Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leve26
17. jún 2010

dakujem za privitanie a aj to ze som sa mohla tak trosku vterknut.som z Trencina,mam synceka Patka,

nykyta
17. jún 2010

@traktor veru pozor mate konkurenciu 😀 😀 😀 matko proti matkovi 😀 😀 este ze ten nas nejak netancuje 😀 ale zato mava ako dirigent do rytmu 😀 😀

lucim
17. jún 2010

leve aj ja ta tu vitam 😉
nyky tak to je dobre na tej kosacke 🙂 🙂 🙂 fakt je tam spokojnucky. traky to super okomentovala 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

@leve26 ake vtierkovanie prosim ta 😀 😀 😀 sak tu je kazdy vitani 😀 ze lu a traky 😉 😉 😉

leve26
17. jún 2010

mame 2zubky,zaciname pomaly bezkat ale len tak 3-4kroky.papame vsetko co nespapa nas.

lucim
17. jún 2010

torticka - prave som dostala spravu na FB, ze torta pre matka je hotova 🙂 🙂 🙂 este vraj donesu svokrovci jednu a ja urobim tu smotanovu (suroviny nakupene, drahy nakupoval), a budeme presladeniiiiiiiiiiiii na rok dopredu. 🙂

nykyta
17. jún 2010

pozooooor 😕 😕 😕 idem s thacmi von 😀 😀 😀 hned som tuuuu 😀 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

@lucim mnaaam 😝

traktor
17. jún 2010

@nykyta veru...aspon mame dovod tu byt a vypisovat 😀 😀 😀 ...babyyyyyyyy sem saaa 😀 ...a more, ze konkurencia...si videla toho nasho dobre....vsak to len jak cvicenie na prdiky 😀 😀 😀 ....ale dotrenujeme...matko zatial telku ani hudbu nemusel tak zacneme 😉
@leve26 tak super, mas maleho zrutika? 😀

sevzuz
17. jún 2010

caute koceny,
prisla som vas pocitat
@ani3012 to video simulanta som si musela dat an FB, ten je bezkonkurencny, uz to vidim ako toto bude Lukasko trenovat na nas doma!🙂
A vsetci mate nadehne trsacie videa aj my tancujeme , ale podobne ako s krockami, u nas to natocit nejde, on je tak tvrdohlavy alebo neviem co ze zasadne nie alebo idem po mobile/kamere a to sme donahravali 😠

traktor
17. jún 2010

@lucim ju lucim..torticky...my sme dnes nase dojedli...musime upiect nieco dalsie.....som velmi zvedava na tvoje fotecky...hlavne na matka, ked uvidi tortu zo svieckou...nas sa hned na nu vrhol, sme museli rychlo sfuknut aby nedopadol ako evicka....

traktor
17. jún 2010

@sevzuz sev ahoj....u nas to iste..tiez je problem nieco natocit....inak ten cumel co ma matko v puse....on tancoval krajsie, som vytiahla fotak a ked ho zbadal bolo pa tanci, a velmi ho chcel, anedostal , tak plac...tak preto ta duda...tak to deti zachranili...isli mu s tancom pomoct a zabudol, aj pre co plakal

traktor
17. jún 2010

@leve26 ...ockovanie uz mate za sebou, ci vas to este caka?

nina41
17. jún 2010

Ahojte 😵
@traktor Matejkovi prajeme k rôčku všetko naj naj najlepšie a takisto aj ostatnym oslavenčekom prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵
Riškovi aj mne brali krv,a obidvom nam chyba železo,a vysledky na alergiu budu na buduci tyžden,
dnes som bola s Maťkom na pohotovosti,ma silnu alergiu, ☹

nina41
17. jún 2010

vitam medzi nami novu maminku aj jej Paťka 😵

nykyta
17. jún 2010

tak uz som tu 😀 😀 😀

leve26
17. jún 2010

zrutika mam a riadneho,ale som rada aspon nemusim nic extra varit,na ockovani sme boli minulu stredu a v piatok sme sa isli ukazat lebo sa mu to oboje zapalilo ali dali sme hned vecer octanovu mast a bolo fajn,este raz dakujeme za privitanie

nykyta
17. jún 2010

@sevzuz ajoooj 😉
@nina41 ajoooj 😉 😀 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

@nykyta ha a mame este novinku taku zlu ☹ ☹ macik zacal trucovat a ked neni po jeho tak ma vzdy kusne 😕 🙄 dnes ma tak rafol do pleca,ze nasi trhaci mu mozu zavidiet 🙄 🙄 🙄 inac neboli sme v auparku na vlaciku bo mm sa zdrzal 🙄 🙄

nina41
17. jún 2010

ahoj @nykyta tento tyžden mam hrozny,s riškom som bola 2krat na pohotovosti,nakoniec mu zobrali krv a ma oslabenu imunytu

nykyta
17. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 tak ci som si zas neklikla sama na seba 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

@nina41 😢 😢 😢 😢 😢 to mi je luto 😢 chuda malicke ☹ dufam,ze sa to da cim skor do poriadku ☹ a ako sa to prejavilo 😕

majkas
17. jún 2010

ahojte,

serialy skoncili ak vas idem na chvilku pozriet 🙂

@leve26 vitaj 😉

@samayka Eluska je perfektna!!! myslim ze si pravom zasluzi titul 😀
@lucim u nas podobne pohybove variacie, pohupovanie v kolienkach a sem tam aj take zboka nabok jak medvedku daj labku 🙂

nykyta
17. jún 2010

@nina41 a co sa stalo ked ste isli na pohotovost? 😕 😕 😕 mal nejake komplikacie 😕

majkas
17. jún 2010

@nina41 ja mam tiez zle zelezo, napchavam sa sorbiferom

majkas
17. jún 2010

poslem skor jak dopisem myslienku.... @nina41 drzim palce chlapcom, nech sa im polepsi najviac ako sa da

nykyta
17. jún 2010

@majkas ajooj 😉 sak pockaj zachvilku uz nebudu serialiky 😀 😀 budu mat prazdniny 😀 a budes s nami castejsie 😀 😀 😀

leve26
17. jún 2010

ja som mala zelezo zle do 7mesiaca tehotenstva potom sa mi to upravilo.tiez som brala sorbifer,a tie serialiky hihi ja tiez pozeram panelak,ale ked nestihnem nastastie vymysleli archiv panelak xixi

sevzuz
17. jún 2010

@samayka pridavam sa eluska je queeen of the dance, no co trufne ju niekto? 😉
@nykyta
@traktor
ahojte
nyky to je na prt to hryzenie,, lukas zase stipe ale ako! a dnes hnusak maly 😅 ja spavam len v nohavkach a rano som ho dala do postele a nasiel mi bradavky a to som ho skoro postipala spat, minule to robil tatinovi a ten vrestal jak pavian ale teda na nervy to je
@nina41 drzim palce aby ste nemuslei navsetevovat tutoinstituciu aj ked pri detoch to je tazke☹ ale sa to na teba sype do prcic zprav zlava, fuj fuj 😔

@leve26 ahoj aj ja ta tu vitam 😉

majkas
17. jún 2010

a trebalo sa mi chvalit ze sme nedavali lieky na teplotu? hned poobede to u Tami prepuklo, isli sme na 38,1 ale chvalabohu stacila jedna davka nurofenu, pred spchou sme boli naspat na 37,5 a ked zaspala tak mala uz studene cielko
je to fakt horzne pre kazdu mamu vidiet svoje dieta chore, take smutne ocka, len tak lezkala a sa tulila ku mne ☹ este mala trocha opuchnute nozicky pri vpichoch ale dufam ze horucky su uz za nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre