Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
14. máj 2010

aa o tych vlaskoch, kadernicka odporucila ostrihat prve vlasky, potom tie ostatne lepsie rastu a nie su take paperka... a nasa mala fakt mala v strede hlavicky uz riadne dlhe a take huste, ze to s potom oproti tym kútikom vyzeralo otrasne.. 😉
no nic musim ist.. mm ide dlazbu hladat, alebo mozno ho este prehovorim na tutumutu... tak zatííímm bruuu noc vsetkýmmm..

a sevzuz, nezabudni sa u nas zastavit, ked pojdes na vychadzku okolo nas... 😉

lucim
14. máj 2010

ak je to blizko, tak preco nie? ten aupark od ostrova. 😉

lucim
14. máj 2010

idem aj ja, spalna sa ozyva, dobruuuuuuuu 🙂

raona
14. máj 2010

o okuliarkoch popiseme zajtra.. mm ma vyhodil 😉

vraj sa tak malym detickam neodporucaju.. ale je to kazdeho vec asi.. neviem nevyznam sa... 😉 😉

bru noc

raona
14. máj 2010

jjj, blizko je to.. neboj...

nina41
15. máj 2010

Dobre ranko 😵
Unas konečne neprši ,len dokedy 😀

ani3012
15. máj 2010

Dnes majú 10 mesiačikov 😵 😵 😵
k1k2k3k4k5...........15.7................Ondrejko
klara_klara.............15.7.................Marek

Meniny oslavuje: Žofia, Brenda, Raisa, Sofia, Zosia
Meniny oslavuje v ČR: Žofie, Brenda, Raisa, Rajsa, Sofie

Prajeme všetko najlpešie 🙂

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň rodín (OSN, vyhlásený 1993, oslavuje sa od 1994)
♦ Európsky deň minerálov (Európska asociácia priemyselných minerálov – IMA-Europe, prvýkrát v 2007)
♦ Světový den boje proti mozkové mrtvici

traktor
15. máj 2010

ahojte, drobcekom gratulujem 😵 ...u nas je dnes kraaaaaaaaaaaasne, konecne...sa tesiiiim 🙂

nykyta
15. máj 2010

oslavencom nasim vsetko naj 🙂 🙂 traky aj u nas to vyzera na pekny den 🙂 a ozaj dobreeee ranko 🙂 ja ho mam po vcerajsej noci take spomalene,ale hadam to este rozbehnem 😉 macko sa mrvil celu noc skoro vobec nespal 😕 no a pak o 6.00 mal budicek a ja som akurat zacala zaspavat 😔 nuz co tretie kafco v sebe a zatim nic som jak v spomalenom filme 😀 😀 😀 😵

nykyta
15. máj 2010

no ako vidim,ze nikoho nevidiiim 😎 😎 macik zaspal tak mam trochu volna a naberam energiu 😉 no ale sa zacinaju nejak priblizovat hnusne mraky takze ten slnecny den asi nebude ☹

nina41
15. máj 2010

Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

lucim
15. máj 2010

moooorrrrning 🙂

nina41
15. máj 2010

Traky pošli trošku slniečka aj knam , 😉

nina41
15. máj 2010

ahoj lucim uvas je ake počko??

nykyta
15. máj 2010

ahojte babule 🙂 🙂 🙂 nina ja by som ti aj poslala,ale uz nesvieti 🙄

lucia32
15. máj 2010

Ránko...som polhodku dočítavala...ale ste klábosili 😀 Oslávencom všetko naj....
A neviete čo je ťuťu muťu? Jáj tak u nás doma to velmi nevychladne... 😀 len keby sa mne chcelo 😝
Kocky som tolko preberala, podla obrázkov až som miesto drevených vzala plasťáky 😝 , ale na stavanie vežičky a búranie poslúžili a aj pekne leteli z postielky...mobil mluví po česky...slovenská reč naša lúbozvučná, kde si?

lucim
15. máj 2010

matko prave zaspal, dnes bola od 4 noc, zekazdu chvilu sa vrtel, cucol, spal, vrtel ... budicek o 7.
tu je pocasie ze neprsi a ale teplo nie je. cvilocku to klamalo, ze mozno bude slnko, ee.
lu - treba sa vzdelavat v jazykoch 😀 a aj plastove kocky su kocky. 😉

nykyta
15. máj 2010

ajoj luci 🙂 tak veru to teda neviem bo u nas je bod mrazu 😀 😀 😀 no nic idem macko je hore 😀 😀 papaaa

lucia32
15. máj 2010

Lucim...ale ja to vidím u netere, od mala visela na českých rozprávkacha teraz používa čechizmy 😝 , nieže by česká reč nebola pekná...ale komolenina slovenčiny a češtiny...nic moc...to ako ten vtip....múžete mi poslat tenhle balík? Ten s motúzkom perevjazanj 😀

lucia32
15. máj 2010

Nyky...pá bež sa hrať 🙂
U nás vyšlo slniečko, ale teplo nie je...no možno ešte bude.... 🙂

lucim
15. máj 2010

lu neviem, ja sa toho nebojim. akoze blbo pouzivane cechizmy nie su take vtipne, ale su predsa deti, ktore vyrastaju vo viacjazycnych rodinach a rozliisuju to, a aj kamosova mala - tatinko, a povies mi pohadku - to bolo take mile. 😉 ja som tiez vyrastla na ceskych filmoch a knihach - a som. tu. 🙂

lucia32
15. máj 2010

Lucim...jasné...ja nič, ja muzikant 😝 😀
Len som tým chcela naznačiť, že výroba hračiek na Sk asi viazne 😅 😀

lucim
15. máj 2010

lu to mas pravdu, ale ked je jednoduchsie doviezt cokolvej zozahranicia - cinskej vyroby 😖 😉
ale tiez by som nechcela, aby prve slova, co matko povie boli: hele vole, kdopak to vyzvani? 😝 😀 .... aj ked predpokladam, ze prve ozajstne slovo bude nejaka neuzitocna kravina - napr. bager .... alebo pivo 😀

lucim
15. máj 2010

u nas to bude aj tak zaujimave, ako bude matko hovorit, co z toho vsetkeho vznikne - tu sa hovori narecim - ako v svakovi raganovi, najblizsia suseda je ze Zóhru - este iny zahoracky akcent, drahy hovori tak normalne, nema nastastie blavacky prizvuk a odo mna od jedinej bude pocut Ľ. 😝 🙂

lucia32
15. máj 2010

my doma nerozprávame východniarsky ani rusnácky...len po slovensky...aj ked určitý prízvuk asi máme...no východniar sa nezaprie 😀

lucia32
15. máj 2010

a sa pochválim, včera našu Bianku tréner volejbalu pochválil, že je velmi šikovná, vraj taký talent tu už dávno nemali, preradil ju k starším žiačkám a chce sa jej venovať osobne....sme pyšní rodičia, po kom to díte je? 😀 mm bol na tréningu, tréner si ho zavolal...

lucim
15. máj 2010

no tak to je bianka super talent, moc gratulujem 🙂

lucia32
15. máj 2010

Jaj ďakujem pekne, ma to hreje pri srdiečku 🙂

lucia32
15. máj 2010

moje 2 kočky 🙂

laurajana
15. máj 2010

ahoj Lucka...krásne baby máš...čo Ti budem hovoriť, že? 😉 a blahoželáme k športovému nadaniu u dcérky to je super...právom hrdí rodičia 😉 gratulko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre