Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. jún 2010

Z rannej rosy spektra farieb,
z vône krehkých ruží,
prišlo na svet niečo krásne
po čom človek túžil.

Vitaj teda medzi nami
utešené dieťa,
nech na Teba iba dobré
sudby žitia letia,
nech Ti Pán Boh požehnáva
všetky žitia kroky
a buď šťastné v svete krásnom
mnohé dlhé roky.

******

Nech vám v zdraví, láske rastie,
nech vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále
nech Vás teší chlapča malé....matkovi vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeee a velku cmuk... 😵 😵 😵 😵a lucimka nech vam dnesny den vyjde podla vasich predstav 😉

traktor
19. jún 2010

aj dalsiemu matkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵 , laurike a kristinke k mesacninam 😵 a lukaskovi vsetko naaaaaaaaaj a posielame velku cmuku 😵

traktor
19. jún 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

leve26
19. jún 2010

vsetko najlepsie oslavencom,Patko posiela pusinky

lucia32
19. jún 2010

V dnešný narodeninový deň smiech za slzy rýchlo zmeň.
Rozdaj ho všetkým naokolo a ver, že bude, ako nikdy nebolo.
A že Ťa všetci radi máme,
tento veršík zo srdca Ti posielame.
Všetko naj Maťkovi k 1. rôčku
♥♥♥♥ Lucia a Natálka ♥♥♥♥

Gratulácia aj Maťkovi od duuupky 🙂

arci
19. jún 2010

ahojky,
přeji vše nej nej oběma velkým oslavencům 🙂)))))

arci
19. jún 2010
traktor
19. jún 2010

zlata je 😵 😵 😵 😉 ...a ako som ti uz napisala...tak matka dame na nieco ine, nie na tanec 😀 😀 😀

arci
19. jún 2010

to naši divošku nějaké uklízení neba, ona raději kramaří, vymetá pejskům pelechy a trsá 🙂))))) ale na chlapa je to super 🙂 jen tak dál

traktor
19. jún 2010

to bol u nas len prvy pokus...matko doteraz vobec netancoval..jeho telka a hudba moc nebavi..on je skor na domace prace 😀 😀 zametanie, triedenie veci v skrinkach....ale ema je fakt perfektna...bude z nej parketova levica 😀 😉

arci
19. jún 2010

to jo a stačí aby slyšela nějakou písničku od té skupiny a už jede, tu miluje jako táta, ale nějaké uklízení to ani náhodou, máma uklidí a ona znovu roztahá 🙂))))) ale o matějka se budou tlouct holky, aby měly takového chlapa doma 😵 😵

brinzulka
19. jún 2010

matkom vela stastia, zdravia, spokojnosti....
a mesacnikom cmucky

asparaguska
19. jún 2010

Ahojte...

Maťkom prajeme všetko najlepšie... a aj výmesačníkom.

leve26
19. jún 2010

ahojky maminky zas som tu len na skok.krpcek uz dlho spi ale nestihala som pisat,ved to poznate najviac upratovania je cez vikend.hihi.este raz vsetko naj,naj,oslavencekom

asparaguska
19. jún 2010

Náhodou som našla tento inzerát:

originál zdroj:http://www.xinzeraty.sk/inzerat/11520-kupim-nodbuk-inz...
(fialové okno hore) 😀 😀 😀

nina41
19. jún 2010

Ahojte 😵 🤐
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

zmurkaz
19. jún 2010

Čaute babule - tak ja ešte žijem 😅 😀 😀 😀 ...aj napriek okolnostiam 😕
....furt sa pasujeme s tým PC 😠 😠 😠 😠 ..taký absťák som prekonala že až 😢 😢 😢 😢 ..no snáď sa to už ukončí a budeme ho mať opravený (zálohujeme všetky fotos a ide sa dať preinštalovať 😨 )
...Juri má po kiahňach ... prežil to aj on - aj ja ....
...prežilil sme aj škaredé počasie....
...včera som našla našej slnečnici prvý kiahňopupiak 😖 ...tak mám zmiešané pocity - za jedno to bude mať za sebou ale za druhé ☹

... no a ani sem nestihnem prísť - len zaktualizujem bazár - opíšem adresu - ak niečo niekto chce a fičím preč 🙄
...a waw - to čo sú zas za novinky - sa mi to moc neľúbi 😠 -ale šak si na toho koňa zvyknem aj tak 😀 😀 😀

...no a pomaly sa fintíme - na budúci týždeň bude mať naša mami tú oslavu - všetko zajednané - vybavené - tak sa tešákujem 🙂

A tu čvo nové - šak som mimo obraz - ak sa niekto odhodlá mi napísať - prosím cez ten zavináč - či to už nefunguje? 😕 🙄 😨
A ešte som chcela vedieť - ako dopadla tá holka - asparáguska - či si ju mýlim 😅 - čo ich zaliala voda ☹ ...

No v každom prípade na vás myslím - a je mi bez vás smutno 😢 😢 😢

zmurkaz
19. jún 2010

jéj - som stihla len klik na predošlú stranu - Lucííííííím - takto pred rokom si rodila 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - všetúčko len to najsamlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵
...no a ostatným oslávencom samozrejme tiež 😉

asparaguska
19. jún 2010

@zmurkaz nás voda našťastie nezaliala, len nás v noci evakuovali... 😅

traktor
19. jún 2010

ahojte, my sme boli v meste na tom pochode..hoc neskor ale boli sme...a bolo by to uzasne, perfektne, len nam v kuse prsalo 😠 inak musim povedat, ze skoro vsetky osobnosti ma prekvapili, hlavne pico, ten sa z kazdym fotil, podpisoval...nasu misku cez zatarasy vytiahol k sebe na ruky...co vam poviem skoro odpadla 😀 😀 ....janka kirsner ci jak sa pise je uplne tenka ako palicka, takze telka fakt pridava...a chodur je nazivo fakt fesak..by som to v zivote nepovedala ale je to fakt a perfektne spieva 😉 ...deti pobehovali hore dole, nevedeli kam skocit, akurat sme museli odist skor lebo nenormalne prsalo a trosku sme podcenili pocasie, boli sme dost nalahko obleceny a ono vonku bola riadna kosa...

adka12
autor
19. jún 2010

cafte babule, chcem sa poradiť... aký krém na opaľovanie je vhodný k moru pre malé dieťatko?
napíšte mi faktor aj značku ak máte dobré skúsenosti. Doktorka mi odporučila Daylong, ale ten je dosť drahý - 20 😅 . Tak skúmam, aké máte skúsenosti vy. Chcem vedieť, či pri tom kréme neplatím len za značku ako je to aj pri Vichy a kvalita nič moc.
ďakujem 🙂

adka12
autor
19. jún 2010

A samozrejme želáme oslávencom všetko len to naj, hlavne Maťkovi k prvému rôčku 😵 😵 😵

lucim
19. jún 2010

dobry vecer slnecnice 🙂 🙂 🙂
dakujeme moc za gratulacie a ani dakujeme za krasne zviditelnenie. 🙂 🙂 🙂
takze aky bol matkov prvy rok? perfektny od narodenia az po dnes nam robi len radost ... na tie male problemiky ako boli koliky ci nespavost alebo nepapanie sa lahko zabuda, ked nas lubi a my jeho a ked je taky zlaty a sikovny ako je. 😵 😵 😵
dnes sme mali krasny den . bola - a este je cast - cela nasa rodinka, ochutnavali sme 3 torty, 3 grilovane maska a 2 salaty, ale hlavne bola prijemna pohoda. matula sa tesil z kazdeho darceka, ucime sa jazdit na odrazadlach - mame 2 stroje - motorku aj nakladak a este kooopec vselicoho, co treba este preskumat.
uz unaveny spinka. 🙂

lucim
19. jún 2010

adka - opalovak - pri rocnom dietati sa neoplati na opalovaku setrit - jeho pokozka este nikdy nebola vystavena slnecnemu ziareniu a je velmi velmi citliva, to co do nej nabachas teraz sa moze odrazit o par rokov neskor. do troch rokov by dieta nemalo byt ani na priamom slnku.
takze faktor 50+, urceny pre deti, ja odporucam biodermu - photoderm - Mineral - nie je tam chcemicky ale mineralny filter, setrnejsi k pokozke.
este k natieraniu - koluje mytus, ze niektore opalovaky staci natriet raz za den - hovori sa to hlavne o daylongoch. nie je to pravda, dieta je pohyblive, kupe sa, santi, plazi, utiera a ono sa to moze otriet. takze dotierat po 2-3 hodinach alebo vyssej aktivite.

katkah
19. jún 2010

ahojte 🙂 gratulujeme Matkovi k prvemu rociku, prajeme vsetko naj naj..... a samozrejme aj ostatnym oslavencom 😉

adka12
autor
19. jún 2010

lucim dakujem, ja som kupovala daylong aj sebe ale čo ja viem, mňa nejaj neoslovil, preto sa pýtam na niečo iné.
Idem kuknúť tú biodermu.

lucim
19. jún 2010

adka nemas zac. 🙂 samozrejme, je vela vyrobcov, ja odporucam to co poznam a mam naj skusenosti. matka tym natieram u nas na zahradu, ked je slnecno a aj tak je opaleny. je snedy a lahko opalovatelny po mne. 😉

adka12
autor
19. jún 2010
ozi
19. jún 2010

dobrý večer, babulky 😉

oslávenčekom prajem všetko naj, ale hlavne lucimkinmu Matejkovi želám všetučko dobré, aby naďalej prežíval krásny a bezstarostný život v blízkosti svojich milujúcich rodičov 😵 😵 😵

lucim
19. jún 2010

ozi aj tebe dakujeme 🙂
adka to je KIDS, ze pre vacsie deti, ten uz ma normalny uv filter, ale tiez moze byt. myslela som tento http://www.mojalekaren.sk/bioderma-photoderm-mi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre