Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. sep 2009

nina nie dali sme mu odklad, ze majove deti mozu, tak nech si to uzije 🙂 , inak je velmi sikovny, sam sa oblieka, sam si upratuje izbu / sem tam pomozem 😀 /, vie si urobit jest..... proste samostatna jednotka 😀 / a neskutocne rad pomaha ludom, vcera bol pomoct susedom vyberat zemiaky / dostal aj zaplatene 😀 / a dnes bol pomoct prekladat piesok / s takou malou lopatou ale kazda pomoc sa ceni/

traktor
9. sep 2009

aj pre mna je to jednoduchsie, som na nich sama / teda mam aj muza 😀 / a musela by som ho nosit do skoly , potom ponho ist a ucit sa...matej je este malicky a nabuduci rok uz bude * vysulkani * tak to bude lahsie 😉

nina41
9. sep 2009

Inneska, nemôžu ho najsť ani policajti ,dal si o zniženie vyživneho 😉
Traky môj Jurko išiel 6ročny,mala som mu dať odklad,mal problemy z učenim,

nina41
9. sep 2009

Traky maš šikovneho synčeka 🙂

inneska
9. sep 2009

nina...to ma mrzí, že máš takéto trampoty...aj kamoška mala takéto problémy, ex sa jej permanentne nedostavoval, odsťahoval sa do čiech, ani tam ho nemohli nájsť, zásielky nepreberal...a výživné jej neplatil vôbec 😒 a dúfam, že súd to výživné nezníži, ešte by mal aj zvýšiť 😉

traktor
9. sep 2009

nina a teraz si doma aj s riskom a matkom? ci matko je v skolke?

olianko
9. sep 2009

Ahojky 🙂
My sme boli v poradni a mame 62cm a 5530g 😵 Pekne rastieme , spinkame.
NO musime ist v piatok na kozne lebo MAxim ma nejaky ekzem ☹ Tak som zvedava co nam zistia.
A Saska krasne chodi do skolky - na pol dna ale aspon si trosku oddychnem lebo som uplne hotovaaaaa 😝
Tak ma boli chrbat ze az 😠

inneska
9. sep 2009

oli...ahojky 🙂 dúfam, že to nebude nič vážne..a ako mu to vyzerá?? 😕 neni z toho mrzutý?? že by mu to vadilo..a o chrbáte ani nevrav, niekedy si ho ani necítim, prípadne ma tak štípe medzi lopatkami 😒 a krásne miery 😉 my ideme zajtra na poradňu 🙂

brinzulka
9. sep 2009

Gratulujeme vsetkym.

olianko
9. sep 2009

inneska ma taku suchu , cervenu supinatu kozu okolo usiek a taha sa mu to pod bradu ☹

inneska
9. sep 2009

oli, tak držím palec, nech to je niečo prechodné a rýchlo to zmizne 😉

brin 😉

inneska
9. sep 2009

tak mám vyglančenú kúpelku 😀 idem ešte hodiť prať plienky, aby som ich mohla ráno vyvesiť...bo zrejme ideme zase od piatku do nedele k svokre, tak nech máme pripravené 🙂

inneska
9. sep 2009

nikde nikto?? 😕

lucim
9. sep 2009

kukiiiiiiiiiiiiiiikuk

AHOJTEEEE ... my sme sa s matkom dnes tralalakali po myjave aj brezovej, na obede na terase hotela najprv papal matko, krasne preflakany den. 🙂

a kolko oslav tu, jeeeeej, graujujem deturencom k trojmesaciu a dvojmesaciu... deticky, zelam vam stastne maminky. 🙂

inneska
9. sep 2009

luciii...ahojte 😉 super strávený deň...treba využiť každý krásny slnečný dník 🙂

lucim
9. sep 2009

inn tak tak ... boli sme s kamoskou, a matko ked sme s nou je uuuzasne ukazkove babo, kamoska navrhovala, ze aj zajtra by sme mali ist kocikovat. 🙂 (a jazdit autom)
a vy ako?

adka12
autor
9. sep 2009

Dobrý večer babule, som sa tu dlho neukázala, ale nejak nestíham 😅
Ako funguje tá bezplienková metóda, čo tu písala Anavi?

lucim
9. sep 2009

adka je tu k tomu diskusia, skusim ti ju najst .. a cauuu

adka12
autor
9. sep 2009

Ahoj Lucim a ďakujemmmmm

adka12
autor
9. sep 2009

Fúúúúúú a to budem čítať asi do rána 😖
Neviete o tom len tak v skratke niečo?

lucim
9. sep 2009

adka ste zlatucke obidve na tych fotkach 🙂

traktor
9. sep 2009

ahojte, tak placem jak dazd, ste kukal i modre s neba?

lucim
9. sep 2009

traky nie, teraz sme to prepli . a akurat som pochopila, ze sa podarila transplantacia srdiecka.

lucim
9. sep 2009

adka, podstata je vlastne v tom prvom prispevku na prvej strane.

traktor
9. sep 2009

no , ukazali ako ich prepustili s nemocky a doma mali ako prekvapko urobenu novu detsku izbu. operacia sa podarila ale bude musiet podstupit este jednu transplantaciu ☹

adka12
autor
9. sep 2009

Ja mam naordinovaný futbal, môžem si prepnúť akurát tak cez prestávku ak vôbec mm dovolí 😠

traktor
9. sep 2009

u nas na sportoch nikto nefeci, v tommam stastie, moj ked lahne k telke hned zaspi...a telky mame tri 😀 😀 😀

traktor
9. sep 2009

lucim kukla si na videu mateja/ teda, ak sa ti to podari.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre