Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
15. máj 2010

lucim si predstav som tu sama 😕 😕

samayka
15. máj 2010

už som tu... mne sa postavil do cesty hlad.. vybavené 🙂

spanie? to je čo??? ale nie,už je to lepšie.. síce dnes zaštrajkovala ale moja chyba.. zaspala nám v aute a ja hrdina som ju išla prenášať do postele... spala 15 minút a potom ani za ten svet zalomiť...

uvidíme aká bude noc.. ale posledné noci sú na dva prdy.. na prd je totiž slabé slovo... ale na druhej strane... hlavne že sme zdraví a že ju lúbime najviac na svete. 😎

lucim
15. máj 2010

taky klub este nemame, som za. kto ma este doma surikatu????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a preco si to nedala do umyvacky? nema z nej kto vylozit ciste? 😀

hathor1231
15. máj 2010

hallo,
tak ja som nasla malej po 3mesiacoch dalsie 2 dolne 😵 takze uz meme 4hore,4dole 😵 😵 😵 zubana mala 😅

co je surikat 😕 😀

hathor1231
15. máj 2010

to myslite ako tiez zvieratkaaaa 😅

lucim
15. máj 2010

samy jasneeeeee, hadam by si nechcela dokonale nudne babo? elus je uzasna taka aka je. (ale spinkat by mohla lepsie) 😉 😵 😵 😵
ja som zvedava, aka bude noc vu nas, ked sa uz zubak/y vyklubal/i von. posledne noci putoval po celej posteli, v polhodinovych intervaloch nadranom.

nykyta
15. máj 2010

ale coby ja som na nu uplne zabudla sak ked je vstavana tak ju nevidim 😎 ajooj hat 😉 ano tie mile okate zvieratka 😀 😀 😀

hathor1231
15. máj 2010

ach jo,spinkanie 😒 niki spava vo svojej izbe a vzdy ju o takom istom case ulozim a zaspinka pekne sama. v noci k nej nevstavame,pekne spinka. spava 15-16h denne (viac ako ked bola mimi) a aj ked idu zubky,tak je to vpohode len sa viac mrvi ale nelacka...
drzim palce 😝

nykyta
15. máj 2010

hat gratulko k zubkom 😉 joj my stale dva a pol 😀 😀 😀 mala by som ist von,ale tam strasne leje tak trhacko musi vydrzat 😀 🙄 dnes wecer mi druhy odisiel takze zas mam len jedneho trhacka 😒

lucim
15. máj 2010

uz aom bola tisit. 😉
ahoj hath,. to mate dobre spanie 🙂 jeeej. a k zubkom tiez gratulujem. 😉

hathor1231
15. máj 2010

my mame tiez chlpaca- ginny- jack russel. s malou sa uplne zboznujuuuu :D pekne sa hraju a mala sa na nu rehoce,berie ju ako sestru 😀

hathor1231
15. máj 2010

lucim,to mam odmenu za tych prvych 7m 😔 uz je vse dobre a uzivam si (uz nie ne materskej) malu ako sa da 😵 ma rada spinkanie ako ja 😀 ale zato je ranne vtacatko ako tatino 🙄

nykyta
15. máj 2010

hat pekne koceny 😀 😀 😀

nykyta
15. máj 2010

ake je to mile obe maju svoju lopticku 😀 😀 😀

lucim
15. máj 2010

hath jeeeej, fantasticka fotka, ako z casopisu 🙂 a ano,m zasluzis si taku odmenu. 🙂
nyky nezabudaj. 🙂

nykyta
15. máj 2010

no nic idem do toho lejaku 🙄 🙄 🙄

nykyta
15. máj 2010

lucim co prosim ta nemam zabudat 😀 😀 😀 😀 co uz ved mam rada vodu-no tak poumyvam rucne nie 😀 😀 😀

hathor1231
15. máj 2010

nyky, najlepsie je,ze ginny jej neberie jej hracky 😅 ked sa chce hrat,tak jej donesie oslintane plysaky a natahuju sa 😅 dava na nu pozor,ale niekedy ju tiez musim krotit,mala este nema taku stabilitu 😀
a vencenie- vyhoda zahradky 😀

lucim,som rada,ze to mame zasebou 😵

hathor1231
15. máj 2010

idem aj ja hajat, paaa 😎
pokojnu noc a krasne snicky babuskam,nech vas nechaju vyspinkat 😉
xxx

nykyta
15. máj 2010

kurna tam je kosaaa a este k tomu som zmokla jak pes 😀 😀 😀 😀 musela som ho vyniest na rukach von lebo mi zdrhol od dveri ked som ich otvorila 😀 😀 😀

nykyta
15. máj 2010

no sak aj my mame zahradu,ale musim mu robit spolocnost 😀 😀 😀 dobru nocku hat 😔 ja pojdem az neskor 😔 bola som pozriet macka tiez cestuje a plakal ☹ lebo narazil s hlavou o mriezku postele ☹

nykyta
15. máj 2010

babule kde ste co vas odplavila voda ☹ ☹ ☹ ☹

nykyta
15. máj 2010

zeby som isla spat aj ja samej sa mi tu nechce byt 😕

nykyta
15. máj 2010

tak dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 😔 😔

traktor
16. máj 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 , a zvlast jednemu 😀 😵 ...mojmu najväčšiemu pokladiku na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nina41
16. máj 2010

Dobre ranko 😵
Traky Matejkovi prajeme všetko najlepšie vela zdravička ,štastička a lasky 😵 😵 😵

zmurkaz
16. máj 2010

Trakuš - *V*Š*E*T*K*O* *N*A*J*L*E*P*Š*I*E* 😵 😵 😵 😵 😵

a ostatným samozrejme tiež 😉

lucia32
16. máj 2010

Ránko....Maťkovi všetko najlepšie k 11. mesiačikom....my už strašíme od 5.40....ale máme za sebou druhú úplne prespatú noc 😵

ani3012
16. máj 2010

traktor...................16.6..................Matejko má dnes 11 mesiačikov 😵 😵

Dnes máme 10 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
raona.....................16.7..................Sárka
zuzulka7.................16.7.................Jakubko
majuska29..............16.7..................Lukáško

Meniny oslavuje: Svetozár , Peregrín, Peregrína
Meniny oslavuje v ČR: Přemysl, Hovard, Křesomysl, Nepomuk, Pelhřim, Svetozar

Prajeme všetko najlepšie- Sárke a Matejkovi pusinka od Evičky 🙂

Kalendárium:
♦ Svetový deň masmédií /aj spoločenských komunikačných prostriedkov/ (ustanovený II. vatikánskym koncilom, pripomína sa od 1966)

nykyta
16. máj 2010

dobre ranko kocenky 🙂 vsetko naj najlepsie oslavencom a hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 no a spesl gratulko matkovi a sarke od macika 😉 😉 😉 my sme mali zase besnu noc a budicek bol 5.30 no strasne ☹ ☹ pocasi je na figu a hlavne zima 🙄 🙄 macko akurat zaspal mm ho bol ukocikovat tak ja mam trochen volno,ale caka ma hora pradla na pranie 🙄 🙄 tkze dnes sa bude pracke darit 🙄 idem si dat kafe a hned som tu 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre