Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
13. júl 2010

@ani3012 dobre ranko teraz sme vstali,včera ste spominali zubara,ja mam panicky strach zo zubarov,môj zubar mi ide trhať všetky horne,ale dava mi aj dve injekcie aby nebolelo 😝
Ani čo ideš dnes variť?

nina41
13. júl 2010

Oslavenčekom prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵
@traktor to mate fajne,@inneska erik sa riadne vytiahol, 😵

lucia32
13. júl 2010

Ránko....
@ani3012 nie, dvojky ešte sa neprerezali, ani sa zatial nebudú, len vidno pekne naplnené dasienka, čiže sú na ceste...mojím super odhadom by mohli začať klopať na dvere koncom mesiaca ...podla toho ako postupujú 😵
Zubári...no comment...aj my sme mali desného, čo kričal a bil...tiež som od 6. ročníka pravidelne odmietala ošetrenie, hlavne po tom čo mi vytrhol zdravú stoličku, pomylil sa o jeden zub...miesto mliečňaka trvalý 😠
Fotečky bazenové krásne...škoda, že my nemáme taký veľký 😝 , nie je miesto...svokrovci musia mať záhradku 🙄 na veľký bazen nie je miesto...ale prudko s mm špekulujeme že im ju posunieme asi o 2 metre, aby bol flek...inak bude vzbura 😝 ......len nech všetko odrastie.
Oslávenkyniam všetko naj k rôčku....Markétke od @aspine gratulka k meninám a takisto aj Ninke k včerajším meninám od @katkah

simonito
13. júl 2010

Ahojte 🙂

Tak venku nádherně a horkooo,léto ,jak má být 😵 a my si ho na plno užíváme,koukám ,že vy taky. Trošku jsem početla a všechny fotečky nádherné,dětičky už se nám proměnily v roztomilá batolátka 😵 Já osobně toto batolecí období miluju.

Všem ,co slaví,slavili a budou slavit první rok moooc gratulujeme 😵

Těm,co je zrovna něco trápí,přejem ať už to přestane a hl. různé bolístky a nemoci ať jsou rychle pryč.....
Z Malého Zrníka našeho mám moc velkou radost,je to paráda a určitě už bude jen líp

My jsme měli tento víkend velkou dětskou oslavu a proběhlo vše výborně,akurát jsme měli v plánu vypustit i lampiony štěstí(na což jsem se přímo dětinsky těšila)...ale kvůli suchu a horku jsme kontrolovaně vypustili jen jede…..a ten stoupal a stoupal a všichni jsme si něco přáli(babičky a dědové asi hlavně to,ať nechytne les😀). Šimonek oslavil asi první narozeniny , které už naplno vnímal a vychutnával si je.Amálka ta ještě moc nechápala,co je to za humbuk všude kolem,sem tam si zavřískala na protest (to ona ráda)....ale dortík jí chutnal 😅 A jelikož děti dostaly závěsné houpací křesílko,tak se od té doby pořád houpeme a houpeme….a Malču to krásně zklidní ,když je nevrlá nebo unavená…..

No a jak shrnout ten první rok?Vezmeme to od „podlahy“-Možná vyhrajeme nějakou tu soutěž o poslední nechodící jůlovčátko....ikdyž každým dne se Malí začiná více odhodlávat...za ručku ovšem uhání ,jak zběsilá 😀 Taky ,co se týče velikosti a váhy patříme mezi ty drobátka takové prťavé.....
Nočník už jsme Amálce ukázali a ráno jej vždycky obšťastní,ale nic nebudeme předbíhat a počkáme si,až sama zjistí,že je tu ta věc proto,aby tam udělala potřebu,když se ji chce,ne když napadne nás
No pořád trochu kojíme,ale už už pomaloučku se snažíme omezovat.Většinou se u nás spí celou noc s jedním kojením…teď ,když jsou ty horka,tak se stejně na pití budím i já…
Zubíky jsou asi 6kousků,ale dalších několik se dere na svět…
Jíme skoro všechno,jen moc nekořením,nesolím……
A už docela hezky opakujeme a překvapivě nejen citoslovce ale i slova..jako pejsek,bota,pupík, ....a teď nejnověji chce pořád houpy,houpy.......no a má ukazovací období.Taky jazyk se naučila vyplazovat,potvůrka, a strašně urputně se umí něčeho dožadovat…..
No abych to shrnula,u nás se žádný zázrak nekoná….asi jsme ani nebyli v ničem první …ale však to znáte,jako každá maminka má ty svoje děti za nejúžasnější
Šimon ten má období věčných proč a proč a proč.....a tak pořád a neustále........jinak jsme OK u Šimonka čekáme na další výsledky vyšetření,ale ty základní jsou v pořádku,takže to vypadá,že příčina jeho momentálních problémů nám zůstane utajena...jen ,aby se vše vrátilo do normálu,držte pěsti |-Je to takový stín.který nám tak trochu kazí tohle nádherné léto…..áááách jo
Tak jsem to tady snad moc neotapetovala…..ale jednou za čas mi to odpustíte,ne?|

A mějte se moc krásně
Přidám nějaké fota z oslavy,více pak na FB

lucia32
13. júl 2010

@simonito krásne si potapetovala... 😵
Držíme pästíky, nech ste zdraví, hraví a nech si užívate leto a toto krásne batolivé obdobie...Šimonkovi prajeme zdravíčko, nech už je len dobre 😉

anavi85
13. júl 2010

oslaveneckom vsetko dobre 😀

nykyta
13. júl 2010

dobre ranko babulky 😉 😉 vsetko naj oslavencom 😉 -ano trhaci sa kupu s nami ved su cisty 😉 a bazen sa filtruje nonstop takze vodicka je kristalovo cistucka 😉 😉 😉 😉
@ani3012 nemusis sa obavat 😉 😉 no ficim bo terminator lezie kade tade 😉 😕 😕 😕 pekny dnik 😎 😎 este vas musim docitat 😀 😀 zatim paaa

simonito
13. júl 2010

@lucia32 dík 😵
A ještě jsem se zapomněla pochválit,že máme v rodině nový přírustek,minulý týden se nám narodil Metúd,býček 😎

lucia32
13. júl 2010

@simonito tak to je krásny prírastok... 🙂

klara_klara
13. júl 2010

ahojte hlasime sa zasa po dlhsej odmlke...uff ale je nam teplo...ako sa mate vy?
na dovolenku nejdeme lebo s nami nikto nechce...vraj s malym dietatom to veru nie...kazdy si chce uzivat a nie starat sa...tak radsej budeme doma to mame to iste ako na dovolenke 😝 😝

klara_klara
13. júl 2010

uff uz som zasa tu

klara_klara
13. júl 2010

a tu nikto ☹ ☹ ☹

lucia32
13. júl 2010
lucia32
13. júl 2010

Páni...práve sa z ničoho nič zlialo 😝 ale bude lepší vzduch 😵

monr
13. júl 2010

kočky, vdaka za podporu, pridala sa hnačka, zmizla teplota, tak dúfam, že len zuby

lu, pošli aj sem nejaký dážd, tu je otrasne teplo, v byte 30 stupňov

monr
13. júl 2010

pa všetkým. idem sprchnúť dietky aj seba, nech sa tak nepotíme

lucia32
13. júl 2010

Už krásne svieti slniečko....dážd posielam na západ 😀

traktor
13. júl 2010

u nas zlialo a strasne hrmii..a fuka a ciernava a fuuuuj

lucia32
13. júl 2010

trakuš to je rýchla búrka...za pol hodinky 100 km 😀

brinzulka
13. júl 2010

uvau trak..poslite sem buuuuuuuuuuuuuuuuuurku ....u nasich otvoreny sklenik...ma cca 50stupnov...chudak teplomer uz ani neukazuje...nema kam

brinzulka
13. júl 2010

detuche zlate vsetko naj naj naj

aby ste vedeli , Zuza bola-to ako ja....na zapis na VS 😀 takze studujeme---stretli sme zmurku....a jej detuche v pocte 2ks...keby nebolo tak horko hnusne-tt krasavice..aj dame rande v meste...Ale to tam pridem mozem ist rovno mhd spat 😒 sa schovat do domu

brinzulka
13. júl 2010

horko hnusne........a dalsie spojenie- tt krasavice

monr
13. júl 2010

všetkým detvákom gratulka

@brinzulka aj tebe k škole 😉

horúčka u mišky s5, pred chvíľou 38,3, kak vodička do každej plienky.

a o takomto čase pred rokom som mala kontrakcie v plnom prúde, boooooože, ale to letí 😀 😀 😀

brinzulka
13. júl 2010

@monr si zlatunka...ale ja som sa nicim nezasluzila
monr-fuuuuuuuuuuuuuuuu..

lucia32
13. júl 2010

@brinzulka len si si podala žiadosť a študuješ??? žiadne skúšky? 😀

@monr no des....z čoho to má???? Chudatenko malinkéééé 😵

monr
13. júl 2010

babuľky neviem, tipujem zúbky, má opuchnuté celé ďasienka, ale chutí jej jesť, to je fajn, akurát pije pomenej. aj behá po byte, len je taká nesvoja.
ak neprejde do rána, tak presne na narodky skočíme k dokimu, nech ju kukne

@brinzulka , no ale aj to je na gratuláciu 🙂

inneska
13. júl 2010

ahojte 😉
to sa nedá v tomto teple 🙄 aj ja chcem búrku, ale kde nič tu nič 😠 doobeda sme boli na poradni..váhu máme 12,5kg(ako pred 2 mesiacmi) a výška..1x sme sa merali v stoji..a mám podla toho 78cm, teda o 3 cm menej ako v 10mesiacoch 😖 obvod hlávky 47,5cm..prezrel aj pipíka a vajká, na urošku sa dohodneme na 15m. kontrole..a na kardio pôjdeme potom v septembri, ked sa vráti dr z MD...a straaašne tam plakal erik..aj posledne..neviem, či sa začal báť dokiho či čo 😕 a vyšli sme von a úsmev od ucha k uchu 😀

gratulujeme oslávenčekom všetkým, posielame cmuky 🙂
@monr mišička nech sa rýchlo dá do poriadku 😉 cmuk

inneska
13. júl 2010

@brinzulka a gratulka školáčka 😉

erik ešte spinká, ale čochvíla sa zobudí..sme tu zabednení v izbe, ale ked otvorím balkon, je tu ešte horšie 😠 fuj..a ešte som aj sviatky dostala, tak paráda 🙄

monr
13. júl 2010

@inneska díky
krásne miery aj tak máte. eričkovi posielame pusu

monr
13. júl 2010

ja robím prievan, taký jemný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre