Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
13. aug 2010

@lucim chod sa ich spytat a ak im to nevadi, tak ich tam nechaj 😀

lucim
13. aug 2010

rius, nic nehovoria, tak im to nevadi, isto sa chcu pozerat na blesky 😀 a vcera som videla padat hviezdu .... jeden meteor sa aj mne ukazal 🙂

riusik
13. aug 2010

aj si si nieco priala??? nieco obrovskeeee?? myslim dolezitostou, nie objemom 😉

majkas
13. aug 2010

@riusik ahoj, dik za pochvalu a tesim sa ze pridete 🙂

ja to na dnes uz balim, dobru noc maminky 😵

lucim
13. aug 2010

to bolo rychle, uz leje aj tu .. ani, to akou rychlostou si poslala k nam? 😉

lucim
13. aug 2010

rius jasnacka, velmi dolezite som si priala , asi si domyslis, ale to sa nahlas nehovori. 😉

lucim
13. aug 2010

@majkas bru nocku 😵

riusik
13. aug 2010

jasne, lucim 😉 nemusis pisat, chapem...

ani3012
13. aug 2010

dobré ránko ! 😀

Meniny oslavuje: Mojmír, Eusébius, Mojtech, Eusébia
Meniny oslavuje v ČR: Alan, Alen, Eusebie, Eusebius, Smil

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň hádania, podpichovania a posmeškovania 😀 😀 😀 😀 😀

trochu srandy::
Trapas :
Dnes ráno pri ceste trolejbusom mi vedľa stojaci pán stúpil na nohu. Hneď som sa naňho obrátil a vynadal mu, ako sa patrí. Keď som získal pozornosť celého trolejbusu, potľapkal ma iný pán po pleci a povedal: “Prepáčte, to som bol ja
😀
Na hodine slovenčiny. Deti majú písať sloh na tému "Som riaditeľom veľkej firmy". Zatiaľ, čo všetky deti píšu, Jožko spokojne sedí za stolom a obzerá sa po triede.
- Jožko, prečo nepíšeš? - pýta sa pani učiteľka.
- Čakám na sekretárku!
😀
Zomrel softwarak a prišiel pred nebeskú bránu. Svätý Peter si pozerá jeho knihu života a vraví:
- Človeče, veď ty si nič dobré v živote neurobil. Choď do pekla.
O mesiac sa pred nebeskou bránou zjaví dotlčený Lucifer a vraví Sv. Petrovi:
- Počúvaj... zober si prosím toho softwaraka. Veď on mi porozbíjal všetky kotly a pozabíjal všetkých čertov... ešte aj ja som sa radšej tváril ako mŕtvola...a teraz tam po pekle pobehuje a kričí, že kade sa ide do ďalšieho LEVELU....

nina41
14. aug 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
@ani3012 😀 😀 😀

lucia32
14. aug 2010

Ránko...všetkých zdravíme....počítané....
@ani3012....jéjé taká nemilá udalosť-to auto 😝 ale hlavne, že sa nič horšie nestalo 😝 uvidíš Patrik si to zapamätá a viac to neurobí 😉
@lucim aj ja som predvčerom videla padať hviezdy, dokonca až 3 a pri prvej som si priala, aby bol Miňoš zdravý a aby to nič vážne nebolo-tá noha a zdá sa, že sa želania plnia 😵
Dnes ráno prišiel bráško z Čiech, tak víkend bude oslavovací, chceme skočiť aj na huby do lesa a v nedelu za Miňošom na návštevu...vravel, že mu v pondelok budú robiť krvné testy a vraj sa uvidí...no možno by ho aj domov pustili....

brinzulka
14. aug 2010

hallo...ideme svadbovat do TT...najprv podat jednej ruku a potom letiet do ineho kostola na druhu svadbu a tancovati do rana...mnamky...sa tesim...pozdravujeme 🙂

monr
14. aug 2010

dobrý večer,
len vás skočím kuk, idem sa trošku povenovať drahému, 🙂
poctivo vás čítam, nebojte, aj keď nepíšem 😀

sladké sníčky

zmurkaz
14. aug 2010

ahojky .... tak ja hlásim, že sme sa opäť náhodne stretli s Brinzulkou 😅 😵 😵 😵 ....ak by na mňa nezavolala- tak prebehnem okolo a ani neviem, že tam je 🙄 ...som bola ohromená tým, že v tom kostole je svadba - a tam svadby vôôôbec nebývajú 😕
Malý Andrejko je krááááásny - a veľký brácho Davidko 🤐 🤐 🤐 -cmukacíííí
...a mám doma maróda ☹ - mangelík už včera išiel na nočnú s tým, že je K. O. - a dnes naobed že 38,3 a na odpadnutie - tak ho môj tatino viezol na pohotovosť 😒 .... a že angína 😔

lucia32
14. aug 2010

&brý večer...je tu niekto?
@zmurkaz jeje angina, nejak sa jej darí 😝

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 😝 ...si to vystihla ... upodozrievam Zuzi že ju má tiež - nič nechce jesť 😠 -len ma cucoší 🙄 - a aj teplota že 37,5 😖 ...dokina že prehriatie - tak som si nem istá.... že ak to neprejde do utorka tak v utorok na kontrolu - a ak prejde -tal že ma očkovanie.... 😒

lucim
14. aug 2010

bry vecer ... tak uz je tu prazdno, hostia odisli, matko spi, ja som prijemne unavko 😉

zmurkaz
14. aug 2010

@lucim 🙂 ...tak to je celkom fajn 😉

lucia32
14. aug 2010

zmurka, luci ahojte....
zmurka čo ju chce doky očkovať po teplote? či som zle pochopila?
luci...čo ste oslavovali? či len tak? krásny sobotný večer? 🙂

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 ...dobre si pochopila! Ona povedala, že to môže byť z prehriatia... ale ja si nie som tak istá, že je to prehriatie 😠
Musím ísť kuknúť mangelíka.,..

lucim
14. aug 2010

zmur ojoooj angina 😒 neprijeme, fakt to strasi vsade 😖
a to stretko s brin mohlo byt zlata nahoda. 🙂
lu - boli tu kamarati, co sa uz vlani dusovali, ze budu chodit na grilovacku cele leto, tak to konecne stihli - este tento rok. 🙂
decka sa vyblaznili, my sme sa vykecali dosytosti, len matulik mal nejaky poposuvany cas ... vstaval 6 20 - o dve hod..skor, tak mal aj obedny spanok posunuty a nakoniec este o pol 8 dal teda vecerny polhodinovy. ale bol piesok, bazen, aj vsetky povozy, sj kofolka v šenku. aj vsecko mozne ogrilovane, este aj ostalo. inak moc diiik za ten recept na kolac, len sa tak po nom zaprasilo. 🙂

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz ja by som ju nedala, nikdy nevieš či to nie je viroza a organizmus nie je oslabený a očkovanie nie je sranda 😝 Prečo ju chce tak skoro očkovať? Však sa očkuje až po ukončenom 14. mesiaci 😅

zmurkaz
14. aug 2010

@lucim ...bolo to supiš ... takááá bola krááásna 🙂 ... aj detúchy - a ja jak taká Viktorka od splavu (teda pre tie, kto pozeral Babičku 😅 )

@lucia32 ...ja ani neviem čo to má za očkovanie ... ale asi jej poviem, že nech ju neočkuje .... sme ho mali mať ešte na konci šk. roku - ale mala tie kiahne - tak to sa musí počkať tuším 5 týždňov...

A teraz ma napadlo - a kedy majú mať baby to stretko v BA?

lucia32
14. aug 2010

@lucim Tak si ho robila? Jednoduchý však? Ja som dnes uplacala tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10009 , včera sme kupili čerstvý tvaroh z družstva, tak som na zajtra Miňoškovi uplácala 😉

lucim
14. aug 2010

zmur o 10tej v stredu 🙂

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz tak to asi to očkovanie na 12. mesiac...ale radšej počkať ako niečo prepísknuť 😝

lucim
14. aug 2010

lu aj ten vyzera mnamkato ... na to, ze cisty tvaroh nelubim, tento kolacik by som si dala. 😝 a ten makovy vysiel perfektne, bol taky lahky nadychany .. a aj ja som dala dzem a cokoladu. 😝
zmur, tak pre istotu s tym oskovanim pockajte .. tyzden hore dole uz je jedno.

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 ....jááááá - Lucka - ešte hovooor .... funguje to 🙂

zmurkaz
14. aug 2010

....a dám si na to pozor - ani ja nechcem zbytočne riskovať - a možno sa jej ťahá zúbok .... nem viem 😒

lucia32
14. aug 2010

@lucim Natálka si dala šlofika od pol 5 tak som sa pohrajkala...ale tiež je chutný...to upečené struhané cesto krásne zmäkne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre