď dám s veľkými písmenami tak to je akože skratka úplného vyčerpania 😅 😅
A vys..em sa naňho - som si otvorila Zuzankin príkrm - jablko -broskyňa- banán 😕 😨 😝

lucim
27. mar 2010

traky sak si pisala, ze si spala viac ako je tvoja miera ... asi mame vsetky jarnu unavu. 😉

zmurkaz
27. mar 2010

No viem, že koníkovky kecajú - len kto to bude čítať 😀 😀 😀

zmurkaz
27. mar 2010

Lucka - ja teraz ako vykuklo slniečko robím túry s Jurášom po uličkách ,.... t.j. od 14:00 do 18:00 sme vonku a chodíííííím

traktor
27. mar 2010

lucim veru doteraz som spat vobec nepotrebovala ale tieto posledne dni..aani panelak ani odsudene..nic som nevidela, vsetko som prespala...ale mozno sa to dnes zlomilo...vsak ja nespim...ja tukam a som svieza

traktor
27. mar 2010

a u nas dnes bolo mrchavo...fuj zima, zamracene, sem tam kvapka...

zmurkaz
27. mar 2010

Traki 😀 😀 😀 😀

lucim
27. mar 2010

kocicky, obehla som kupelnu a nejake je to nakazlive, ide na mna utlm, tak ,keby som sa uz neozvala, tak spim. 😵

traktor
27. mar 2010

ty asi to preslo aj na mna...klipkam, slzim..a ine take veci....idem doplnit nas zbor chrapajucich...dobru nocku vsetkym 😵

zmurkaz
27. mar 2010

ja už spím 😀 😀 😀 ...bola som kojo ... no a nespať? chrrrrr 😵 😵 😵 😵
Pa

pirinka
27. mar 2010

ahoooj 🙂

oslavencům všechno nejlepší 🙂 . To nám to letí

a taky vítáme s malou novou maminku s \Matýskem 🙂

ven; naše malá tyhle veletoče v postýlce dělá taky ve spacím vaku 😅 . Spí v něm prakticky od malička, tak to asi vypilovala i v něm 😀

samy; tak tak. Ještě se rozpovídá, že pak nebude vědět kdy přestat 😉 . Jsem si vzpomněla na Nebojsu z Werichova Fimfára...."...doposud nebyl důvod ke stížnostem" (odpověď na dotaz proč začal mluvit tak pozdě 😀

jinak jarní únava na mě zatím moc nedolehla, ale ani jarní úklid se ke mě moc nepřiblížil 😀 . A kila navíc zatím taky sveřepě zůstávají na svých místech 😠 😅 . Ale nějak mi to zatím žíly netrhá 😀

jo a budu chodit na zumbu, jupííííí. Tak třeba se moje tělo nechá inspirovat tím innesčiným 😉

pirinka
27. mar 2010

no téda, i vrchní klevetilky už šli chrnět jo 😅 : Co tu budu sama dělat? Budu muset asi taky do hajan. No, ta změna času asi nebude nic moc, tak možná budu muset taky chrnět 😉

nina41
28. mar 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

anavi85
28. mar 2010

dobre, no my sme hore od pol 6, lozime a snazime sa za kazdu cenu postavit uplne o vsetko a dokonca chce vystverat na gauc, starsny huncut...Aduskovi az z oci vidiet to huncutstvo 😀

andrejkaa23
28. mar 2010

dobre ranko zajtra sa ideme fotit s Philipkom ved ma zajtra 9. mesiacikov 😀

ani3012
28. mar 2010

Dnes máme 10 mesiačikov 😵 😵
ani3012.......................28.5.....................Evička
jaja27..........................28.5....................Romanka

my máme 9 mesiačikov 😵 😵
majkas.........................28.6....................Tamarka
mononoke....................28.6........................Filip

a my 8 mesiačikov 😵 😵
anavi...........................28.7.......................Adrián
perla200......................28.7......................Simonka
Cathuska......................28.7........................Nela

Meniny oslavuje: Soňa, Ilarion
Meniny oslavuje v ČR: Soňa, Gedeon

Kalendárium:
Deň učiteľov
(v ten deň 1592 sa narodil český humanistický spisovateľ, filozof, reformátor pedagogiky J. A. Komenský)

mini vtip:
On: Prosím ťa neštvi ma, lebo vo mne prebudíš zviera!
Ona: Hádam si nemyslíš, že sa bojím somára? 😀

No Evička si svoje mesačninky užívala hneď od polnoci až do tretej ráno-podľa nového času 😝 Sa blíži spln,tak zase nebudeme spávať 😒

andrejkaa23
28. mar 2010

ani3012 tak gratulejeme k 10. mesiacikom ten vtip je dobry 😀 😀 😀

ani3012
28. mar 2010

baby kuknite sem čo nás čaká 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/dulkagabulka...

Mojej známej povedala malá-má dva rôčky :
"Emka ,kto ti nadrobil chlebík do čajíka ? "
" Fico" 😅

samayka
28. mar 2010

ahojteee

zdrhla som od vás a traky ma vysnorila 🙂 ale nedražila som dlho, len som prihodila a tešila sa že už nikto iný 🙂 také pekné jarné bundošky v našich a ferrari farbách 🙂) a nejakú hračku.

dnes bol u nás po troch týždňoch dede. bol nejaký chorlavý a tak dostal zákaz vstupu. a sýkorka keď ho zbadala, otočila spodnú peru a hodila sa mi na kolená... ale takýýýý plač spustila a slzy ako hrášky... sme sa z nej skoro pototo.. ale do 5 minút boli kamoši.. doniesol jej kukuričné chrumce, tak prečo by sa nekamošila 😀 😀

a Ďakujem za uchlácholenie.. dúfam že máte pravdu a užívame si s drahým dialógy o dvoch osobách... zatial 😀

piri - mňa skôr vždy napadne Němý Bobeš... už som jej tak aj začala hovoriť... bobšík môj 🙂)))

samayka
28. mar 2010

no a samozrejme všeeetkým oslávencom prajeme krááásne výmesačninky...

hlavne evičke a tami od majky 🙂 spolubojovníčka naša pôrodnicová 🙂

traktor
28. mar 2010

ahojte vsetkym oslavencom vsetko najlepsie 😵 a ze vas teda je 😀 ...samy no som spion 😀 ...nie, ja som len mala v sledovani tie kocky som chcela vidiet za aku cenu sa asi vydrazia, matko ich tiez ma, budes spokojna, po vhodeni kociek to hraje hudbu 😉

traktor
28. mar 2010

jaj a aby sme nezabudli 😉 ...jedna velka cmuka na licko leti nasej frajerke TAMARKE 😵 😵

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Ahojky sluníčka 😵 přejeme krásný den a plný sladkých pusinek a usměvůůůůůůů 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂
Mockrát děkujeme za včerejší přáníčka, jo jsme nějak čiperní už se snažíme dělat první kroky do prostoru, teda 2-3 uděláme pak to jistí dupka 😀 😀 😀 😀

Jinak všem oslavencům ať už včerejší či dnešním velký cmuk cmuk cmuk A Evičce ten Najvětšííííííííí 😵 😵 😵
Vítám novou mamču s krásným sluníčkem a Karamelka posílá velké ahoj 😀 😀 😀 😀 My jsme Havířovanky tak to do Opavy nemáme tak daleko 😝
Holky Fota krásné a Matějko je supr pod sukníííííííí 😉

duuupka
28. mar 2010

Přejeme krásný den všem a také gratulujeme oslavenečkům...

brusinko tak to je fajn, že je tady někdo i z blízka ;) děkujeme za přivítání.

Lucim tak to je fakt super, dvojčátko Matýsek ;)

Tak jsem Matymu včera dala taky ten vak a hned se v něm postavil v postýlce. Takže problém s pohybem nemá žádný. Až jsem měla strach, aby nespadnul. Ale spal o dost líp než bez vaku.

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Duuupka no jasně že je 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak aby jsi v tom neměla guláš já měla kdysi nick Josifek a Karamelka patří ke mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . My Vak nedáváme malá ho za prvé umí odepnout a pak se z něj vysouká jak žížala a za druhé ona by neměla rozhled když se vyspí okamžite dělá lumpárny v sedě i ve stoje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Kuky holky pár foteček 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre