Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
25. aug 2010

@vendulacky erik ešte aj presna natočí to diakové, ako má byť 😀 a aj u nás sem tam fičí kôš..ale to ho hned odháňam...a naučil sa mi pustiť rúru na pečenie..aj minule mi hriala celý deň, čo sme boli mimo domu 😠 našťastie bola len na 50...velmi lahko sa točia tie gombíky a neviem, ako ho to odnaučiť..zapne trúbu a pride a vraví mi ňo ňo...tak už viem, čo spravil..lebo vždy ho hreším že nono nemôžeš...tak sa naučil to nono 😅

vendulacky
25. aug 2010

@inneska 😅 jo, si totiž furt myslíme, že jsme chytřejší a ono je to naopak 😀

raona
25. aug 2010

@lucim no u nas ficia nohavicky na hlave Sarinky kazde rano 😉 😀 a este aj slipajdy 😀 😀 proste ide do suflika a vybera

a najnovsie okukala od maminky, ja si casto prekladam - zakladam ruky na prsia a ona zacala opakovat 😉 Sadne si na stolicku alebo na murik pred domom a zalozi si ruky ako ja 😀 😀 podarena je, musim ju tak odfotit..
dneska sa zavesila rukami na lesenie, dvihla nohy a hompalala sa na leseni, 😀
a konecne vieme vyliezt na gauc.. uplna pohroma, vylezie sem aj ked ju nevidim a to je nebezpecne, bo zliest nevie a tak cakam, kedy capne..

vendulacky
25. aug 2010

@inneska já jí odháním taky jak vosu, ale vařila jsem a emma byla rychlejší...a potichu 😀 A pak si taky sama pro sebe říkala "e-e"...hlavně že to ví, že to je nono nebo e-e..a jak si to tak pěkně opakujou, když jdou na věc 😀

inneska
25. aug 2010

@vendulacky oni moc dobre vedia, že ked spravia zle, že je zle...erik vždy príde s takým záhadným úsmevom 😀

no idem asi aj ja do hajan..chlapi spia, tak idem sa k nim pridať...papa a dobrú nocku 🙂

vendulacky
25. aug 2010

tak emča leze všude, naštěstí už umí slejzat...nejvíc je vylézt na židličku na balkoně, má vysoký opěradlo a je celá upletená z takovejch lanek a ona po nich vystoupá jak po žebříku až do půli opěradla...a ždile je ještě houpací, takže to ještě rozhoupe, at to stojí za to🙂
inn, dělá mi to samý, dneska se divím, že mi nevaří oběd...a emča naopak vypla🙂 Škoda, že jsme nemysleli a nepořídili si troubu se zamačkávacíma knoflíkama...ted snad jen tu mřížku pořídit..

lucim
25. aug 2010

jaaaaj, este ze mame trubu elektricku vysoko, bo by urcite zapinal.
a jasne, ze si telku vie zapnut sam, len navolit kanal 55 na digi ovladaci este nezvlada. a uz k tomu pridal aj ovladac na dvd, kde ma pesnicky, tak uz normalne nebol dnes osobne zapinat cerveny gombik na dvd, ale zapol dialkovym. mieri presne. 🙂 dokonca si aj pridava zvuk a posuva pesnicky, ked je pri pristroji. na radii vonku to iste . vyrastaju z nich elektronicki maniaci uz od plienok. 🙂 🙂 🙂 🙂
rao nafot, bude to pekne 🙂

vendulacky
25. aug 2010

tak já padám taky...
bylo mi tu s váma dobře, tak příště zas 😉

brou noc a pusu andílkům

raona
25. aug 2010

@inneska poznaame... zapinanie rury.. hracka 😀

a TV vie si zapnut sama, ak jej to nahodoou nejde, donesie mi ovladac, a ja sa jej spytam, zapneme telku? a ona kyvne hlboko hlavickou alebo sa jej obcas podari povedat aňo, hodi svoj usmev a mama musi zapnut telku :o)

a dneska sme boli v obuvi, herecka, vzala kopacku a davala si ju na nozku 😀 😀

vendulacky
25. aug 2010

@lucim červený gombík už jsem našla vykousnutej několikrát na zemi...no ještě že ne v plínce 😀
...jo a kolečko "volume" už jí nebaví otáčet, tak ho rovnou sundá, mrška jedna

tak pa 🙂

lucim
25. aug 2010

@inneska dobru nocku.

jaaaaaj a ako sa osvedcuje to stare dobre porekadlo, ze deti treba kontrolovat, ked sa ticho hraju - ze? dnes bolo v spalni tisko, len co som si sla rannu kavu uvarit ... matko medzitym olizoval susene hami mlieko, co som mala pripravene vo flaske - olizoval ho z nocneho stolika ... ako sa tam dostalo? 😀

lucim
25. aug 2010

@vendulacky dobruuu a prid castejsie, majkle 😵 😵 😵

raona
25. aug 2010

@vendulacky ven, ja mam ruru s tymi zatlacacimi gombickami, lenze uz na to dosla, ze to treba najskor zmacknut a potom sa to toci 😀 a ja som bola dlho v tom, ze to sa jej nepodari..

jaj bola som tu chvilu , troska som sa pochvalila co a ako.. nestihla vas docitat a pocitat.. idem uz aj ja spat, mi to tu akosi mryne a som unavko..
tak bru nocku..

lucim
25. aug 2010

tak dobru vsetkym, aj rao, ja este chvilku nieco poprecitavam. 😉 papaaaaa

raona
25. aug 2010

luci dobru nocku.. Roman mi odchadza na mesiac do kupelov, tak hadam budem ma na konika a kecalkovanie viacej casu, aspon po veceroch 😉 paa

zmurkaz
26. aug 2010

Dobré ráno kočenky 🙂

nika251
26. aug 2010

Ahojte. Obcas sem nakuknem ale pri tych nasich certikoch nemam moc casu na net. Chcem sa vas len opytat, kolko vasi drobci vazia a meraju teraz, alebo ak nemate tieto udaje, v roku? Pytam sa preto, lebo Tinko nam teraz akosi prestal priberat- nechce poriadne jest, len jogurty, ovocie amlieko. Kazde varene susto co spapa mam chut uz oslavit. Vazi 10200g a meria 82cm.

brinzulka
26. aug 2010

andrej ma 9200g a 76cm....
ako pozeram na meter...82cm mal david ked mal rok a pol....ale my sme krpati

inneska
26. aug 2010

krásne predpoludnie 🙂

polievka navarená, štrúdle tiež, dieťa mi spí, kafe spravené...čo viac mi treba??? 😀 trochu oddychu neuškodí...a potom von, dnes je opäť krásne slnečno 😎
@nika251 malý má váhu úplne v pohodke..my máme síce 12,5kg ale sme zase iná váhová kategoria 😀 a kamoškin malý má 16m a váži možno okolo 9kg(aj to je asi moc) a nič mu nieje 😉 a aj u nás papanie, je biedne(aj ked váha tomu nenapovedá 😀 ) zje len trochu polievky a inak frčíme na miláčikoch ap., sem tam jogurt, ovocie...ked nechce, ja mu nasilu nútiť nebudem..on sa toho obje a prejdeme na niečo iné 🙂

brusinka.pusinka
26. aug 2010

Zdravíme všechny 😀

@brinzulka má pěkné míry ten náš frajerko 😵 😵 😵 ale jsme asi o něco větší sakra 😀 😀 😀 asi ji budu muset dát dietku 😀 😀 😀 😀 Podle tabulky jsme průměrné holčičky 😀 😀 😀 😀

ani3012
26. aug 2010

@nika251 jéj,máš zmenené foto,že ? 😵 Aj mne Evička prestala teraz jesť, niekedy si dá teda hodne,ale ona je ako had: papá raz za tri dni. Váhu máme 8450 a 75 cm.

zmurkaz
26. aug 2010

Ahojky - tak ja som tú moju potvorku prehovorila na spánok až teraz 😕 ...teda od rána 😕 ....
@ani3012 ...že ako had - to je dobrééééé 😀 😀 ...inak aj nám to tak nejak vychádza 😉

brinzulka
26. aug 2010

@zmurkaz tvoja zaspala a moj sa po hodinke zobudil...
ideme do tt s tatom na ihrisko navecer-teda ja busom ...on sa zastavi z prace..nech nam ujde den...Tak mozo sa niekde vidime 😵

@brusinka.pusinka este je nadej...nasi chalani zacali rast az na strednej skole...snad to nejako vyrovname....

a jedalnicek: jogurty, syr, ovocie, zemle, chlieb, sem tam zelenina, polievka...a maso vypluva o 100 600...rad tlaci cestovinu, ryzu, halusky a zemiaky...

pa a dobru chut...

lucia32
26. aug 2010

Ahojky...ste si tu včera ešte krásne klábosili 😵
Kontrola ako sme očakavali, ortopedia dovidenia, preberá ho kožná...nožička po ortopedickej stránke okej...futbal povolený, už len si to dať doporiadku po kožnej stránke 😝
@nika251 peknučká foto v profile...my sme sa nevažili, nemerali, ale dnes učinime, kedže píšeme na každé výmesačie...ale v roku sme mali 11,2 kg a 79 cm 😉

zuzkalenka
26. aug 2010

Ahojte!
Ako tak čítam bavíte sa o mierach a papaní. Naša Lenka váži 9,7 kg a meria 84 cm. Spapá všetko najviac jej chutia halušky a chlieb.

Som dosť smutná lebo mi manžel odchádza za robotou tak budeme samé 😢 ale musíme to vydržať peniažky nám treba.

katica5
26. aug 2010

ahojte

@nika251 mne Max tiez nechce papat mame cca do 10kg z vareneho 2-3 polievkove lyzice ak zje tak to som happy, ovocie ma tiez rad a kukuricne chrumky inac furt cici...

nina41
26. aug 2010

Ahojte 😵
pridavame sa aj my do tabulky:
inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka
acerka ADAMKO
nina41 RIŠKO

nina41
26. aug 2010

@inneska aj mne minule riško zapol ruru,skoro sme vyhoreli,tolko dymu bolo,televizor si prepina ako nič,kablovku nam prepina,a už počitam dni,kedy začne škola 😀

brusinka.pusinka
26. aug 2010

ahojky no tak naše má 9900g a 78 cm konečně jsme dospěli k oblečku č.80 😀 😀 a s jídlem u nás není problém máme doma malou piraňu jí vše a hodně 😀 😀 😀 a nejraději má jablíčka z chalupy 😉 a to kojíme i krmíme sunarem a jíme vše co maminka uvaří 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre