Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
24. aug 2010

baby - nevládzem vás dočitko - polohy má aj Zuzi zázračné 🙄 - tak hádam zajtra sčitnem - som ešte bola v inej téme.... tak sa lúčim - idem OF
Pa pa zajtra slnečnice - teda netopiere 😵

inneska
24. aug 2010

a idem aj ja do sprchy...lucimka ešte vešá prádlo, ostatné spinkajú...možno sa tu ešte niekto objaví 🙂

inneska
24. aug 2010

@zmurkaz si mi pokazila tapetu 😀

inneska
24. aug 2010

@zmurkaz tak papapa a dobrú nocku želám 😉

lucim
24. aug 2010

dovesane, dobru noc. 😵 😵 😵

inneska
24. aug 2010

ja ospršená, tiež želám dobrú noc 🙂

nina41
25. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
25. aug 2010

ahoooojte !

zmurkaz
25. aug 2010

Dobré ránečko - slnečnica náhodne vyspaná - mi dala pospať - som ju včera nadopo Calgelom a panadolom ...a hľa aký zázrak - dala do 7:30a asi 2x kojo v noci - úúúplný relax 🙂 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
25. aug 2010

Krásný den všem sluníčkám a malím květinkám 😉

ani3012
25. aug 2010

@brusinka.pusinka ahoj lásko !!!! Som tak premýšľala...prídeš aj ty so Simonkou a chlapmi na stretko potom to celočeskoslovenské ?

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz aj nám už vylieza zub !!! (to ten,čo som ho vyvolávala ešte začiatkom júla 😝 )
Ale netrúfam si povedať,že ako dlho to bude trvať

zmurkaz
25. aug 2010

@ani3012 a kedy bude? a kde? a píšem ti IP

brusinka.pusinka
25. aug 2010

@ani3012 Ahojky zlatíčko moje to víš pokud to bude v nějaký fajnový termín budeme se snažit dorazit 😉 😵 😵 😵 😵

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz tak už tu boli dva linky-myslím...... malo by sa to konať aj s rodinami -predĺžený víkend. Ale asi sa to nechá k budúcemu roku.Teda neviem ako baby,čo napíšu-ja sa prispôsobím 🙂

zmurkaz
25. aug 2010

@ani3012 😵 😵 😵 tak už vyvolávaj aj tie ďalšie - aby ste nejaké mali 😉

zmurkaz
25. aug 2010

@ani3012 no ja som len zachytila, že by niečo malo byť - ale že čvo - tak to nem viem... 😅

zmurkaz
25. aug 2010

Babulečky - muža som poslala s malou na prechádzku - idem poriešiť domácnosť a obedík ....som ho nenechala dospať - prišiel o 02:00 z práce 🙄

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz tak bežkaj,aj ja idem povešať prádlo-tuším už na mňa volala,že skončila 😀

brusinka.pusinka
25. aug 2010

@ani3012 děkuji za komentáře k fotoškám 😉 jinak Řecko se nekoná umřela tam sestra Babičky a tak tam jedem až příští rok , Babička nechtěla dělat křtiny v měsíci kdy je v rodině pohřeb. Mají své tradice. tak jsme byli na chalupě zbytek dovči 😉

lucim
25. aug 2010

dobre ranko zlaticka male aj velke 🙂
o stretku sme sa bavili len tak vseobecne, a tiez si myslim, ze by to mohlo byt na buduci rok ... kludne aj pred sezonou, kym ludia nie su fixovani na dovolenkove terminy, len nech bude aspon trosku teplejsie. 😉

ani3012
25. aug 2010

@brusinka.pusinka tak to mi je ľúto,to som nevedela ☹ Ja by som teda tiež nekrstila,ale tak to už chodí...no nevadí,Simonka bude pokrstená o rok neskôr,nie ? Bude potom ako nevestička 😀 Ako tam vlastne prebiehajú krstinky ?

@lucim Lucka,ale ani nevieš ako sa ja začínam tešiť 😵 😵 😵 😵

ani3012
25. aug 2010

@brusinka.pusinka a za komentáre neďakuj,mňa čo napadne,to napíšem.Koľko krát mi zoberieš slová ,lebo zbadám fotku,chcem napísať koment a zistím,že presne to si napísala ty 😀

brusinka.pusinka
25. aug 2010

@ani3012 Ani skoro stejně jako tady jen hostina je na 3 dny a bude tam víc než 200lidí. Křtění je klasické katolické s vodou na hlavičku.a pak jěště pokřtít v moři což je nedaleko tam se potopí celá i s obličejem 😉 prej pro boha neptuna jak říkal můj tatka.Malá má druhé jméno Anastazia po babince a kmotry bude mít 4 každé generace protože kdyby kmotr umřel nebo umřela má dalšího a ten se postará o vše co bude potřebovat až do svadby 😉
je to velká událost a velká žranice a oslava jak na svadbě 😉
Také se těším určitě přijedu ale nevím jestly s klukami 😉

brusinka.pusinka
25. aug 2010

@ani3012 no hold asi máme stejné myšleníčko 😵 😀

ani3012
25. aug 2010

@brusinka.pusinka aj ja chcééééém ! 😝 😝 😝 😝 😀 😵

lucia32
25. aug 2010

Ahojky...počítané....
žabka no s tými jaslami si ma dostala do vývrtky...to sú fakt bezcharakterné s...e, takto nechať dietko celý deň 😝 😝 😝
Ja ked som praxovala na detskom, tak toto tam robili sestričky s detmi, žiaden záujem 😝 no des 😝

lucia32
25. aug 2010

@brusinka.pusinka tak si to celé vychutnáte na druhý rok, Simonka už bude velká slečna 😉

brusinka.pusinka
25. aug 2010

@lucia32 jj přesně tak no jen nevím jak ji udržíme v kostele je to už teď pěkný lump 😀 😀 😀 kočárek je u nás na ozdobu, a botičky se obouvají hned jak otevře oči 😀

lucia32
25. aug 2010

@brusinka.pusinka jj, aj naša lumpačí...len vonku a vonku, kočiarik len občas na rýchlejšie presuny 😀
No tak na druhý rok vyfasuje plutvy a okuliare a v mori sa môže krstiť od rána do večera 😀 Neptun bude mať z nej radosť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre